Burtici fericite de septembrie-octombrie (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_n

Fetelor, e evident ca forumul si-a depasit prima calitate de sursa de informatii si a trecut la alt nivel. Si eu il folosesc pentru refulare, ca-i normal.
Ajuta intr-o masura, apoi e nevoie de un nivel superior.
Voi stiti mai bine ca mine ce sa faceti

Intrebare intrebatoare : Stiti voi unde locuiesc? In Princeton-Plainsboro, acolo unde are loc actiunea filmului Dr. House
Imaginea de la inceput cu canoistul e reala, pe podul acela trec eu cand ma duc cu Peter la pediatru, univ. Princeton are o echipa de caiac-canoe vestita. Spitalul nu-i real, inca. Proiectul exista de vreo 2-3 ani, acum cateva saptamani au inceput sa sape fundatia, iar aseara cand am fost in Princeton la plimbare, cine crescuse peste noapte ca Fat-Frumos? prima cladire. De aceea avem o graba la cumparat de casa, pentru ca spitalul va fi cum zic in film, state-of-art, cu 50.000 angajati, un complex de ingrijire batrani. O sa vina multa lume noua, deci pretul caselor va creste, deci trebuie sa ne grabim sa cumparam in cateva saptamani.
Nu va spun ca trag speranta c-or avea nevoie de ingineri de tot felul, poate da Domnul si ma pot angaja.
Ma gandeam cu sotul ca adevaratul sef al dept. de diagnosticare va avea o cruce mare de dus

Diana 32 saptamani si Peter (3 oct 2005)


super! Sa fie cum va doriti, sa va luati casuta visata!

32+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

wow diana ca sa vezi ... tinem pumnii pt casa

... ehei fetelor , pai fur si eu de prin alte parti si impartasesc cu voi , ma bucur ca va plac bancurile



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

revin cu intrebarea:cine a intrat din sapt.28 in prenatal,cum a facut cu banii aceia de la 85% la 100%?I-a solicitat incepind din sapt.28?Se pare ca s-ar primi numai 6 sapt.,asta ar insemna ca din sapt.34 sa nu mai fie.Va rog,daca cineva stie,poate scrie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Legea zice ca primele 6 saptamani din prenatal. DEci banuiesc ca tre sa-i ceri imediat. Nu zice ultimile si nici 6 saptamani pur si simplu zice clar primele 6 saptamani.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 31+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Stiti cumva situri cu papuci de unde se poate cumpara on line?
Nu am sandale si nici nu pot bantui prin magazine ca sa imi cumpar iar ca sa il rog pe sotul meu ,mai bine o las balta ca nu se pricepe.
Felicitari pentru fetele care au fost azi la eco!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Ce film e asta dr. House si pe ce canal, ca m-at facut curioasa!?

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

bu-hu-huuuuu , mai e cineva pe aici?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

kiki, te rog sa-i transmiti lu' fii-ta ca am doua bucati baieti, nalti si fromosi ca bradul, de unde poate alege. casa, masina, ce vrea ea...piese rare, sincer, nu mai gasesti asa ceva. plus ca o sa fiu o soacra....paine lui dumnezeu!!

FELICITARI!!!

PS: in caz ca se aboneaza si mimika la ea, rog a se tine cont de faptul ca am fost prima la petit

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (31+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Aida da nu stiu de ce se vedea asa..Probabil ca era la private..Acum l-am pus la public..Super tare bancu..

Eu acum am terminat de bucatarit si må dor salele..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 33+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

kiki, te rog sa-i transmiti lu' fii-ta ca am doua bucati baieti, nalti si fromosi ca bradul, de unde poate alege. casa, masina, ce vrea ea...piese rare, sincer, nu mai gasesti asa ceva. plus ca o sa fiu o soacra....paine lui dumnezeu!!

FELICITARI!!!

PS: in caz ca se aboneaza si mimika la ea, rog a se tine cont de faptul ca am fost prima la petit

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (31+) de 2 putze si


eu am unul abonat la piciulina lui Roxxy (sper ca mai tine minte) si pe unul il tin de rezerva pentru potentialele fete ale fostilor prieteni . Aia de m-au suparat mai tare

32+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput