Dulceturi&papanasi(319)Bun venit Lisa si Melissa

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Buna dimineata

Am trimis 2 poze cu bebe Lisa pe contul vostru comun de yahoo.
Azi noapte am vorbit cu Sabina si se simtea excelent,un pic obosita doar.Bebe este pe maini bune,deocamdata hranita printr-un furtunas dar din cate am inteles e o procedura standard la inceput si vor incepe sa o puna la san de azi,treptat treptat.Dupa ce va ajunge la 2500g i-o vor da acasa.Sabina va fi internata pt 6 zile,va va povesti ea mai multe cand se va intoarce.O sa-i transmit urarile voastre de bine

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Erina

Yaia, tocmai am vazut pozele voastre din vacanta!!! Minunate! Imi amintesc cu drag de finetea ta si de cit de dulceee e Tudor!!! Mi-a facut placeresa revad grupul celor 3 D&P + 1 prieten.

Copii nostri sunt atit de norocosi sa aiba prieteni din interaga lume!!! Nu mai spun de cit de plimbati sunt de la virste foarte mici!!! Experientele acestea sunt nepretuite!!!


Multumim de complimente, esti prea draguta. Si m-ai facut sa si rad: finete nu mi s-a mai atribuit pana acum.

Intr-adevar, Tudor e mai plimbat la varsta lui decat eram eu la 20 de ani.

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina
Iar Tudor are niste bucle irezistibile! A, in pozele de la spate poti sa juri ca-i Gheorghe:)))


Corectie: Tudor a avut! Acum nu mai are.
Gheorghe zici? Mie mi se parea Brad Pitt, dar daca zici tu...te cred.

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

Buna dimineata! De la mare
Ce mai faceti? Va mai aduceti aminte de noi? Daca nu am pus ceva poze cu Luca in contul comun de email.
Bine ai venit pe lume Lisa Maria! Sa fii sanatoasa si norocoasa iar parintii tai sa se bucure de cele 2 printese pe care le au.Sa stiti ca atat cat am lipsit am fost alaturi de voi, m-am bucurat de concediile minunate pe care le-ati avut sau am suferit pentru bolnaviori.
Din pacate si eu am fost bolnava 2 saptamani: am avut varicela. Nu va vine sa credeti, nu? Nici mie nu mi-a venit sa cred dar a fost destul de nasol iar acum am si o faringita acuta si tusesc rau de tot. Azi e prima zi de servici.
Spre fericirea mea Luca nu a luat pana acum cu toate ca nu a facut Varilixul. Mai avem o saptamana de emotii. El s-a plimbat cu tati cat eu am fost exilata in casa 9 zile. A inceput si el sa faca timid la olita ( de fapt wc) dar numai pipi. In rest vorbeste mult cateodata pe limba lui dar ne intelegem de minune.
Bine macar ca nu am facut boala asta la inceput de septembrie cand plecam in concediu. Mi-a zis ca am avut imunitatea scazuta. Nici nu stiu de unde as fi putut sa o contactez.
Va pup si va doresc o zi buna fara boli
Mada28 si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Vazut mogaldeata numarul 2 care a asa de mica si dulceeee!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna dimineata!!!

Sabina, ce frumoasa e Lisa si ce falcute dulci are!!! Se vede ca e si super puternica cum am banuit!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Kawaichan multumim pentru vesti!

Bernix asteptam cu nerabdare povestirile si pozele.

Yaia sa stii ca asa e! Eu nu sunt genul care face complimente gratuite sau se extaziaza din orice!!!

Mada28.Ma bucur ca a trecut boala si Luca nu a luat! Merg sa vad pozele cu frumosul!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Mada28 eu nu am gasit pozele tale pe mailul comun...

Mamici si pitici va doresc o zi frumoasa!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Aniast, sanatate multa lui Vladi, sper ca acum sunteti bine!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Sabina Y, sa va traiasca mogaldeatza. Lisa Maria, bun venit!

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput