PRIETENE FARA TITLU (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Diana alearga asa turbat doar la mami la bloc pe trotuar la locurile de joaca,sau prin oras nu face asa,doar aici cu gasca ei de prieteni.Eu am noroc ca iese cu ea mami sau Ghita cu schimbul,eu as fi mai rau ca tine cred sa o am doar eu in gestiune

MONI 36s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Mi-o imaginez si rid singura pe-aici.
Duminica trecuta i-am luat pantofi Sabinei; am gasit la Leonardo la reduceri din piele, redusi de la 180 la 44 de lei. Si i-am luat pt toamna, nr 26 . Si eu ce cap am avut , ea poarta 24 acu, n-are cum sa poarte 26 la toamna, asa ca or sa-i ramina pt primavara. Atit de mult i-au placut incit a dormit la prinz incaltata cu ei. Cum incercam sa-i dau jos, cum se ridica in fund si striga sa-i las pantofiorii. Doamne cit am mai ris si eu la faza asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

JANI te culcasi?

IRINA Pai Diana mea e obsedata si de par.Sa o vezi ca din cand in cand isi arunca ochii in oglinda si incepe sa se smiorcaieeee "DAR NU-I LUUNG "
Asa deci ea e pasionata de agrafe,cleme,elastice de par,cordelute,posete,ochelari de soare,PANTOFI/PAPUCI CU TOCURI ,RUJ ,,oja ... sa mai zic? Mai nou si-a gasit o trusa de farduri de jucarie (noroc ca nu stie ca am io adevarate ...) i se tot "face pe la ochi" cand iese din casa.Adica pre-face ca-s din plastic

MONI 36s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Da, e pe gestiunea mea si e tare greu cu ea afara. O ia la fuga si mai ales in zonele pe care le cunoaste. Intr-o zi asteptam pe cineva in fata blocului si-mi zice " Mami, tu stai aici ca eu ma duc sa cumpar un covrig" ( e o covrigarie undeva in zona noastra dar nu e atit de aproape de blocul nostru insa ea stie drumul) " Cum sa mergi singura? Daca te ratacesti si te pierzi de mine sau te calca vreo masina ?" "Nu, ca ma duc prin parc si traversez strada pe verde si cumpar covrigul si vin inapoi, mami" . Mi s-a facut parul maciuca , cine stie ce i-o trece prin cap intr-o zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Sabi e si ea fascinata de parul lung. Stii doar ca printesele au parul lung. Si cind nu sta la pieptanat o amenint ca aduc foarfeca si o tund. As duce-o sa-i ia un pic din virfuri, dar nici nu vrea sa intre in coafor.
Eu am un strugurel si cu ala se tot da madama. Ea ii zice " strujurel"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IRINA nasol ca-i atat de curajoasa ca odata se ia si pleaca daca nu esti atenta

Deja ma doare spatele,cred ca ma duc la culcare,desi flacaul inca boxeaza.Hai la culcare ca daca mai stam mult terminam si capitolul asta
Numa' noi mai bantuim la ora asta pe DC cred

MONI 36s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Jani, mai spune si tu. Ca daca ne lasi pe noi apoi tot vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Fugi la nani nu de alta dar ai nevoie si de odihna.
Ma vad eu miine dimineata cu scobitori sa-mi tina pleoapele.
Noapte buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Gata, ma duc si eu la somn . Numai eu si ciinii de pe-afara mai avem ochii deschisi la ora asta.

Mai vorbim miine, sper. Poate pina pe 4 august il conving si pe Sorin sa ne lase sa plecam la mare cu prietena.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Diana a gasit un luciu de buze de-al meu si mi-a impus sa i-l dau ca sa fie al ei - si ce-i al ei e la ea in dulap .Acolo l-a pus.Si azi inainte de a pleca la joaca de 20 de ori a zis ca sa nu uite sa se dea cu el Ca i-am zis ca numai atunci are voie ,cand iasa din casa ...
Jani cred ca s-a dus la nani.
Plec si io ca nu mai pot.
Noapte buna
PS Mai vino si maine pe-nserat (mandrutzo dragaaaaa )
Ca uite BEE nu a facut prezenta.O fi furtuna

MONI 36s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput