Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

deci io nu ma mai joc cu voi ... imi iau jucurelele si plec bine ma ca toata lumea pleaca numa io muncesc ... bey si muncesc de ma dor calcaiele oricum va doresc vacanta placuta ... acu serios chiar va doresc vacanta placuta cu mult soare, distractie si odihna

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

adica ce? prima oara cand le-ai urat vacanta placuta nu a fost serios?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui deya

Stie cineva cum dau de Anda?Am nevoie de ajutor cu o poza!

deya

da , scoate capul pe geam si striga

Ana si Andanii drum bun si distractie la maxim si cat mai multe poooooozeeeeee , anooooo tu chiar ai 110 ca eu nu te cred



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Am rezoooolvat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

fac bagaje

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

fac bagaje

sa ai spor



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

ba ma Aida fu serios ... da' mi-e o ciuda pe ele ...



Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doi tineri erau casatoriti doar de doua saptamani.
Sotul, desi era foarte indragostit, abia astepta sa iasa in oras cu
vechii lui prieteni sa petreaca.
Asa ca ii spuse sotiei: "Scumpa mea, vin repede."
"Unde mergi iubitel?" intreba sotia.
"Merg pana la bar, draguto. Sa beau o bere."
Sotia spuse: "Vrei bere dragostea mea?" Deschise usa de la frigider si
ii arata 25 de tipuri diferite de bere, din 12 tari diferite: Germania,
Olanda, Japonia, India...
Sotul nu stia ce sa faca, sigurul lucru pe care a fost in stare sa il
spuna a fost: "Da, acadeaua mea... dar la bar... stii tu... au halbe
inghetate..." Nu a apaucat sa termine fraza ca sotia il intrerupse:
"Vrei halba inghetata iepuras?" si scoase din congelator o halba atat de
inghetata ca abia putea sa o tina in mana.
Sotul devenise cam palid, dar spuse: "Da, motanel, dar la bar au tot
felul de gustari delicioase... Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?"
"Vrei gustari papusel?" Deschise cuptorul si scoase 5 tavi cu diverse
gustari aburinde (aripi de pui, ciuperci, coaste de porc...) "Dar draga
mea... la bar... stii, se mai injura, se vorbeste urat..."
"Vrei vorbe urate draga?" ..."AUZI BA P**A! BEA-TI IN P**A MEA BEREA IN
NENOROCITA AIA DE HALBA INGHETATA SI MANCA-TI CACATELE DE GUSTARI,
PENTRU CA ESTI INSURAT, SI NU MERGI NICIUNDE!!! CLAR NENOROCITULE?!!!"



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

ba ma Aida fu serios ... da' mi-e o ciuda pe ele ...

lasa mah ca se compenseaza , ai uitat cumva unde esti acum?




Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Doris,
30 de lei intrarea, de 40 de lei am luat pranzul amandoi cu tot cu suc si apa, 30 de lei o cafea, deci preturi cam ca la noi. daca luam in calcul pranzul, chiar mai bune.
benzina am pus la plecare de 100 de lei si ne-am mai ramas, dar asta oricum depinde de consumul masinii.
www.gyoparosfurdo.hu/teszt/index.php?page=parkfurdo&lang=ro" target="_blank">aici ai mai multe info.
oricum, cred ca 80% din lume erau de-ai nostri, am intalnit si niste cunostinte pe acolo
Aida, uelcam pe melagurile astea. nici o vorba despre mare?
Ana, Dana, mai putin...faceti 13-14, fac pariu
Silvana

eu ma duc sa ma arunc intr-o apa undeva, sub o apa, undeva, unde-i ud si racoare.

pup boboru'







_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

nop , fara vorbe despre mare ca e la mare departare si in afara faptului ca doar mi-am inmuiat picioarele langa elasticele lu Emma care acum erau libere straniu de libere si de altfel si terasele , criza domne' ... eu am fost la mama



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput