*Cozonacei de noiembrie-decembrie 2008 (63)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Mirthule!!!!! Ce progrese! Bravo pt. vointa! Si eu am inceput scaderea, dar la inaltimea mea oricum eram ca o prajina!

Ramo, si eu ii dau tot numai dimineata si seara lapte la care adaug si cereale. Uneori, in timpul zilei daca nu mananca cum trebuie, ii mai completez cu lapte. Acum ma dispera pt. ca papa destul de putin la masa. Parca fructele acum au inceput sa fie cu probleme1

Azi dam de baut!! Avem 9 luni!!

http://community.webshots.com/user/annes06

Mami de Remus , o minune!(10.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Anes sa-ti traiasca scumpetea, se apropie de 1 an!!!!!!!!!!wow...! mi se pare sau e chiar asa....Remus mi e pare schimbat e bebel mare de acum si bineinteles frumos!!!!

mami de Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Cat de frumos s-a facut Remus! I-a crescut perisorul si genele e un baietel in toata firea, nu mai pare bebe. Frumos tare! Si ce scump e cand spune 'tata' si cum bea din canita, si ce atent e la mami, o mandrete de baiat!

Cu concentrarea cred ca mai toate avem probleme ca-s setati neuronii pe pampers, cana cu cioc, jucarii, biberoane, suzete, mai stiu eu ce minuni bebeloase Eu parca imi simt creierul anesteziat parca-s amortita, drept dovada nici nu am realizat ca azi e 10

La multi ani, Remuuuuus!

La multi ani si Diana de lorellay si David cel jucaus de malinas si tuturor bebeilor nascuti intr-o zi de 10.



Sebi are nevoie de noi


de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">
Sunt mare! www.totsites.com/tot/davido" target="_blank">My website
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Mirtha, ai aruncat bomba si-ai fugit Am crezut ca dai si tu de baut, facem party...pai se poate?!
Ce-ai mai facut cu hainele mari, le-ai trimis inapoi?

Bertha, cum te mai simti?



Sebi are nevoie de noi


de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">
Sunt mare! www.totsites.com/tot/davido" target="_blank">My website
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameliam spune:

La multi ani! tuturor cozonaceilor de zi de 10!

Eu am pozat ieri cozonaca mea la 8 luni.

Cami, mamica Alexandrei (09.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Scumpaaa foooc Alexandra in rochitica si ce dintoasa e! Mi-s tare dragi cand li se vad dintisorii Si ce mare pare si ea, o adevarata domnisorica...oare asa mare e si al meu ca mie tot bebe mic mi se pare. Maine mergem la , chiar sunt curioasa.

La multi ani pt ieri!



Sebi are nevoie de noi


de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">
Sunt mare! www.totsites.com/tot/davido" target="_blank">My website
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

anes, stai bre ca fusei sa culc nicolu si mai facui o reorganizare mica la fete in camera. am si eu in sfarsit loc de haine in comodele lor! (si puse si pe caprarii - pantalonas la pantalonas, salopetica la salopetica, maneca scurta la maneca scurta. urmatoarea faza e sa le grupez pe culori cum am vazut la o tanti la televizor )

mirtha, io am zis ca cu slabanoaga din cipru nu mai vorbesc, daca slabesti un gram sub mine, balcanica din mine nu te mai baga in seama!

mai, copilul asta e luat de la moulin rouge superba rochia, imi plac chestiile astea cu cordon funda mare in spate.
mama lu copilu, ai grija cu fieru ala de calcat ca te trezesti ca incearca priza cu stecheru... noi am patit-o cu uscatoru de par si nebuna a mare care daca nu investigheaza tot ce se poate face cu toate obiectele nu se simte bine

ALRA mami de Laura(06/02/2006) si Nicole(08/12/2008)
Vacanta cu Laura in Romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alra

mirtha, io am zis ca cu slabanoaga din cipru nu mai vorbesc, daca slabesti un gram sub mine, balcanica din mine nu te mai baga in seama!






Acu' ai sa zici ca-ti dau bere ca sa te ingras



Sebi are nevoie de noi


de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">
Sunt mare! www.totsites.com/tot/davido" target="_blank">My website
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Camelia mare dulce Alexandra! moooor dupa fetite in rochite!!!...
ma ,pozele cu Alexandra ridicandu-si rochita-n cap au urmat dupa cele cu Remus...sefu' de trib


mami de Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiseli_11 spune:

He he ce copii mari avem, nu-mi vine sa cred!!
Remus e barbatel in toata firea, Alexandra domnisoara frumoasa si toti cozonaceii au crescut tare frumos.

Cozonaceii nascuti intr-o zi de zece!!

Na, sa va oftic si eu, cantarul meu arata dimineata 55.5 kg, s-a mai dus si din burta, parca incep sa-mi revin

Olivia suna bine tare reteta ta, maine o fac si eu.

Mihaela de Miruna Cosmina (13.11.2008)

Pozele mele

Mirunica

Mergi la inceput