Albinutze de Mai-Iunie 2009(3)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Raluca, sunteti niste frumosi toti, iar mamaruta este o frumusete. Tocmai ce am trecut si noi prin Medias duminica. Pupam.
Cata, noapte buna!!!
Deea, welcome back pe la noi!

Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Va invit cu drag la un nou capitol

Oana 7+
Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!





Daca n-ar fi speranta, inima s-ar frange!

Mergi la inceput