Burtici fericite de septembrie-octombrie (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

hm, s-a mai discutat asta cu greturile si IQ-ul, pe la inceputul odiseei....ziceam si atunci, ca asa se explica multe in cazul meu, ca mama n-a avut nici o zi greatza

32+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni







Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, sunt fericita !!!!!!!!!!! Se pare ca saltaretele voastre si-au facut bine datoria.

Tocmai am venit de la eco: fetita grasuna, adica la 31 de sapt si 3 zile are 1950 kg, cu marja de eroare de +/- 200grame; colul meu s-a lungit spre surpinderea mea (la eco de 20 de sapt avea 35 de mm si acum are 38 de mm); placenta e ok, lichidul amniotic la fel; valorile pe arterele uterine sunt super bune. Am fost felicitata de prietenul Iosup ca am avut grija de mine. Mi-a spus ca se vede ca ma odihnesc si nu fac efort .


La multi ani pt cele 100 de capitole. La multe capitole inainte pline numai de vesti bune, bebelusi sanatosi, veseli, mancaciosi.

Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 30+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Roxxy, pai asa, sa incepem capitolul cu o veste buna, ca s-o tinem tot asa! felicitari pt grasuna, si sa ai grija de tine in continuare

32+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Gata fetelor ma trezisi si eu..Am auzit eu ca aici e petrecere mare.M-am hotarat så nu o ratez..

Iuliana, cea mai fericitå 33+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

He he, ce frumos capitolul 100, multumim . La cat mai multe capitole noi! Sper sa reusesc sa ma tin dupa voi
Sa inceapa petrecerea. Cine ce aduce? Aduc niste bere fara alcool, de fapt cred ca are 0,3 %

Monikus am receptionat, cum fac poze noi vi le arat, oricum vroiam sa va arat si hainutele . Pun la incarcat acumulatorii si daca nu reusesc maine ca am mult de alergat, atunci dupa ce ma intorc de la munte, sper sa plec cateva zile incepand de joi sau vineri. Ma pozez si eu cu peisaje frumoase si voi avea si poze noi.

Techila pai dupa cum ai descris tu procedura am crezut ca ai experienta deja, nu mi-am imaginat ca nu ai mai dat amorsa.

Roxxy felicitari pentru bebelina!


26+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Roxxy felicitari pt vestile bune....Si pt doctorasu/doctorasa care a remarcat ca ai avut grija de tine..Sunt putini caruia le paså så mai spuna si lucrur din astea..



Aida ai fost fenomenalå cu IQ-ul..Si eu ma inscriu in clubul fetelor cu bebei 'neparlamentari' cum zicea Techila mai demult daca imi amintesc bine si tare am mai ras

Fetelor ce viata e cand vestile bune curg una dupå alta..



Iuliana, cea mai fericitå 33+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

hm, s-a mai discutat asta cu greturile si IQ-ul, pe la inceputul odiseei....ziceam si atunci, ca asa se explica multe in cazul meu, ca mama n-a avut nici o zi greatza

32+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni



c simpatica esti :) inseamna ca fiu-meu e destept moderat...ca mi-a fost greata numai pana in sp 14, ca pe la sp 12 am facut abces si aveam dureri prea mari sa mai am timp si de greturi :))

MangaGirl :-) 28+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80

Fetelor, sunt fericita !!!!!!!!!!! Se pare ca saltaretele voastre si-au facut bine datoria.

Tocmai am venit de la eco: fetita grasuna, adica la 31 de sapt si 3 zile are 1950 kg, cu marja de eroare de +/- 200grame; colul meu s-a lungit spre surpinderea mea (la eco de 20 de sapt avea 35 de mm si acum are 38 de mm); placenta e ok, lichidul amniotic la fel; valorile pe arterele uterine sunt super bune. Am fost felicitata de prietenul Iosup ca am avut grija de mine. Mi-a spus ca se vede ca ma odihnesc si nu fac efort .


La multi ani pt cele 100 de capitole. La multe capitole inainte pline numai de vesti bune, bebelusi sanatosi, veseli, mancaciosi.

Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 30+




brava doamna! sp asta a fost una de bun augur pentru toate! sa-ti traiasca bblina :)

MangaGirl :-) 28+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

hm, s-a mai discutat asta cu greturile si IQ-ul, pe la inceputul odiseei....ziceam si atunci, ca asa se explica multe in cazul meu, ca mama n-a avut nici o zi greatza

32+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni




Tu esti cea fenomenalå



Iuliana, cea mai fericitå 33+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:




LA MUUULTE SUTE DE CAPITOLE!!!!!

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (31+) de 2 putze si

Mergi la inceput