Burtici fericite de septembrie-octombrie (119)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

[b]Raluk16, Dana15, Danangie, Mangagirl, Kawaichan,, nu va dezmintiti, multumesc frumos de primire. Bine a simtit Monis ce a simtit. Primiti si cu intrebari cand vor fi sa fie? Eu nu va pot ajuta in multe domenii, dar daca va intereseaza presa, retete, va stau la dispozitie. 21 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Eu de fapt cred ca vine sa ma verifice daca stiu sa-l tin in brate si daca nu ma dau cu capul de pereti ca nu stiu ce sa-i fac.

Cea mai fericita 33 + cu




Mihaela 34+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Selenico ai mami grija la oale ca e cea mai naspa activitate sa cureti o oala arsa
Iuliko ce-ti pasa...stai ca "duamna" si altii cumpara bunatati pt party. Abia astept sa ne imbuibam de ziua ta
Ionika si eu am dormit azi toata ziua....si acum, la 14.08, m-am imbracat si ma pregatesc si eu sa imi incep ziua ....evident cu niste vizite pe la agentii Parca vad ca se termina si agust si eu tot nehotarata raman..off offf ...mai mai....

Fetelor, v-a facut Adela detasat cu burta ei . De tunsoare nu mai zic nimic, ca e superrrrrr yamiiiii. Eu astept banutii de la sfarsit de luna si ma tund si eu, am vrut sa va fac o surpriza dar nu m-am putut abtine si v-am spus.




Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Andre,pai cand mai ai timp mai scrie depsre tine,ca desi abia apucam sa raspundem unele dintre noi,ne place sa citim.Sau baga niste poze eventual

Fetele va las ca a venit daddy de Joshua,ma duc sa ma incarlig si io putin de el:))

Mihaela 34+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

kawaichan, , promit poze, dar sa am curaj sa ies din pat. Aveam o gramada pe un laptop distrus, iar de cand cu burtica tot la pat am stat, asa ca poze nu am fazut. Dar va promit sa fac cum incep sa arat a om si eu. Stiu ca cititi, stiu ca nu aveti timp de raspunsuri, dar faptul ca existati e deja un mare ajutor, pentru ca de afara pare ca traiti frumos sarcinile, nu ca mine, tremurand. Multumesc inca o data, tare bine mi-a facut ca m-ati primit, desi pana nasc eu voi deja veti fi mamici cu experienta. Asa sa va ajute Dumnezeu! 21 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Andre, bine ai venit!

De ce trebuie sa stai in pat? Ce probleme ai cu placenta?

Ionika, ai primit contractul? Ti-l pot trimite eu.

34+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

adela2006 imi place tunsoarea ta ... ma faceti sa ma regandesc la freza ... si Alexia
mimiko da unde pusei si tu alea 2 poze?
... gata 118 (ala care se sterge de sudoare pe frunte ... ca unde altundeva?)

Citat:
citat din mesajul lui anco

io ma plangeam de 45-63kg, da' intre timp m-am cantarit si...surpriza, acul bate catre 65kg...
ei daaaaaa , asa parca mai merge , ai si tu kg de gravida ... cu gemeni ... te si sanatosi sa fiti

Citat:
citat din mesajul lui alex25


Asa, asa, scrie proaspat aici sa vaza Aida clar!
vaaaai , terminatoare am ajuns amandoua
monicutz sa filmezi data care vine dansul ploii
Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

DEci, cum spuneam, inutila mea e si defrisata si dezinfectata

Citat:
citat din mesajul lui selen80


si eu cred ca incep iar o lista de invidioase care nu pot veni la gratar la tine
si eu , dar lasa ca la vara ne intalnim cu bucurestencele la mare si mancam ceva scoici si peste
kawaichan
Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

EE fetelor la Aida burticå.
adica ce vrei sa zici ?
Andrecluj pai de ce sa tremuri !?! sa te intreb ce vei face cand vei avea bebe in brate? cum vei tremura atunci? ... aici esti cu noi si nu tremuri , ok! hai curaj ca nu esti prima in pat




Aida ... 33+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

[quote]citat din mesajul lui ralucapaun
Andre, bine ai venit!De ce trebuie sa stai in pat? Ce probleme ai cu placenta?Multumesc Pentru ca am placenta prea jos inserata si a si sangerat la un moment dat. Acum am inteles ca as putea sa ma mai plimb, cred ca e medicul meu prea grijuliu doar, dar respect tot ce spune ca sa am constiinta curata. Numai ca e foarte greu atata amar de vreme in patul ala nenorocit si ai foarte mult timp sa te ganesti la tampenii. Dar Dumnezeu va fi cu noi. In momentele bune cred in asta. 21 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

[quote]citat din mesajul lui ralucapaun

Andre, bine ai venit!

De ce trebuie sa stai in pat? Ce probleme ai cu placenta?

Multumesc
Pentru ca am placenta prea jos inserata si a si sangerat la un moment dat. Acum am inteles ca as putea sa ma mai plimb, cred ca e medicul meu prea grijuliu doar, dar respect tot ce spune ca sa am constiinta curata. Numai ca e foarte greu atata amar de vreme in patul ala nenorocit si ai foarte mult timp sa te ganesti la tampenii. Dar Dumnezeu va fi cu noi. In momentele bune cred in asta.

21 +


Draga mea, sa fii linistita, nu trebuie sa te panichezi prea tare. Tot asa am avut si eu, hemoragii and co si placenta jos inserata. Dr la care am fost erau convinsi sa nu se mai ridica, chiar imi ziceau ca sunt un caz d-ala pur de placenta joasa, previa totala.
Si surpriza din tara surprizelor, la ultimele 2 echo, placenta mea era ok.
E foarte bine sa te menajezi, dar o plimbarica iti va face bine. Cum obosesti, te intorci.


34+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Asta e linistea de dinaintea furtunii??

----------------------------------------------
Alexandra 30+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput