Pestisori... pestisori... (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani Codruta!Sa cresti mare si frumoasa,sa aduci numai bucurii celor dragi!

Miruna mea iar e plina de bubite,mai mult pe picior si pe mana nu stiu de la ce i-au iesit iar..of,of!

Plec la treburi,cat mai doarme...pupici la sirene!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Am revenit acasa .

Si daca tot sunt in program de voie , am trecut si pe la fetele de la cosmetica si m-am epilat si am facut si un tratament ...ca deh, era mocca ....


Ely , sa va fie de bine innotul.Numai Elena , baietii inca nu i-ai bagat la apa pupici

Nicoll, lasa dr . nu te mai lua dupa ei , fa cum simti tu ca e mai bine pt. copil .Multumim de tratatie .Distractie frumoasa sambata !

Crynoasa , matulata ce faci / a fugit depresia ?


Danuta , spr la trebi si tie si sa ii treaca lui Miru bubitel, poate sunt de la caldura ....ca si eu am...


revin

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

LA MULTI ANI, CODRUTA!clik

Salutare, salutare!
Am ajuns si noi de la scoala, am mancat si-am facut un pic de treaba iar acu' matza mea doarme si eu butonez.
Nicoll, Danuta, sanatate fetelor sa scapati de bubite!
Nicoll, petrecere frumoasa sambata!
Cryna, Dana, sa treaca starea aiurea sa fiti iar vesele si optimiste.
Dany, cum a fost la fizioterapie? Asa moca as vrea si eu infrumusetare.Sa-ti fie de bine!
Nicoll, eu tin in frau paradontiza, mers la stomatologie, detartraj, dat cu nu stiu ce solutie...Au fost afectati doar incisivii inferiori, in rest n-a mai aparut undeva dar acestia au fost destul de afectati. Daca nu-i scotea riscam sa pierd lucrarea in scurt timp, asa ca...
Curaj am, nu fug de stomatolog, mai ales de cea la care merg de 9 ani, dar imi era teama de perioada asta urata pana-mi pune.
Vad ca vb destul de bine in ciuda a ceea ce am crezut, doar ca am eu fixul ca toata lumea se uita la gura mea si abia o deschid cand vorbesc...Timpul trece si voi rade iar cu gura pana la urechi.
Mai doua zile si gata, lenevim dimineata.

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mihaela , cum sa fie e ok, deoarece imi face o singura procedura cu laser .Hai ca mai ai putin si gata leneviti dimineata !



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Numai Elena... nu cred ca se incumeta instructoarea si la pitici atat de mici

www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ba ar trebui sa se incumete , ca ei acum invata !

Razvanelul meu preferat a fost la inot si imi arata cum inoata , dadea el din manute , apoi si-a pus si colacul , iar la intrebarea " cum era apa el raspunde " calduta ..calduta ' ...si iese unul din frati si imi zice minte , era rece ca a plans cand l-a bagat in apa ......acum e in Corfu si cica e mascota grupului ....face 3 ani pe 16.09.




Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Numai Elena... nu cred ca se incumeta instructoarea si la pitici atat de mici

www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Da... se incumeta aia de la aqugym... si de la 2-3 luni... numai ca au niste preturi... in jur de 1000 ron / luna ... dau faliment daca calculam x 3... nu mai zic ca e in capatul celalalt al Bucurestiului


www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nu stiu unde ii duce dar nu intr-un loc scump, ca sunt 4 copii , +1 fata de tine si chiar daca au o situatie f buna nu arunca cu banii, plus ca mai au si niste rate ....intreb si iti spun ...macar ca fapt divers ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ihi... intraba cand se returneaza... si daca ii primesc cu pampers de apa.. ca ai mei inca au, la aproape 2 ani jumate, pampers


www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

ha ha si bebele e tot cu pampers




Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Ihi... intraba cand se returneaza... si daca ii primesc cu pampers de apa.. ca ai mei inca au, la aproape 2 ani jumate, pampers


www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput