Burtici fericite de septembrie-octombrie (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

mama fetelor,
cat ati scris...eu sunt la serviciu acum in vizita, de la ora 2, ca sa pot veni la intalneala, ca tre sa ma ia sotz de acasa ca sa pot ajunge in oras ca nu am cu ce veni (din motive de mijlocul campului, cum va ziceam). si sotz ma poate lua doar la pauza lui de masa....

nu vin cu cainii, nu de lata, ca as veni, ca techila e cuminte si iubeste tare mult copii, si copii o iubesc pe ea, dar nu avem voie cu caini in parc, cu atat mai mult pe terasa....ma dau astia afara din tara....

si am tras o spaima ca abia am reusit sa ma loghez pe forum ca au restrictionat astia accesul la net...dar i-am facut pana la urma....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (30+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Maria, nu ma mira, in Bucuresti ti se intampla des din astea.

Sapt trecuta in Herastrau la o terasa ni s-a "gresit" nota de plata, asa ca am procedat la fel: zero bacsis. Poate asa se mai invata minte...sau poate se bazeaza ca oricum alti 5 care vin dupa noi nu se uita ce e pe nota de plata si platesc orbeste..
Sa nu mai spun ca in ultima saptamana la alimetare in benzinarie te intreaba sfios daca ai cumva nevoie de bon..dupa care ajung acasa si in loc sa fie trecut pe bon benzina premiun 98 in valoare de x lei, erau trecute tigari in valoarea banilor de la pompa. Incedibil, nu?
Nu ma mir ca la noi nu merge nimic cum trebuie.

_
27+ cu dragostea noastra

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunea initiala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Bravo Iulika, ma bucur ca ai reusit!

Noi pe tema religiei avem discutii, eu nascuta si crescuta reformata, el ortodox. Copilul as vrea sa fie reformat, ca eu la ortodoxims sunt habarnista si nu stiu cum as pute creste un copil sa fie un bun ortodox

Incerc in continuare, speranta moare ultima

_
27+ cu dragostea noastra

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunea initiala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui MariaI


Ne-a bufnit rasul pe amandoi, si la o nota de 40,60 am lasat 41 lei. Cu promisiunea solemna sa nu mai calcam noi sau prietenii nostrii pe acolo.



Maria
Alex (5 mai 2004) si BB nou 23+
http://cealalta-realitate.blogspot.com/
http://www.copaculdehartie.ro/


Eu asteptam si restul la o asemenea tratatie..

Iuliana, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Noi am facut o chestie de genul asta la Roma cand am vazut pe bon 9 euro 6 felii de paine. Pe langa asta toti 6 de la masa am comandat peste pane asa ca, ce s-au gandit cei de acolo sa nu se mai chinuie sa le puna ei in farfurii separat. Asa ca, ne-au adus toate portiile de peste pe un platou si separat farfurii sa ne punem noi pestele. Era chiar ultima masa inainte sa plecam spre aeroport. Ma bufnea si rasul ca trebuia sa ne ardem si noi acolo. Dar mama, care era cu noi, a fost super tare nu ne-a lasat sa-i lasam chelnerului nici un cent in plus.

Monica 24+ cu Rares Stefan POZA BEBE
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

seara buna! nu voi ajunge diseara la intalnire!

distractie placuta

Ioana 29+ cu bebe Carol Ioan album Webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:


ne mai tineti minte ?
sa stiti ca va citesc in fiecare zi
drept urmare mi-am dat zuma jos
si ma tot joc din nou ca nu mai jucasem de vreo 2 ani si acum nu mai pot sa-l las

lutoniana sper sa fie bine cu soacra ta , sa sti ca m-am distrat de numa cu pantofii tai de proaspata pensionara , mai ales ca eu dinaia port de fel nu pot purta tocuri am citit tot de la cursuri si mi-au prins tare bine chit ca am mai nascut o data sa mai scrii

aida am tot vrut sa intru sa-ti spun ca produse ives roche gasesti jos la bega , am vazut ca ai scris la un momentdat de bani dati la spital , si m-am ingrozit eu nu am dat atat
de fapt nasterea de acum 2 ani jumate m-a costat cam 200 euro , acu sper sa fie 300 ca na a mai trecut timpul
am nascut la odobescu si acum tot acolo voi naste

am vazut ca va intalniti azi distractie placuta

sa nu uit am schimbat numele la copil
nu mai e bebe razvi e calin
am zapacit-o de tot pe alexia
dar s-a obisnuit repede cu calin ( asa frumos spune calin )
oricat ma straduiam eu nu reuseam sa ma imaginez strigand dupa copil razvan
calin imi place de mor

gata ca a sarit alexia pe mine



va pupaceste adela de alexia maria( 13.01.2007 )

31+ cu calin andrei

POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui adela2006


ne mai tineti minte ?
sa stiti ca va citesc in fiecare zi
drept urmare mi-am dat zuma jos
si ma tot joc din nou ca nu mai jucasem de vreo 2 ani si acum nu mai pot sa-l las

lutoniana sper sa fie bine cu soacra ta , sa sti ca m-am distrat de numa cu pantofii tai de proaspata pensionara , mai ales ca eu dinaia port de fel nu pot purta tocuri am citit tot de la cursuri si mi-au prins tare bine chit ca am mai nascut o data sa mai scrii

aida am tot vrut sa intru sa-ti spun ca produse ives roche gasesti jos la bega , am vazut ca ai scris la un momentdat de bani dati la spital , si m-am ingrozit eu nu am dat atat
de fapt nasterea de acum 2 ani jumate m-a costat cam 200 euro , acu sper sa fie 300 ca na a mai trecut timpul
am nascut la odobescu si acum tot acolo voi naste

am vazut ca va intalniti azi distractie placuta

sa nu uit am schimbat numele la copil
nu mai e bebe razvi e calin
am zapacit-o de tot pe alexia
dar s-a obisnuit repede cu calin ( asa frumos spune calin )
oricat ma straduiam eu nu reuseam sa ma imaginez strigand dupa copil razvan
calin imi place de mor

gata ca a sarit alexia pe mine



va pupaceste adela de alexia maria( 13.01.2007 )

31+ cu calin andrei

POZELE NOASTRE



frumos nume i-ai pus baiatului. dk as fi stat in romania era si pe lista mea. :) cat depsre pantofi de pensionare...nici inainte nu eram mare fun tocuri...dar aucm cica e contraindicat. mama m-a certat ca mi-am adus niste sandalute cu talpa ortopedica dar cam inalte la mine. mai ales acum dupa boacana cu colul mi-a zis sa-mi iau gandul ca 7cm e prea mult.

MangaGirl :-) 28+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

adela ce ma bucur ca e totul bine
mangulico te plictisesti ? hai ca-ti dau eu o gogosica de la mine ca am mancat ca sparta si simt ca explodez, vrei ?

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

adela bine ai revenit...Nu esti prima care o aud ca e prinså cu zuma..Imi place mult numele Cålin..Dar zic si eu ca Manga
daca as mai fi stat in Romania...

Fetelor pregatitiva de ..Ca acusi se intalnesc fetele, noi restul tre så facem si noi ceva..Så uitåm de papanasii aia

Iuliana, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Eu am scos niste negrese de la congelator le-am bagat putin la micro si sunt asa fresh zici ca le-am facut acum...Papanasii aia care ii mancati voi nu-s buni..Negresa mea e bunå

Iuliana, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput