Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(33)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Fetele care comandati din imensul catalog va incurc daca vreau doar o piesa doua??? Adica, mi-au ramas ochii la bodyurile alea de Craciun. Stiu ca se vor gasi cu ghiotura la momentul respectiv dar mie imi plac alea si pace. Daca ma includeti si pe mine pe lista, si repet daca nu incurc avand in vedere ca nu sunt multe produse si nici o suma considerabila, comanda mea este:cod 3049 - 15 RON - MINIWEAR - 12 LUNI produs principal sau, cod 3050 ' - 13 RON - MINIWEAR - 6-9 LUNI - BUMBAC 100% daca nu exista primul produs si al doilea produs este cod 3071 - 27 RON - MINIWEAR - 12 LUNI.
Nu este nici o suparare daca nu particip la aceasta comanda.
Multumesc.

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
"cum fuse la night-club"

Fuse fuse si se duse. Pai eu mai mergeam inainte in club. A fost... ca in club. Probabil ca am sa mai merg. Daca-mi conving sotul.
Simina, eu am creat pagina web pt Darius.
Multumesc celor care au scris un gand pt Camy.
Gata, dupa zile lungi de maraiala avem dintisorul cu bucluc. Sper sa nu mai muste de-acum, ca o intarc.

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Simina, eu am creat pagina web pt Darius.


_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!


Chiar m-am gandit ca seamana cu pag ingerasului Alma
o sa-ti trimit PM

22+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
Cativ13
Fetele, ia sa va uitati aici:
http://s650.photobucket.com/albums/uu226/matei_album_photo/


Foarte frumoase....da nu inteleg cum se comanda..as vrea ceva

22+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Tufete, io nu stiu cum de mai comandati hainutze; io nu stiu pe unde sa le mai inghesui pe-a lui Sophiphi, incep sa devin disperata, cred ca are hainute pana la 2 ani si credeti-ma ca io daca am cumparat 3-4 bucati, restul le-am tot primit. De vreo 3 saptamani, nu exagerez, in fiecare zi o imbrac cu alta hainutza/salopetzica, rochitza etc. si nu stiu daca o sa apuce vara asta sa poarte fiecare lucrusor de 2-3 ori si toate-s de fitze, is niste minunatii, Doamne, cate s-au inventat acum pentru bebei, cand eram mica nu era nici 2% din ce e acum:)) Nu zic sa ma laud ci efectiv nu mai stiu pe unde sa le plasez. Asa ca, Simina, daca nu ti se pare jignitor (si sa zic drept n-are de ce, ca doar cat poarta un bebe o hainutza?;)) as trimite si eu ceva foarte frumos pentru mazarica. Daca doresti, astept sa-mi zici aici pe pm, daca nu zici nimic inseamna ca nu vrei si nu-i cu suparare

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Imi ziceti si mie de unde comandati, va rog?
Si eu am multe haine...dar o sa fiu nasa de botez si vreau sa fiu informata.
Va roooog!


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
ce legatura au colicile cu plimbarea???
colicile sunt nishte acumulari de gaze in colici()stanga sau dreapta



copiii care pling fara nici un motiv - pling pentru ca au o problema si asta se numeste generic colici. nu stie nimeni prea bine ce sint colicii astia sau cit de tare deranjeaza, se presupune ca sint gaze care se acumuleaza in intestin. si apar de obicei seara.

"Desi aceste perioade de plans si tipete ce se repeta zilnic (dureaza mai mult sau mai putin, cu manifestarile prezentate mai sus) sunt denumite colici, nu exista o definitie clara a ceea ce reprezinta ele si cum difera exact de alte probleme care provoaca crizele de plans. Definitiile si diferentele reprezinta insa foarte putin pentru parintii care disperati incearca sa-si linisteasca bebelusul.
"

http://www. parinti. com/Re_Bebelusii_si_problemele_lor_Partea_a_IIaColici-articol-131.html (fara spatii)

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
"cum fuse la night-club"

Fuse fuse si se duse. Pai eu mai mergeam inainte in club. A fost... ca in club. Probabil ca am sa mai merg. Daca-mi conving sotul.
Simina, eu am creat pagina web pt Darius.
Multumesc celor care au scris un gand pt Camy.
Gata, dupa zile lungi de maraiala avem dintisorul cu bucluc. Sper sa nu mai muste de-acum, ca o intarc.

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!


Doamne, ce dor imi e sa dansez...sau macar sa socializez si io la o terasa cu un suc luuuuung in mana!

Mai pune si tu poze cu Printesa Dintzishori pe piczo, te roooog!


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
"cum fuse la night-club"

Fuse fuse si se duse. Pai eu mai mergeam inainte in club. A fost... ca in club. Probabil ca am sa mai merg. Daca-mi conving sotul.



_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!


ahhh, si tu ne tai macaroana aseaaaa, blazataaa!!!
dac-ai sti cit te invidiem!!! (io in orice caz cel mai tare )

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel


ahhh, si tu ne tai macaroana aseaaaa, blazataaa!!!
dac-ai sti cit te invidiem!!! (io in orice caz cel mai tare )

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose


Te astept vineri sa mergem impreuna. Lasam barbatii acasa cu cupiii.
Da, Lucia, am dansat, am baut si coktail de ciuda. Si rezultatul, am produs mai mult lapte.



Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput