Dulceturi&papanasi(319)Bun venit Lisa si Melissa

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Da, Erina, si eu m-am emotiomat foarte tare si ma gandeam zilele trecute ca trebuia sa-l fac pe gheorghe mai devreme...dintr-o mie de motive:),si Sabina Y a facut-o pe Erika la aproape 23 si acu n-are decat 24 si deja doi copilasi, e minunat!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Sabina mi-a placut mult cum ati renovat! Sa petreceti clipe frumoase acolo! Copii sigur deja adora camera loc cu pat suspendat!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Asa e Sabina! Eu deja ii spusesem ca o admir pentru ca stie ce vrea si pentru ca e o curajoasa!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Multumesc fetele, la bucatarie n-am schimbat faianta, desi cam trebuia dpdv estetic:D, numa mobila e noua si o samai accesorizez un pic.
Copiii adora patul, Gh ar vrea numa sus...eh, sa mai creasca:D

Yaia, am vazut pozele, minunat ati petrecut in Ro (asa se vede din poze:D), ce de mamici frumoase si ce intalnire placuta ati avut!
Iar Tudor are niste bucle irezistibile! A, in pozele de la spate poti sa juri ca-i Gheorghe:)))



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Wooooowww SABINA felicitari mamico si sa dea Doamne Doamne sa fiti sanatoase amandoua.Va pupam cu mult drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Noi am petrecut in seara aceasta aproape 2 ore in compania (efectiva mai spre final cind ne-am retras pe o banca pentru ca in restul timpului am alergat fiecare dupa puiul ei) Mariei si Luizei si a lui Mihnea si a Teodorei!

Parcul a fost extrem de interesant pentru copii pentru ca avea tot felul de topogane si balansoare mici!

Mi-a facut mare placere sa o revad pe Maria care e o frumoasa cu codite, ochi mari si gene incredibile!!! E vesela, danseaza minunat ca Mickey Mouse, stie o gramada de lucruri si e o cumintica si jumatate!!!
Multumiri caldei Luiza pentru fotografiile frumoase. Le voi pune in camera Dariei!!!

Mihnea e un dulce si un explorator cum il stiam!!! Si-a amintit de Daria (si ea de el) asa ca s-au imbratisat si pupacit.
Teodora o eleganta si dezinvolta mi-a transmis din tonusul ei!

Abia astept o alta intilnire!!!



-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Bun venit pe lume Lisa Maria! Sa ai o viata lunga si numai zambet sa fie pe chipul tau!

Felicitari devylla!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Merge tareee greu forumul!!!

Dana ce dulce e Miruna ca si-a amintit de Daria! Vazusem ca vorbeste foarte bine! Felicitari!!!

Si eu rememorez cu Daria toate intilnirile si toti copiii cu care s-a intilnit.

Pupam surioara de bratarica si ii dorim sa fie papacioasa iar mamicii ii dorim mult noroc!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Noapte linistita tuturor!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancasilv
Intrebare intrebatoare pt fetele care au avut probleme cu piciorusele copiilor. as vrea sa-mi recomandat un medic ortoped bun si un kinetoterapeut. am observat intr-o zi ca atunci cind merge calca cu picioarul in interior, cumva din glezna era toata treaba.


Anca, de ce nu mergi sa-l vada pe Vlad Dr. Topor, care l-a operat de hidrocel? Ea este chirurg ortoped, o cunosti, eu am pt ea toata stima si respectul. E extrem de capabila si de bun simt. Ca sa nu mai treci prin toata nebunia cu spitalele, ea da consultatii si la Euroclinic, lunea si miercurea intre 17 si 20. E extrem de civilizat si nu pierzi o zi intreaga pentru o consultatie. Daca vrei detalii, da-mi PM.


Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput