Leoaicele DC *(40)*-in suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu nu preiau nicio stafeta, sa fie clar
Iulika, aiurea, cum sa nasti la 34 de saptamani ?
Nici vorba, ataa timp cat esti bine, colul e inchis, te odihnesti si nu faci efort
Eu eram in 35+ cana am alunecat si am picat cu burtocul peste vana si am avut noroc sa nu patim nimic, asa ca atentie, n-am calculat bine centrul de greutate si dusa am fost, ca-n filme
Si mie imi plac atat de mult cei/cele din zodia fecioarei sunt atat de disciplinati si ordonati, tot ce nu sunt eu

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Oups..BIne ca s-a terminat cu bine....Nu am probleme colul e inchis bine mersi, lung..DE odihnit ma odihnesc, plimbarile zilnice nu sar peste ele..Nici nu as putea pt ca dupå fiecare maså trebuie så ma plimb ,daca stau jos nu mai pot respira asa ca fac miscare se simte foarte bine..

POZE

Iuliana, cea mai fericitå 33+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Iulika ma bucur ca totul e ok

Daria stafeta incearca sa o prinda doritoarele,caci eu am predato fara sa stiu

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

'Neatza si de la mine. Multumesc mult de urari si vreau sa va spun ca sotul meu s-a amuzat foarte tare de "isprava" mea. Oricum am salvat situatia aseara cu frigarui + tort de branza cu fructe + Champagnie. . In orice caz inainte de festin, pe la 6 il lovise o foame " de lup" si chiar zicea : Cartofii cu paine nu tin de foame. Clar!

In rest sunt la munca incerc sa dau gata tot ce am pe birou. Sper sa si reusesc. Asta pentru ca tot mi s-a spus in horoscop s afiu "Practica" azi.

Dodo multumesc pentru postarea lui.

Vad ca vorbiti de stafete si alte apropouri, chiar nimeni de-aici nu-si mai doreste un ?

Va doresc o zi frumoasa!

Cuba 2009
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

A, Daria am uitat sa-ti spun ca ti-am admirat "sirena" E o scumpa.

Cuba 2009
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Salutare,
Ati avut logoreie. Ati fost bravo la scris si la vorbit.

Eu la serviciu nu imi vad capul de treburi toata ziua, iar seara mai apuc sa va citesc, dar nu si sa scriu. Oare o sa se termine vreo data?
M-a intrebat si Amelia de ce trebue sa lucram toata viata. Ar fi bine sa mai traiesc si eu cu visele pe care le are ea, acela de a deveni regina cand o sa fiu mai mare, sa nu fie nevoie sa lucrez( a zis ca e ok daca vreau sa fiu printesa, ca regina e doar ea si e una).

Adi, ce sperietura cu Catalina. Bine ca nu a patit nimic.
Care este diferenta intre gem si magiun? ¨Pentru mine e acelasi lucru.
Ai dreptate, la casele din Ro ne trebuie gard mai inalt.
Ce doua feluri de mancare ai facut acolo?
Ce de-a parfumuri ai!!! Eu sunt fana J'adore. Acuma am si un Calvin Klein 2U, primit cadou.

Amelia a plecat in Olt, da. Acuma e la matusa sotului, cu soacra. Maine pleaca la strabunicii sotului,; unde o sa mergem si noi sambata. Seara la telefon mai zice ca vrea acasa. Dar am inteles ca ziua nu are timp, pentru ca alearga pe-acolo, mananca rosii si castraveti direct din gradina si face baie in lighean pus la soare. Cred ca e benefic pentru ea. Si e mai usor sa suport saptamana daca stiu ca ei ii e bine.

Gabi, ce frumoasa intalnirea cu mamicile. Si ce bine ca va intalniti mai des acolo.

Iulica, sarcina usoara mai departe. Arati foarte bine si pari o persoana optimista in toate, bravo. Si frumoasa poveste de dragoste cu sotul tau, ca l-ai urmat acolo.
Si eu sunt la fel, chiar si cand stateam acasa cu Amelia, aveam fixul sa castig si eu bani, asa ma simteam eu bine. Si ma bucur ca am reusit.

Nu ai vrea sa nasti un pic mai inainte de DPN, sa fie leutz?

Daria, pacat ca ai fost dezamagita de innot. Dar bine ca ii place Giuliei.

Emma, superbe pozele de la nunta. Iti sta foarte bine in rochia rosie( e culoarea mea preferata) , si arati foaaarte bine.

Catutza, biciclete se inchiriaza la un magazin mic de langa Tineretului. E cumva mai sus pe Serban Voda, pe partea stanga. Sunt de o persoana, nu de doua. Eu am fost cu sotul, fara Amelia. Hai ca acus acus plecati. Sper sa aveti o vacanta frumoasa.

Mari_paun, bine ai revenit.

Copilutzu, succes cu dieta daca asta iti doresti. Ce am ras de faza cu Perlutza care l-a scuipat pe pitbull.
Eu cred ca visul tau se va realiza intr-o zi, intr-o forma sau alta. Dar sunt convinsa ca, oricum ar fi, vei ajunge sa fii strigata '' mama'' intr-o zi. Doamne ajuta!

Zuzulici, imi place cum scrii tu acolo. Semanam la idei si ganduri :)
Citeam de curand pe un site despre transformarea femeii cand devine mama. E de la cer si pamant ce crede o femeie inainte sa nasca, despre copii, si ce crede, dupa ce naste.

Frumos program de cate o ora cu bicicleta in parc!!Aveti bicicletele voastre?
Am ras cu lacrimi de faza cu sotul tau. La multi ani cu sanatate pentru el!
Ce bine ca Bella e cuminte in magazine. Si cu Amelia parca nu avem scandaluri, de obicei stabilim cate lucruri are voie sa isi aleaga. Si e preocupata ce anume sa aleaga, le ia, le schimba, le pune la loc, ia altul si tot asa. Dar se mai intampla sa vina si cu expresii de genul " nu ma iubiti daca..." sau " ce fel de parinti sunteti voi daca..." , o santajista de mica. Dar incercam sa tratam :D

Leditia, cum se mai simte sotul?

Catutza, cum e cu regimul? Stiu ca tipul asta de regim ( disociat) are efect rapid, dar ca pe urma iti revii repede.

Daria, tu care ziceai ca nu ai talent la scris, m-ai facut sa plang. Ai scris foarte frumos despre parintii tai.
Suna bine mancarea aia de cartofi, e o idee buna, poate incerc si eu. Ardei umpluti mai am doi si ii termin.

Nicole, multi pupici. Ce ocupatie i-ai gasit Ioanei pe vara?
Dany, bine ai revenit din vacanta. Ai reusit sa te odihnesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Salutare si din “gura parcului Ioan Cuza” !!!

Daria imi pare rau … nu am vrut sa suferi …
Stiu ca doare…
Te inteleg si iti stimez parintii .
Am deschis un subiect dureros .
Fiecare are aptitudinile lui …. Spre rusinea mea , si va rog sa ma intelegeti , nu pot sa infiez …. Nu pot….
Nu ma intrebati de ce , ca nu stiu .
Poate ma considerati egoista ….
Cred ca sentimentele pe care le traieste o femeie de la aflarea testului pozitiv , sunt angelice ….
Inca o data Dariutza , nu am vrut sa suferi!!!

Sper sa nu va schimbati impresia despre mine.
Ai gatat ardeiutz umplut. ???
Noi (in coproductie eu s mmama) am facut musaca.

Zuzi LA MULTI ANI !!!! Sotzuletzului!!!!

Gabi votat si eu !!!

Dany bine ai revenit puiutzoooo !!!
Teutz?? Teutz ce f aceeee ??

Pup gashca de leoiaice!!!


PERLUTZA sufletzelul meu!


Are we there yet???
-----------------------------------------
-----------------------------------------

ADIO , MICHAEL JACKSON ...
Mi-ai luminat copilaria……

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Hehehe, d`apoi Copilutza tu crezi ca m-ai suparat cu ceva ?
Eu sunt foarte mandra ca am fost atat de norocoasa.
Si sunt sigura ca absolut nimeni nu poate judeca pe cineva in aceasta situatie, in orice tabara ar fi, asa ca accepta-mi si tu scuzele, da ?

N-am facut inca ardeii umpluti, maine le vine randul ... mi-e o poftaaa

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Dariutzaaaaaa
Spor la trebica maine !!!

Lili , sar'naaaa.
Pup printesa si regina cu visele ei cu tot!!!

Iulika frumusica cu burtica , hai ca mai ai un pic pana la marea intalnire!!!

Gabishoara ptr. horoscop .
Frumoasa Issa ce face ??
Dar Bogdanelu ' ???
Am vazut la tine la semnatura goblenuri.
Si mie imi place . Am terminat unul si mai am foo 3 incepute ....dar ma fugareste o leneeee ..

Hai ca va pup !!!
Ma duc la .

Edit: Am uitat sa ma "laud"...
Am dezgetat frigiderul si cat l-am spalat ... ... am uitat musacaua in cuptor , si ,si , na ca s-a ars ... un pic...
Daca nu ii place lui iubitzicu , aleg carnea si o duc la servici la catei. (s-au ars un pic cartofii dr drasupara)
V-am zis ca sunt pericol in bucatarie ... ( cand vreau.... )
Iar v-am pupat!!!


PERLUTZA sufletzelul meu!


Are we there yet???
-----------------------------------------
-----------------------------------------

ADIO , MICHAEL JACKSON ...
Mi-ai luminat copilaria……

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neata, in miez de noapte

va invit la cafea si baclavale.

Noi suntem ok, linistiti, cuminti,

pup iu!

Mergi la inceput