Pestisori... pestisori... (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mno, chipurile imi mai revenii amu din & ... ca, zilele astea, ma prinse ex-ul pe mess si ma aborda ... mno, io crezui initial ca-l intereseaza sa vorbim despre Robert... mai ales ca, de vreo juma' de an nu prea mai daduse vreun semn de viata copchilului sau ... mno, s-amu ca se apropie ziua poznasului, crezui ca d-aia intra-n vorba... ei as!!! Crezui io, ca scapai de fraze de genul: "inca te mai astept... sa te intorci la mine... bla-bla-bla" ... nu mai continuu... SANCHIIIII!!! Nu scapai !
Cert e ca, a pus capac, cand m-a acuzat ca-s fi vreo "fiinta fara suflet" care nu da doi bani pe sentimentele lui ... s-am inchis mess-ul!!! Hmmmhhh, nu stiu la ce ma mai consum de aiurea ... de la niste vorbe ... eeeee, crezui c-am scapat de dintr-astea ... uffa... bine ca, macar, ma mai linistii amu... macar oleaca ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Bey, da' ce butonati voi pe icisa ... pana trimit io un mesaj... voi umpleti pagina ... ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , nu te mai amari , ca nu merita , unii nu stiu sa aprecieze ce au decat cand nu mai au ...sa fie la el akolo, prea tarziu ....

eu una rabd mult , astept dar si cand zic gata e gata .....

pupaceala maxima

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Cryna, pai el nu stie ca este ex-ul? Da-i definitia ex-ului= un nene caruia i s-a spus pa, ura si la gara. Nu iti mai face sange rau, ca nu merita. Daca te mai supara il b-( noi de ori uita cum te cheama ori se prezinta la usa matale cu flori si bratul plin de jucarii pentru Robert. Conteaza pe mine ca ai vazut ce mare sunt eu ( din fata profil si din profil nu ma vad) .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ihi Dany , cam asa-s si io... inghit muuulteee... si le rabd... dar, cand am zis stop... stop ramane. Si gata. Pacat ca, ceilalti nu vor sa inteleaga asa ceva ... probabil considera ca, o persoana rabdatoare trebuie sa le rabde la nesfarsit.. sa fie calcata-n picioare la nesfarsit, etc., etc.,... mno, io nu mai zic nik ... o sa uit si asta ...
Hmmmhhh... dar, pleoapa dreapta tot mi se mai zbate ... dupa discutia cu ex-ul, crezui ca asta o fi fost sa-mi fie neplacerea, amareala... se pare ca inca nu ... mno, oi vedea io ...

Hmmmhhh... Baby... nu stiu, daca stie, ce inseamna a fi "ex-ul" ... nici macar, nu ma mai interseaza asta amu ... daca stie el sau nu asa ceva... Multumesc pt. suport .


Hai ca va las... si noapte buna la toate ! Pe maine .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Inchid si eu pe azi .


Noapte buna ! pe maine

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

ca veni vorba de copilarit





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Noapte buna pentru cine merge la culcare. Eu ma duc sa fac o baie si apoi....la munca ( am revista noua cu sudoku).
VA doresc o saptamana plina de sanatate, soare , veselie si bafta.


"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor!

Poftiti laaaaa










#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Marami, multam fain de dedicatie ! E faina tare melodia ! Mno, doar ii Michael ... hmmmhhh... in liceu imi placea Michael supermult... aveam si un caiet special pt. el , unde scriam versurile melodiilor sale ... aveam o colega, care era fan "inrait" al lui Michael si... cre'ca ea m-o molipsit si pe mine ... dupa aia, am mai crescut si am inceput sa-l ascult ceva mai rar... tot mai rar... hmmmhhh, m-au debusolat destul de tare acuzatiile aparute despre el in perioada respectiva... am fost tare dezamagita si l-am abandonat ... dar, tot imi mai plac unele din melodiile lui, chiar daca le ascult mai rar... Mno, muzica lui ramane vie pt. fanii lui si pt. oricine vrea sa-l asculte . Multam inc-odat' de dedicatie .

Baby, ti-a iesit bine sudoku aseara ? Eu sper ca da .

Hmmmhhh, Dany... sa stii ca, nu-ti zic care-i regatul meu la Conquiztador ... ca, nu vreau sa ma bati sau sa ma vezi cum mananc bataie... nu mereu ca, mai si castig ... .

Mey, la noi e uraaattt tare afara ... ploua de as-noapte ... e rece... innorat... ... uffaaa... iar stam doar in casa... nu mi-e de mine, ci de poznas... ca, el e cel care zburda cel mai mult pe afara ... hmmmhhh...

Va pe toate si va doresc o zi buna, frumoasa si un inceput de saptamana cat mai bun!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput