Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

cristineescu super tare videoclipul...il stiu de mult timp si intotdeauna am ras la el...piciul parca e Andrei al meu...si el ma prinde si vrea sa suga din orice pozitie
babytza sa-i poarte noroc lanticul

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi

"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"

"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor multumesc pt mesaje si pt felicitari

sunt terminaata imi vine sa ma impusc in cap david e de o maraiala de nedescris nimic nu-i convine de mancat ioc sau daca mananca ceva vomita in jet,mi-a facut si azi noapte febra 38.4 nurofenul vad ca e apa de ploaie pt el,i-am pus si sosetutze cu otet...a adormit la 11 aseara nemancat de la ora 5 cand a linciurit vreo 2 linguri si de la 3 e marait , apoi de la 5 n-a mai dormit deloc

simt ca-mi pierd mintile n-a fost niciodata asa nu stim efectiv ce sa-i facem vrea numai in bratele mele de m-a sleit de tot de puteri si oricum si in brate tot marait si plangacios este sper sa-si faca efectul tratamentul si sa-l vad pus pe picioare cat mai rpd

eu suspectez si o durere de la eruptia dentara si combinat cu rosu in gat...va dati seama

azi face 10 lunisi dimineata sa-l mai inveselim un pic i-am dat o jucarie noua(a mai primit inca un volan...al patrulea...deh e pasionat),s-a bucurat micutzul pret de cateva minute si apoi nu i-a mai trebuit a aruncat jucaria si iar maimuta lipita in brate si iar maraiala

ah ieri la dr mi l-a si cantarit are 9.7kile dar cu moftureala asta si cu nemancatul sigur mai da jos un pic

LA MULTI ANI BOBOCEILOR DE 24! PUPICI DARIEI!!! edutzul stai linistit ca nu ti-o furam



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Am lantic de la bunica


Maaaaama, ce baiat frumoooos!

Si ii sta foarte bine lantzucul.
Eu n-am curaj sa-i pun Aniei nicio bijuterie, si nici n-o sa-i pun pina cind n-o vrea ea sa-si puna.

Nausica si Ania
poze

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Noi ieri am dat o fuga pina la Breaza, la niste prieteni.
E cu totul alt aer acolo, Nicole, esti o fericita ca poti sta acolo cu Karina. Cind ne-am intors, pe la 8, in Bucuresti, erau 35 de grade.

Prietenii de acolo au un baietel de 4 ani si Ania a fost absolut fascinata sa-l priveasca. N-a inchis un ochi pina pe la 6, cind am plecat. Apoi a dormit tot drumul, in masina.
Acum doua zile au venit niste prieteni la noi, cu baietelul lor, de 3 ani. Si atunci Ania a fost super-incintata. Parca se intelegeau ei, pe limba lor. Cipanu era toata un zimbet.

Nausica si Ania
poze


"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

stiti ceva de monica?

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

stiti ceva de monica?


E bine, bebe creste.
Dar restul va spune ea.

Nausica si Ania
poze

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Fetelor ma bucur ca nu i cu suparare! Ma speriasem ca iar iese cu scantei si nu vroiam asa ceva.

CD dar te rog sa ne povestesti de tine; faptul ca se mai discuta si altceva decat de copii creeaza sentimentul de legatura stransa cu celelalte fete. Uite pt tine si baiat .

Nocom sa incerci sa ii dai sa manance putin si des, ca sa nu vomite.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Iar a adormit in scaunul de masa...


Nausica si Ania
poze


"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Andy g imi pare rau de noaptea alba





Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lidia te-am tot intrebat , dar cred ca nu ai vazut....cum e tati tau ? Daca nu poti sa raspunzi aici , macar pe PM

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput