Mamici si Gravidute Italia (57)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Bionda-iti trimit pm
nu am vizitat ca eu nu-s cu dealea
nu-s de mine ca nu am rabdare
poze nu sint f multe am mai facut la peisaje pe acolo ,la cum arata casele ,locurile dar nu le-am incarcat pe toate,ma gindeam ca poate va plictisiti cu poze cu case



mami de Giulia -20 iunie'07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

multumesc de urari.sunt nascuta in 1979.am implinit 30 de ani.

MAMA DE FEDE(6 nov. 2001) SI DANI(17 feb.2005)
http://chiccutza.weblog.ro/photoblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mamma mia da ce tinara esti si cu copii asa mari
felicitari draguto
nu ca mine la 32 cu fata de 2
ohooo si inca n-am in plan bb 2,e departe de noi gindul inca



mami de Giulia -20 iunie'07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Ioana si Giulia bine v-ati intors! am vazut pozele voastre,ff frumoase .Imi place mult casa roz cu mov si cu lac.

Nelia felicitari pt bb 2!!!!!

pun si eu imediat niste poze sa ne mai vedeti.
La multi ani! Chiccutza!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

aici suntem

http://family.webshots.com/album/573677580MxINRq



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

Citat:
citat din mesajul lui bionda

Neata !

Berapiri feumoasa camera cam in genul asta mi-ar fi placut si mie sa ii i-au lui Nicolas cd va mai creste.Cu cresa ce ai facut pana la urma?



Cred ca nu o ducem pana la urma la cresa,cel putin anul asta...cea mai ieftina cresa privata e 365 euro/luna,si avand in vedere ca sotul va deschide firma dupa ce termina cu somajul,nu ne permitem o cheltuiala de genul...nu stim daca va avea de lucru,si cat...

andreea, Ambra si 14+
cand implineste sufletelul nostru 2 ani ; cu Ambra ; www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

La multi ani Chiccutza!!!!

irina-in zona noastra (Zalau) a zis cumnata ca o cresa privata e cam 300 de euro pe luna .Mi se pare enorm de mult,avand in vedere salariile din tara...dar mai sunt si oameni cu bani,sa nu uitam...

daraban-f. scumpica Delia!Ce mare e!

neliacris-si eu am vut mari probleme de constipatie in primele luni de sarcina...nu au trecut de tot nici acum,cand e rau rau mananc prune pe stomacul gol,ca alta solutie nu am...

Noapte buna!!!

andreea, Ambra si 14+
cand implineste sufletelul nostru 2 ani ; cu Ambra ; www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

hi
Dana-ce frumoase poze!
ce scumpa e Deliuta cu rochita rosie si tortuletul mi-a placut
iar tu ararti minunat,esti in forma
nu stiu daca ti-am mai spus am fost la prieteni si am dat o tura cu masina in jurul lacului,pe atunci era frig
am vazut lacul Lago di Garda,am fost la Sirmione si prietenii locuiesc la Peschiera
Andreea-foarte mult sint si la voi cresele
eu anul acesta am pierdut inscrierile
la anul o sa fac pt stat si daca gasesc de lucru o mai duc un an la particular
si mie mi-au cerut de la 9-16-16:30 370 cu reducere 350...
Irina-si eu am auzit acasa ca sint care platesc cite 8-9 mil pe luna la gradi,particular
daca vrei mai intreb cam cit costa dar eu nu stiu zau la un salar de 10 mil si ala cu noroc,pt nou angajat sigur nu iei atita decit dupa ceva timp mai creste salarul dar tot e mult
sint destui care cistiga super bine altfel nu cred ca si-ar permite...



mami de Giulia -20 iunie'07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

katia-voi stati chiar in Roma,sau la cativa km. de oras?Mai stiu pe cineva care sta la 25 de km. de Roma,si plateste 300 si ceva de euro pe luna cresa.
Aici,de la 3 ani e obligatorie gradinita,adica o inscriu la primarie,si ar trebui sa primesc loc la stat,si sa platesc (cred) 100 si ceva de euro pe luna.Vreau sa zic ca e diferenta mare,pana la 400 de euro...nu e si la voi la fel?Intereseaza-te,si poate de la anul o duci si tu la stat...Am inteles ca inscrierile se fac in ianuarie,pt. septembrie...

andreea, Ambra si 15+
cand implineste sufletelul nostru 2 ani ; cu Ambra ; www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Andreea-noi stam unde e aeroportul de la Roma
mai precis Fiumicino
daca te uiti pe google maps iti da imediat
aici inscrierile se fac in luna martie pt septembrie cind incepe si scoala atunci incep si gradi si cresele
anul trecut am incercat am fost in rezerva iar anul acesta in martie eram in ro si m-am intors in aprilie si am ratat inscrierile
oricum in martie fac domanda din nou si poate intra la anul viitor pina atunci daca ma angajez undeva o duc tot la privat
unde mergea pina acum era tot la privat dar in alt cartier unde lucram eu pina acum......asta e o luam cu bune si rele



mami de Giulia -20 iunie'07

Mergi la inceput