Gravidutze si mamici de Cluj - 128

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

lisaincearca si la alte farmacii sau la Auchan in iulius


is tare suparata pe tati la trimis o saptamana la tg mures sa ii faca concediu la un alt coleg de-a lui de aoclo

puteau si ei sa tirmita pe altu insa nu au vrut , asa am o stare de nervi pe ei de numa

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 33+ Iulia Anamaria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

se pare ca doar eu singura mai bantui aici

acuma am papat si ma pun la somnic ca nu mai pot, mai ales ca ii asa de cad de lesini

ramo,beea ce mai faceti voi?????? ce face mititica????

andreea27 eric cum ii???? cum sta cu mersull?????

vapup

adriana voi cred ca sunteti pelcati deja, spor la suportat caldurile pana la mare , apoi profitatide vremea buna



Elena , mamica lui Dragos Stefan si 33+ Iulia Anamaria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Multumesc de urari Elena, mai ai putin si iti vei tine printesa in brate . Noi suntem bine, luni mergem sa facem eco morfo de trim 2 si sper ca vom afla ca la eco de la triplu test nu a vrut in nici un chip sa se arate, se misca foarte mult si nu a vrut sa stea locului o clipa. Dar de data asta am eu ac de cojocul lui/ei. mie imi urmareste sarcina Daniela Rotar si daca totul va fi bine sper sa reusesc sa nesc la Gynia, ca dupa ce experienta am avut la Stanca, cam fug de stat si in plus nici Dana nu poate asista la stat. Si deci cum spuneam sunt hotarata ca luni sa nu plec din cabinet pana nu aflu ce am, puiul lui mami va trebui sa se invete de acum ca mami poate fi foarte capoasa cand vrea, asa ca luni vom veni si noi cu o culoare la cariucior.
Multe si pentru toata lumea

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare, n-am plecat inca

Va pe fiecare in parte si va doresc zile frumoase, cu mult soare insa putin mai racoroase. Noi plecam in seara asta si ne reintoarcem peste 2 saptamani (nu stam atata la mare, mai poposim si prin alte locuri). Plec cu speranta sa ne intoarcem sanatosi (am si eu pasarelele mele)


Un pupic mare din partea Alexiei!!!




MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

adriana ms

LA MUTI ANI!!!!

inseamna ca vei lipsi de pe foum de ziua ta , sa te chefuiesti la maxim mai ales dupa cat ai invatat

un cretuliei

biara te invidiez in legatua cu dr Rotau si eu tare mult as fi dorit sa pot naste tot cu ea, dar asta e viata

saluto din partea mea Elena Puscas si transmitei ca lichidul si-a revenit destul de bine acum in ultimele 2 sapt, oricum prin sept voi mai merge inca odata la ea sa ma vada la un eco inainte de nastere

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 33+ Iulia Anamaria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ce bine am dormit

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 33+ Iulia Anamaria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ma bucur ca te-ai odihnit
Eu acuma am dus-o jos pe Diana c-o plimba soacra-mea
Noroc ca mai sufla vantul, ca parca nu mai e chiar asa torid afara.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Buna fetelor;

Elena merci de griji,noi suntem bine,va citesc cand apuc doar ca nu reusesc sa scriu.Eric e bine, umblA super bine ,nu avem treaba.Noi suntem pt 2 saptamani in Franta la mama mea ,asa ca Eric e super rasfatat,ii cumpara de toate si atata se ocupa de el incat eu sunt mai mult in concediu.
Nu pot sta mult pt ca merg sa fac un dus si la nani pt ca maine mergem la mare.
va imbratisez pr toate;

Andreea , de Eric (31 Mai 2008)

Evolutia lui Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

andreea, ce bine o duceti voi!!!!!!!! si eu mai vreau in franta!!!!!!!!ce parcuri uriase au!!!!!!!!!si paduri!!!!!si piscine!!!!!si locuri de joaca!!!!!si Parisul...eeeeeee

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Seara buna
Noi am fost la Oradea, bunica mea e rau bolnava, tare is necajita pentru ea
Azi am avut o zi tare ciudata cu Andrei, parca nimic nu i-a convenit, a fost tot marait, a facut si o criza de plans cand l-am pus in scaunel in masina, ca el vroia in fata la volan, cand am ajuns acasa acuma seara si am vrut sa il schimb nu a mai vrut scutecul si l-am lasat fara. I-am pus olita in curte unde stateam si i-am zis ca daca vrea sa faca caca sau pipi trebuie sa o foloseasca. Si la un moment dat a venit la mine anuntand caca, am vrut sa il pun pe olita dar nu a vrut, a luat-o in mana, am dus-o sus in baie dar nici acolo nu s-a asezat pe ea, cred ca vroia sa il pun in chiuveta(unde il spal) sa faca acolo Pana la urma a facut pe jos... data viitoare incerc sa-l asez pe WC, nu stiu de ce nu mi-a venit ideea Tre sa ii cumpar chilotei, sper sa ii placa.
Si nu m-a lasat sa-l imbrac azi... am fost la o petrecere de botez si am vrut sa ii dau o camasuta, a inceput sa urle de m-am speriat si l-am lasat in tricoul cu care era. Acuma seara i-am dat o bluzita cu maneca lunga... in 2 minute eram in casa, dezbracati, ca nu a vrut-o nicicum. Sper ca nu e inceputul unei 'frumoase' perioade
Dar apropo, cele cu copii mai marisori cum ati inceput cu dezvatul olitei? Ca am citit ca sunt cateva mamici care aproape au scapat.
Pupici gravidutelor

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput