Gravidute prin FIV (46)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

MONInastere usoara,fetite sanatoase si grasunele,dar cred ca vor fi,sa te refaci repede si te asteptam cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Miramar, ai mai cerut o parerea si in loc sa te linistesti te-ai agitat si mai tare. Of,of... bine ca a 3-a parere a fost ok.
Doris, ma bucur ca totul e ok si la tine. Doamne ce bine e cand vezi ca nu sunt pb in sarcina cu bebelusul.
ellanik, multumesc
kineta, Nu stiu cat de grasunele, dar sigur cu dezvoltarea incheiata, ceeea ce ma linisteste mult mai mult decat grasimile de sub piele. Oricum ma astept sa fie mai micute decat cu un singur copil in burtica. La voi totul e ok? V-ati obisnuit?

39 sapt si 4 zile Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

ralu, suntem tot in formatie completa ...ieri am mai eliminat din nou inca o bucatica cam de 2 cm din misteriosul dop...astept sa vina dr pe seara in bucuresti si sa-l sun sa vedem cum procedam

miramar, imi dau seama prin ce ai trecut, bine ca te-ai linistit;
La eco de 32 saptamani mi s-a intamplat ceva asemanator...inima piticei mele batea cu 168 bmp iar medicul la care am fost mi-a zis ca daca nu scade sub 160 bmp are tahicardie; am innebunit pe loc...dar tot eu am venit cu varianta ca bate asa pt ca stau pe spate de vreo jumatate de ora si asta-i motivul...i-am spus ca ies sa beau niste apa, sa ma plimb putin si revin in cabinet sa-mi masoare doar bataile...s-a uitat la mine ca la nebuni dar a acceptat; si dupa vreo 30 min dupa ce a iesit urmatoarea pacienta am intrat in cabinet si mi-a masurat bataile din nou...care erau 146 bmp...deci...concluzii pripite, vorbe aruncate in vant in special cu noi care am luptat atat sa avem un sufletel al nostru.


Klu 37+ Theodora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Klu, stai ca nu inteleg, te bagi la nastere????!!!! Pai mi-o iei inainte?

39 sapt si 4 zile Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

moni ,te cautam ,vroiam sa vad ca esti ok
mai ai un picut..doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

moni, nu ti-o iau inainte...zic eu...dupa Dvs il sun pe dr sa-i spun ca eu cred ca am eliminat tot dopul si va trebui sa ajung la un control...in seara asta sau maine dim... Mi-a mai zis prietena mea miha2004 ca atunci cand o sa vad ca se apropie nu o sa vreau sa mai nasc...se pare ca am inceput si eu sa tot aman de parca ar fi numai dupa mine...
Asa ca sunteti invitatele mele !!!
Eu asa cu mine si cu buburuza avem termen 1 august...dar...nu se stie niciodata...


Klu 37+ Theodora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor mi s-a rupt apa, ma duc a spital. Vin fetitele!!!!

39 sapt si 4 zile Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy30 spune:

Moni , doamne ajuta .Suntem alaturi de tine .Nastere usoara !!!!!
ma intreb cata putere ai avut sa ne si scrii ca s-a rupt apa . te pupam dulce si recuperare usoara .

Fetele daca mai aveti problema cu digestia si iesitul afara sa stiti ca mereg :grau germinat dimineata 2 linguri lasate 10min in lapte . el se umfla .

Evy 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

MONI NASTERE USOARA! DOAMNE AJUTA!
Suntem toate cu gandul la tine!
Asteptam si noi cu mult drag FETITELE!!


Ioana 5+ Doamne Ajuta!

animalutele mele iubite Noua generatie de pisicuti

CAMPANIA NOASTRA *** Infertilitatea este o boala



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nastere usoara Moni si doua printese sanatoase
Asteptam vestile bune, Doamne ajuta !

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput