Dulceturi si papanasi (318)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Luy nice to hear from you!!!

Mamici si pitici, va doresc o noapte linistita!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Am vazut poze care mai de care mai frumoase, nu mai nominalizez de teama sa nu omit vreunul din protagonisti.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Erina

Roxali, noi plecam in vacanta pe 6 august. Daca vrei si poti sa ne vedem pana atunci... Adica pe 4 sau 5, inteleg ca voi veniti pe 3. Mie mi-ar face placere mare sa va cunosc.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

huhurez si eu
vazut o gramada de pozici

Mami sarcina usoara si bb sanatos!


Luy ma bucur ca e linistita la gradi chiar daca a absentat

Devylla bine ca nu mai are febra, kk nu e o problema...incearca din nou cand se simte mai bine

Erina , Sabina doua albinute impachetari, despachetari drumuri

Yaia bine te-ai intors...ceva patani pe avion?

Rox daca a rezistat atata e puternit tatal tau...ma bucur ca-ti incarci bateriile la un masaj

M-ati omorat fetelor cu vorbaretii(tele) voastre...a mea cam un cuvant nou la 3-4 zile, dara are si perioade de pauze...ptr kk si pipi nu insist anul asta

noapte buna bbici si mamici










Ali ,Sonia (22.10.07) si Enrico (26.01.00)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Erina

Roxali, noi plecam in vacanta pe 6 august. Daca vrei si poti sa ne vedem pana atunci... Adica pe 4 sau 5, inteleg ca voi veniti pe 3. Mie mi-ar face placere mare sa va cunosc.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )



pe 5 cred ca voi fi la ziua verisoarei mele in Berceni(mi se pare ca la Sudului stateai) ...poate ne vedem intr-un parc din apropiere
de la mare cand te intorci??

Ali ,Sonia (22.10.07) si Enrico (26.01.00)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Adimercedes, tare-i nostima Lisa.. Si pare tare cuminte in poze

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


Carpatina, multumesc mult. Pai, in poze toti sunt cuminti! Sa nu iti zic ce zi am avut ieri, ca nu isi spala "pacatele" nici cu 1000 de poze de cumintenie! Lisa a decis ca NU vrea sa doarma de amiaza si dupa 1.5h de plimbat la baie, culcat jucariile pe rand, amenintari etc, a zis ca "eat". Am venit jos foc si para si i-am pregatit pranzul. Normal, era 1:30pm! Ne-am mai jucat etc, era obosita, pe la 3:40 iar sus, inca o incercare de somn. Iar rezistenta, iar alergat prin casa, mers la baie de 5 ori etc. Am venit jos in lacrimi, nu glumesc! Si am zis ca asta e. Se culca dupa cina. Era deja 5:30 si incepuse sa caute si sa manance nuci si seaweed din dulap . Am pus apa pt paste, sosul era gata si cand ma uit, ea s-a intins pe parchet!!! in bucatarie si s-a culcat. Pe parchet!!! Am luat-o si am dus-o sus si a dormit pana la 11pm, cu trezit in plans dupa 20-30' de somn, dar nu s-a trezit - cred ca visa ceva... La 11 a vrut "bedu (bread), cheese", a mancat, apoi a inceput sa bantuie. Intr-un tarziu a adormit cu o papusa imensa in brate. Azi dimineata la 7:30 era fresh si gata de mers in "pac".

Asa ca acum ma execut sa mergem in parc la obosit nazdravana, ca altfel iar petrec ore in sir sa o adorm azi...

In alta ordine de idei, vreau poze cu voi si vesti mai detaliate, pls. Mi-e dor sa iti vad trandafirasul .



"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Gabitz, Luy, Erina


Luy, apartamentul este in blocul de langa noi, deci tot in zona, azi ne vedem sa stabilim ultimele detalii si probabil luni sa facem precontract la notariat.Eu aveam in vizor apartamentul de mult, ii cunoastem bine pe proprietari, ei se muta la casa, iar ap. nostru o sa-l inchirieze.O sa fie ceva de munca, dar e bine ca nu am foarte mult de dat jos, este renovat partial, dar ce este nu imi place, asa ca o sa ramana doar geamurile.....asa ca va inchipuiti ce ma astepta, am insa avantajul ca o sa fie gol din august....bani sa fie.




Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Neata!

De 3 zile tot vreau sa scriu un mesaj si
Mandarinutaparca tu ziceai ceva de Milano...magazine sant garla, chiar si in centru ...poti intra la Mamici de Italia si afli mai detaliat de la vreo fata care stie...sant reduceri acuma ,da marfa serioasa cred ca va fi din septembrie sau jumatatea lui august...cele mai la indemana tuturor Prenatal si Original Marines(sant super calitativ) , cele de la magazinele Upim(daca mergi prin centru)

Papanash mai fi in Italia??

Eu nu pot sa deschid lista telefoanelor, imi trebuie un program aparte
In orice caz voi trimite macar numarul

Adi credeam ca numai a mea e incapatanata foc...nu somnul e buba, topogannul...o apuca niste crize , cu trantit pe jos si altele de zici ca e tinuta inchisa in casa.

o zi buna fetelor


o zi buna fetelor



Ali ,Sonia (22.10.07) si Enrico (26.01.00)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Felicitari vorbaretilor, am reusit sa vad si eu poze, superbi protagosnisti.


Eu azi am in program curatenie .....deja am spalat jumatate din covorasele din casa.....deh, sambata venim cu ''sefu''......mai nou asa ii spune lui tataie, ca el este sefu.

Valentina, Andreea11 si cine mai vrea, ne vedem in IOR saptamana viitoare?

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza.
erina - pai il vede mai mereu, ca acum n-au activitati...se joaca toti impreuna.
luy - me.cand se va obisnui iar va avea pauza.e nasol asa...
eu stau cu eliza, da.
cecilia - spor la treaba.

Mergi la inceput