Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(19)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Soricica, am si cateva poze. Ca avem un prost obicei de a uita aparatul acasa sau a-l lua si a-l lasa in bagaj/ camera. Le voi descarca zilele acestea si le voi posta.
Vazandu-le insa, m-am hotarat: DI-E-TA!!! Azi e prima zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

nico , eu am pus la loc tot ce reusisem sa dau jos cu stimularea asta.din pacate asimilez f repede.

oricum nuimi fac prbl, sunt pt o cauza nobila .



pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Da, la fel a reactionat si organismul meu in perioada stimularilor si dupa. Dat fiind insa faptul ca sunt inca in pauza, pot face un minim de efort pt o dieta usoara, fara infometare. Macar sa ma mentin in 50 kg. Am ajuns la 54 kg. E drept ca 1,5 kg le-am luat in minivacanta aceasta desi am inotat mult. Ma intreb daca stateam mai mult...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:


am baut supa cu paiul, acum merg in dormitor sa ma intalnesc cu ampicilina si ma intorc.




pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Asa se numeste acum, "ampicilina"?!
Ce sa inteleg, dupa zambetul larg si smecheresc?!
Daca e "antibioticul" la care ma gandesc eu acum, ramai in dormitor. Sau sa te intreb cata doza iei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

salutare!!1
ce fac dragutzele???
incep sa apara ca ciupercutele dupa ploaie ?



Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

ps!!! dupa atata caldura sigur o sa ploua cu 2 liniute..
ah, ma inscriu si eu pe listuta pt intalnire



Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Baby iubita imi pare rau ca si tu esti suparata.

Stiu ce inseamna sa astepti o minune,luna de luna.Dumnezeu stie de ce suntem asa incercate.Cineva pe forum spunea ca speranta e cea mai mare c_rva,traieste cu toti.Of,de multe ori ii dau dreptate.Nu stiu ce as putea sa-ti spun sa te ajut decat ca sunt alaturi de tine si te inteleg.Imi pare rau ca nu pot sa-ti iau supararea dar gandeste-te ca nu esti singura,suntem mai multe fete care suntem alaturi de tine si de toate care trecem prin asta.Multa putere!

Ada


esti o dulce si vorbele tale chiar ma alina.:)
un buchetel de floricele de la mine

multumesc din suflet!

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

ce faceti inseminatelor???

sper ca stati cuminti si nu va agitati.
gata, 14 zile in pat, eu asa zic!! si cu sotii care sa se vanture pe langa voi ca pe langa niste seici !:)

va astept cu vesti bune!!!!

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Acum am vazut ca eu nu v-am dat nici o descriere despre mine

Asadar Mihaela o tauroiaca la 38 de ani [3 mai] slabanoaga cam 52 kg ,ochii caprui am devenit intre timp roscata , foarte independenta incapatanata iubesc caii la nebunie si ma implic in acte de voluntariat ...inca nu am reusit sa devin dependenta de voi si implicit a acestui subiect ca am o nunta , mai exact mai am cam o luna [ 5 sept 2009] sper sa ma linistesc si sa pot reveni printre voi
In luna asta sper sa si raman insarcinata ...scuze ca nu reusesc inca sa tin pasul cu voi va puuup pe toate si am sa incerc sa va salut mai des

pana la mai putin de O LUNA

Mergi la inceput