FIV in Ungaria - 61

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pupy76 spune:

AVALON multumim pentru un nou capitol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Alrak, multumesc tare mult! Sunt ceva mai optimista, mai ales de cand am gasit o baza de date cu valorile beta. Eu sunt in ziua 14 de la ovulatie, deci ma incadrez. Acum nu mai pot decat sa sper ca valoarea se va dubla pana miercuri.
Postez aici link-ul, poate mai are cineva nevoie: http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single

2009 este anul in care voi reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

TAMARYLLIS, eu zic sa stai linistita, eu am avut in ziua 8 de la ET valoarea 8,4; in ziua 11 am avut 31, ziua 14 beta 97, iar ziua 18 beta a fost 657; deci poate creste valoarea.
La mine nu a fost sa fie, pt. ca in ziua 20 mi-a scazut la 256, l-am pierdut.
Dar, stai linistita si urmeaza-ti tratamentul, atata timp cat valoarea nu e zero, esti gravida.

Ariana1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Tamaryllis , iti tin si eu pumnii stransi si sa dea DD sa vii cu un beta cel putin dublu Miercuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Avalon, multumim pentru noul capitol si pentru ca te ocupi sa pui Budapesta pe prima pagina asa cum se cuvine!

Tamaryllis, tinem pumnii! Sa dea Domnul sa fie bine!

Laura 23+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Avalon ,multzumim pt noul capitol .
Tramalys , e bineeeeeee ,e un test pozitiv ,si Doamne ajuta sa se dubleze ! fa asa cum ti-a zis nenea Dr.I-ti tinem pumnii strinsi ca aici avem timp


LA TOATEEEEEE !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2bobocei spune:

Ma alatur si eu grupului de fete entuziaste care anul acesta (sper) vor face un FIV in Ungaria cu dr. Kovacs.
Pe 25 August, ora 14.00 avem programare pentru prima consultatie.
Foarte utile informatiile cu preturile, tocmai ma pregateam sa ii trimit un mail domnului dr. dar acum nu o sa mai fie nevoie.
Istoricul meu: 3 Fiv-uri la Giulesti, ultimul reusit, dar din pacate la 8 sapt. si 4 zile avort spontan.
Laura Garner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor va multumesc de informatiile pe care le dati cu privirela preturi.de la budapesta.dar imi pun in continuare intrebarea, de de mia trimis mie lista de preturi, care sunt mult mai mari ca cele pe care le postati voi???

desi eu ma bucur..ca de se gandeste si la buzunarul nostru...noi vrem sa facem toate analizele ce se pot face la clinica ..

doamne ajuta sa auzim numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor cele care doresc sa isi fac o programare la clinica kalii din budapesta rog ff mult, pentru a deslusi misterul lor, sa ceara dct kovacs lista de preturi cu analize si proceduri...si abia atunci vom putea afla daca intezioneaza sa mareasca preturile de la 1 septembrie sau poate a gresit , trimitandumi mie altceva, astfel putem compara aici si aflam adevarul

poate/..speram ca nu mareste preturile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Fetelor, am terminat prima pagina pe care am aranjat-o cateva ore, avand in vedere ca am ceva experienta la deschis subiecte (fiv in Europa a fost deschis de mine sub numele de fiv in Austria). Sper sa va placa...
Am insa o rugaminte, daca are cineva care a primit lista de analize necesare, s-o posteze ca eu nu o mai gasesc acum... sa o trec pe prima pagina.
Si desigur, daca aveti sugestii, informatii noi, sa-mi spuneti sa actualizez prima pagina.

Pogonici, poti sa fii mai explicita? Da un exemplu, te rog ca poate eu sunt mai grea de cap... Si incearca TE ROG sa nu mai folosesti culori asa tipatoare si ingrosate, dai senzatia "in limbaj de internet" ca tipi efectiv! Mi-ai spart ochii, crede-ma!

Tamarylis, trebuie sa repeti beta si sa vezi daca se dubleaza peste 2 zile, aceasta prima valoare nu prea e relevanta... Tin pumnii stransi si abia astept sa te trec pe lista de gravidute!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 21+

Mergi la inceput