Pestisori... pestisori... (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineataza!
Eu credeam ca o sa fiu prima. Cryna mi-ai luat-o inainte.
A iesit bine sudoku, da nu prea aveam chef.
Am pus cesul sa sune la 6.30. Cand a sunat m-am uitat la ceasul mare si era 6.00. Asa ca m-am mai culcat pana la 6.30. Si m-am trezity la 7.30 dupa ceasul de pe perete. In concluzie, cat este ceasul va rog frumos?

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

atentie, nu treceti pe sub balconul meu ca arunc un ceas de perete!

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hi, hi... e 08.30 Baby... trebuia sa mergi la servici? Ca, daca nu... recuperezi tu ce ti-ai propus sa faci . dulce ca sa treaca supararea!!!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmmhhh... deci la servici ai intarziat, nu? Vazui amu ca esti tare suparata pe ceas... Scuze ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Multumesc frumos. Sunase bine alarma de la telefon. Nu merg la servici. Incerc sa ma trezesc cu o ora inaitea zmeului ca sa fac si din alea nefacute si sa termin treaba pana la 9 ca sa il scot afara pana in 11. Dar azi s-a trezit imediat dupa mine si deja e in plina activitate.
La noi a iesit deja soarele si e placut.

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

nu la servici ca sunt pentru inca 1 luna jumatate in concediu.
Am iertat ceasul. Incerc sa ii pun baterie noua. DAca nu merge nici asa ii pun o poza pe el si il fac tablou. Ca de e criza, refolosim

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmhhh... io, am intrat acum pe mess... dar, m-am asigurat intai sa-i dau ex-ului "permanently offline"!!! Ca sa nu ma mai vada el ... hmmmhhh, suntem despartiti de doi ani jumatate iar, de vreo juma' de an (cum mai zisai parca) ma slabise cu fazele lui... chipurile, isi achita amarata de pensie alimentara (115 ron) si atat... nici macar pe Robert nu-l mai sunase sa vorbeasca cu el... crezui ca s-a potolit... ei as... ma prinsese saptamana trecuta, intr-o dupa-amiaza pe mess si, de atunci, e si el numai online pe mess dupa-amiaza ... ca na, sor-mea tot dupa-amiaza intra si, cum intra destul de rar, tre'sa stau s-o "prind" la vorba ... asa ca, lui i-am dat offline si gata! Sper c-am rezolvat problema ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Aha, Baby... inteles. Spor la treburi oricum . Si s-aveti plimbare frumoasa cand veti iesi afara ... la noi e urat ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Ai facut perfect ca i-ai dat permanent offline. Solutia extrema este sa ii dai ignore si nu il mai vezi nici tu deloc. Da poate vrea sa lase un mesaj important si atunci il pierzi. Offline e perfect. Sper sa nu te mai deranjeze.










"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

buna dimineata pestisori ... am reusit si eu sa intru sa citessc ... mama ce mult ati scris

cryna nasol cu fostul, exul sau cum ii zici pai si cum doi ani jumate nu a stiut ca vrea sa te intorci la el ??? nu prea cunosc problema dintre voi , da vad ca esti tare suparata pe el saracuta de tine

am avut pozici cu andrei si le-am sters, o sa mai pun acuma din nou altele si cu el si cu mine

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput