Gravidutze si mamici de Cluj - 128

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare!!!

AMR 1 zi. Elena

Ioana, bine ati revenit! Trebuie sa recunosc ca si eu ma tem de diverse boli de la mare...o sa incerc sa fiu prevazatoare, dar totusi sunt speriata rau

Betty, eu nu stiu insa poate te ajuta fetele.




MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Betty eu la Diana ii luam din Auchan Cicibebe sau Bebe Star, is speciali pt copii mici si nu cred c-au gluten, sincer nici nu m-am uitat. Sunt pe raftul cu borcanele de papa si lapte praf, cereale etc pt copii.

Azi Diana s-a trezit la 6.30, si pe la 12 stateam in living pe jos si ma uitam la tv, si numa vad ca apare Diana cu paturica si ursuletul cu care doarme si se urca la mine in brate si somn
Am dus-o dincolo da pana i-am dat pe ea un tricou, s-a trezit asa c-am dus-o sa manance si a picat lata dupa-aia
Si faza: ii dadeam sa pape cu lingurita si furculita era la ea in mana, mai ciugulea din farfurie cu ea si cum mai deschideam gura sa-i arat ei cum sa faca, ma trezesc ca-mi baga furculita cu mancare in gura si inca facea mmmmmmmm.....in locul meu
Pai s-o fi gandit ca mi foame de tin gura deschisa

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

NICI eu nu stiu de biscuiti...dar sigur te ajuta fetele.eu ii dadeam ceva din italia de la plasmon.

ADRIANA nu-ti fie frica ca v-a fi bine

ELENA imi place numele bebelinei.numa e mult pana duminica,macar mai faci si tu ce-ti place.

e ff cald afara,noi mergem la munte la matusa-mea la cabana pana duminica,acolo sigue e mai racoare.un week-end placut sa aveti alaturi de cei dragi

ioana...mami de sara si graviduta in 18 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Ioana, in caz ca mai apuci sa citesti...ati fost cu trenul la mare? A avut intarziere sau sa reformulez..a avut intarziere mare?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Buna Lisa am vazut ca intrebai de biscuitii fara gluten, am vazut o brosura cred ca vei gasi mai mult ca sigur la SENSIBLU. o seara placuta tuturor mamicilor si gravidutelor

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Am uitat sa-mi schimb semnatura , ne apropiem de jumatate

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

adriana se pare ca trebuie sa aveti nervi ari pt ca trenurile au intarzieri ff mari

concediu placut si distractie la maxim mami

biara ce repede trece timpul, parca acum acem si eu19 sapt si uite ca deja is 33

sanatate multa si un la bebica

ce ii???? sau nu stii inca??? cu cine nasti???? cum suporti caldura?????

maine vine Dragos acasa

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 33+ Iulia Anamaria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

multumesc fetele
la sensiblu am fost azi,nu au din pacate,asta e,fara biscuiti pana la 8 luni
o seara buan tuturor

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

despre biscuiti..eu zic sa stai linistita. e un aliment care nu aduce aproape niciun aport nutritiv copilului. mai au si mult zahar care nu-i bun deloc. deci, chiar nicio graba cu ei, iar cd se va putea, nu exagera. pt mine rolul lor a fost acela de a-l invata pe copil sa mestece.
acum el imi cere pt ca ii plac, ca-s dulci. zaharul creeaza dependenta.

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

scuzati si voi.."aduce aportul"..nici nu mai stiu cum ii spune la greseala asta gramaticala...da asa mi-e de lene sa refomulez..;);)

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput