Colectia de toamna - iarna 2005 (244)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Anda, mersi .Ai si tu o parte din merit pt ca am ales footerul acesta , stii de cand cu astrologia. A trebuit sa trec prin niste chestii ca sa inteleg cat adevar e in aceste cateva cuvinte, si inca nu s-a terminat toata treaba, abia a inceput. Sanatate lui Nic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

BB-alinus super filmuletul, m-a amuzat teribil! Dar ce linistiti erau trecatorii, nu se holba mai nimeni. Parca ar fi obisnuiti cu tot felul de ciudati.

Corap bafta cu gasirea altui job. Dar tu nu lucrai doar 4-6 ore? Sau au reusit sa te scoata din minti si asa?

Noki deci de aceea tot inveti tu, ptr orgasme intelectuale Bestiala Ripley!

Madau demult tin sa te intreb: tu nu mai lucrezi, nu? Ah, ce dor imi este sa mai stau acasa

Despre noi, mai nimic nou, Doru e spre bine, dar se plictiseste acasa, eu am viata amarata de romanica si stau si ma crucesc, cum de-si doresc altii sa revina acasa. Nu pricep si pace, dar e adevarat ca sunt si intr-o pasa extrem de proasta, m-as tot duce, si as sta in creierul muntilor vreun an, sa nu mai vad pe nimeni.



Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Feli sanatate maxima lui Doru ca am citit si eu aventurile voastre....cam horor! Sper sa iesi din pasa proasta, daca e iti mai trimit videouri vesele!

Mihaela, si unde visati casutza cu gradina? Vacanta frumoasa in Canada si sper sa te intalnesti cu Ina! Si mie imi place cum scrii!

Lavi, m-am uitat la marca masinii din dotare si nu e una cunoscuta, ii zice Pilgrim, dar spala bine, cred ca odata ce o ai si te obisnuiesti cu ea nu mai poti sa o lasi:)) In Franta oarecum eram mai atenta si nu ii dadeam drumul doar pt 2 boluri, ca deh ma gandeam ca e risipa, aici in schimb nu mai tin cont, ii dau drumul de cate ori e nevoie pe zi.
Recunosc ca tin mai mult la manichiura, asa ca buretele nu e prietenul meu....poa' sa fie si Gucci!

Anda, nu stiu tu dar mie daca imi cade missa pe scari cred ca mi-ar iesi fum pe nari...dar mai multe ce poti sa faci? Si ca sa raspund la poll: cu o zi inainte de plecarea in Mexic, in ultima zi de scoala deci o recuperez pe miss toata plansa si cu un nas oribil - cazuse in el in timp ce sarea pe o banca din curtea scolii, nimeni nu stia nimic clar. Mi-a cazut cerul pe mine, nu m-au sunat, si mi-au lasat fata plansa pana la sfarsitul zilei....A doua zi aveam un zbor de 12 ore, am pazit-o toata noaptea sa vad daca mai respira. Iar in timpul sejurului nasul si-a schimbat culoarea ca un curcubeu, de la galben la violet, negru, etc. Avea missa mutra de copil batut....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Camelia, la multi ani, sa fii fericita si sa ai o viata frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

wow...este trandy sa ai burete la bucatrie... ma bucur ca sunt si eu in pas cu moda!

Am vazut pozele corneliei, arati tare bine ai slabit , mi-au placut tare mult pozele. ce aparat foto folosesti?

lavinia am citit ca sunt doua campinguri langa balcik, o sa iti trimit un e-mail.

feli sanatate lui doru, se simte mai bine, nu?

meemsy,da da, asa cum spune si anda..cool camping imi place mult atmosfera


anda, la voi e problem de 2 ori- odata ca se joaca pe scari si a doua oara ca nu sunt supravegheati, adaugat la faptul ca nu au un program de educatie -> ca trebuie sa se schimbe ceva.

camelia, La multi ani! multa fericire, noroc si sanatate.


P.S. Va multumesc pentru complimentele adresate alexiei, sunt

Vroiam eu zic mai multe insa ma cheama trupa, revin later
o zi frumoasa!




Roxana mami de Alexia si Matei.



- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Cami draga, La Multi Ani!! Sa ai o zi superba
Te bagam in , ca si tu schimbi prefixul. Noki, largim cercul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Cami la multi ani!
Sa fii sanatoasa si voioasa, sa petreci de ziua ta si nu care cumva sa te prind ca te depresezi de schimbarea prefixului! Gandeste-te ca la urmatoarele prefixuri va fi si mai rau

Roxi multumesc!
Din pacate nu am reusit sa vad pozele lui Meems , poate reusesc azi!

Alinus multumesc! Cand o sa ma apuce energia de modificat mobila de bucatarie cu soguranta o sa-mi iau una!

Mandy cum a fost in concediu? Poze nu ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

la muuuuulti ani, Cami!
miri, ne vedem dupa 15 august! sa curatam bucurestiul cu "umede"
mihaela... tare faza. stii ca eu inca mai gandesc asa (adica lupu-i pentru altii ), cred ca tre sa ma duc sa ma caut.
feli, io lucram 6 ore ca asa era legal pana facea anais 2 ani... din pacate i-a facut de mult si m-am intors la full job, full nervi si sincer m-am cam plictisit, vreau altceva, aici imi lipseste orice fel de motivatie, orice satisfactie... bleah

uh, tb sa plec la munci

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

margelute noi de 1 mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

cuscra draga, si iti doresc sa fii fericita si sa ai parte toata viata ta de bucurii si de fericire.

Lavi, am o gramada de poze,mai ales de la lacul Tisza-nu stiu daca o sa va placa pentru ca sunt cumva mai "rustice" nu stiu cum sa va spun, dar cum bine stiti nu ma pricep sa le descarc din aparat.Eu si tehnica suntem dusmani Daca nu vine tati tarziu diseara il rog sa mi le descarce in PC si fac in week-end o selectie si le pun in contul comun.Of, pana la urma tot va trebui sa invat sa mi le descarc singura.

Noi de aseara, in sfarsit am renuntat la patutul lui Kriszti, declar ca avem baiat mare si nu ne mai trebuie patut.Patutul a trecut in posesia unui bebel inca nenascut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Multumesc mult tutror pentru urari! Va doresc si voua sa aveti parte numai de sanatate si bucurii!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput