Pestisori... pestisori... (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor!

Poftiti la o -luta, un , un , un ... ce doriti . Dar, mai ales ... cu nemiluita... ca-s chiauna in dimineata asta ... nu prea dormii asa bine as-noapte ... si ma mai foi si poznasul ... deci, cine-mi face companie la cafea? Amu, cat am ceva chef de vorba ...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Miha, mult succes cu rezolvatul dintilor ! Eeeee... oleaca de rabdare... si o sa fii ca noua ! Sanatate ! Si, mai ai si doar 3 zile de scoala ... atatica... dupa aia relax si numai bine .

Amu, ma duc dupa horoscop ... revin...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Ma bucur sa vad ca ati raspuns apelului meu

Cryna, multumesc de cafea si celelate , iaca mai dau si eu un rand ca si eu sunt cam chiuana, pe la 3.20 a fost un accident afara si m-a trezit ....oricum in ultimile nopti nu prea dorm din cauza grijilor


Ely, s-a linistit trupa ? Au dormit bine ?

Mihaela, foarte buine ca i mers la stomatolog .Curaj incontinuare !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dar... intai de horoscop:



"LA MULTI ANI!" Codruta!!!



Sa cresti mare si frumoasa , isteata, buna, cuminte si s-aduci lui mami, surioarei tale si intregii familii numai bucurii !!!

Nicoooooll... asteptam tratatia !!! S-aveti o petrecere superfaina acasa !




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

LA MULTI ANI FETITA FRUMOASA , CODRUTA !Sa fii sanatoasa sa te bucuri de copilarie si sa ii aduci lui mami numai bucurii!Sa iti traiasca Nicoll!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am ajuns dum. dar de doua zile tot trebaluiesc prin casa si nu mai termin .... plus ca-s putin indispusa , chiar depresiva as spune ... de aceea nu scriu ca n-am ce ... ma iertati da ?

Nicoll sa-ti traiasca fetita frumoasa si dulce ca o papusa La multi ani !

danezo sanatate la superlativ iti doresc

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Dana , multumesc! Si hai lasa depresia , vad ca e prinsa toata balta ..povestete-ne cum a fost .

Plek la fizioterapie .Revin .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Va multumim frumos feteleee!!!Sa dea Dumnezeu sa fim sanatosi cu totii,iar zana mea draga sa stie ca ea si surioara ei sunt tot ce am mai de pret in viata si ca le iubesc enorm!!!Si asa ca sa stiti,m-ati facut sa lacramez cand am vazut ca v-ati gandit la noi.Sunteti printre putinii care deocamdata si-au amintit de ziua fetei. din partea noastra si gata,venim si cu tratatia
De sarbatorit efectiv o vom face sambata,sa fie si mami acasa si sa poata ajunge si bunica.

Ieri am fost lipsa la apel ca am ajuns acasa la 22.30de la munca,am avut de pregatit doua licitatii.Si am fost i la dr alergolog,dar m-a umplut de nervi.Cum a vazut fata mi-a zis ca nu tinem regim complet,altfel nu ar fi avut inca bubite.I-am spus ca lapte de vaca si produse nu folosim,mi-a amintit de cazeina si i-am spus ca nu consumam carne de vita avand din productie proprie carne de pasare.Ei...s-a mai legat si de conservantii din alimente.Pai si intreb si eu ca "ala" ce sa-i dau fratilor sa manance dimineata,e clar ca pica si mezelurile.O vom tine pe cereale cu lapte din soia pana ne umflam.sa edem ce vom face,voi incerca sa elimin mai tot ce nu e gatit in casa.

Dany sanatate multa,sa rezolvi repede cu chistul!
Mihaela tine din scurt paradontoza ca e belea,are tatal meu.Bravo ca ai luat masuri.mamica si fata cea frumoasa.
Crynule hai alunga pasa cea rea,nu e de mamica de nazdravan!Uite de la noi!
Elyanne speram ca burticile s-au linistit,copii nu mai sunt supi,iar noi va pe toti!

Fetele,mai merg la treaba si mai trag un ochi.Aaaa...am votat!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si, am reusit sa vin si cu horoscopul pt. azi, 29.07.2009:

- "Oboseala acumulata va face sa fiti foarte agitat. Ar trebui sa va odihniti mai mult. Fiti foarte prudent, pentru ca exista riscul sa fiti implicat intr-un accident de circulatie! S-ar putea sa izbucnesca o cearta cu o persoana mai in varsta din familie."

- "Aveti impresia ca nimeni nu va apreciaza munca, la adevarata ei valoare. Nu trebuie sa va enervati si sa tineti totul in interior. Poate e timpul sa va remarcati."

- "Te intalnesti cu persoane dragi, si te simti foarte bine in compania lor. Nu se discuta despre chestiuni serioase, ci va faceti unii altora placere vorbind despre muzica, filme, calatorii, carti, despre acele lucruri relaxante si frumoase ale vietii. Descoperi ca ai afinitati comune cu unii prieteni si, daca v-ati dedica mai mult timp unii altora, ai descoperi ca orele petrecute impreuna au o insemnatate speciala pentru toti. Spre seara ramane timp si pentru o intalnire romantica..."

- "Planuri, vise, bucurii...
Interesul pentru strainatate s-ar putea sa se manifeste in aceste zile printr-o dorinta nemaipomenita de a calatori in afara tarii. Poate fi o calatorie si de cateva zile si chiar de o zi: cateva ore de visare la asa ceva si o cafea buna cu un prieten de suflet iti vor face dispozitia cu totul si cu totul roz! Ce mod grozav de a petrece ziua!"

- "Ceva ce s-a intamplat in trecutul tau te va motiva sa iti fortezi limitele si sa duci pana la capat un plan care stagna de ceva vreme. Poti sa o iei de la capat alaturi de persoanele care te-au inspirat initial. Potrivirea ar trebui sa fie mult mai buna acum. Nu cauta sa-ti asumi rolul de lider, ci incearca sa faci ca totul sa capete aura unui efort colectiv."

- "Nu vei avea probleme daca vei depune astazi o solicitare pentru un un imprumut. Ai idei practice la locul de munca. Foloseste-ti abilitatea pentru a comunica cu superiorii si pentru a descrie situatia asa cum o vezi tu. Vei descoperi ca iti poti folosi cu succes mintea pentru a analiza lucrurile si a lua unele decizii. Viitorul afacerii in tara ta depinde de copii pe care ii formam si ii educam astazi. Intreaba-te daca te poti oferi ca voluntar pentru a ajuta copii, instruindu-i in arta unei viitoare profesii care corespunde cu domeniul tau actual de munca. Ideile de cooperare in grup si comunicare ar putea sa te ajute in cariera."

- "Chestiunile sentimentale vor fi deosebit de importante pentru tine in aceasta zi. Relatia cu persoanele de sex opus se va imbunatati si te vei bucura de aprecierea acestora. Profita de aceasta conjunctura pentru a-ti consolida relatia cu fiinta iubita. Vei primi o oferta cel putin interesanta de petrecerea timpului liber, dar inainte de a o accepta, gandeste-te si la cheltuieli."


Asaaa... facui si votarea la amandoua ... multumesc la toate pt. suport ... o sa vad io cum alung depresia ...
Nicoll, multa sanatate Codrutei in continuare si multa putere si rabdare sa treceti peste tot si toate !
Amu, si io la treburi... v-am - at pe toate... o zi buna!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani, Codruta!

andanii

Dany multa sanatate. Tinem pumnii sa fie bine

ochi_verzi e bine daca rezolvi pana incepe scoala
Si eu trebuie sa ajung odata si odata


Baietii s-au linistit, s-au dres la burtica... de dim am fost la inot cu Elena, in formatie completa...
Si cam atat... acum ma chinui sa-mi instalez alt antivirus... ca se pare ce aveam unul neupdatat...si cine stie ce carcalaci


www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput