Casnicute, harnicute,mamicute -all in 1-( 199)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cuscra ce draq faci? o potrivesti pe zambareatza mea cu robert?
bey criminale suntem...imi inchipui pe robert si issa cum se "evitau" unu' pe altu'

La multi ani! Dana, sa fii sanatoasa

pe toate
de azi intraream in vacanta

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

cuscra ce draq faci? o potrivesti pe zambareatza mea cu robert?
bey criminale suntem...imi inchipui pe robert si issa cum se "evitau" unu' pe altu'

La multi ani! Dana, sa fii sanatoasa

pe toate
de azi intraream in vacanta

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post

Mey draga pana veniti voi de la Brazilica imbatraneste fata
Ma dau si io la Robert acu ca nu-i soacra-sa prin zona






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!multumim de urari dar ziua Danei este pe 17 iulie!!!nu pe 7.Oricum va multumim mult! pe 17 dau de beut!!!
Eu am avut ceva probleme la PC.. a fost virusat si dadea erori.S-a rezolvat acum.Sa merg in spate sa citesc si revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost si am citit!
Miky, nopi facem la fel, Gicu e cu reparatiile prin curte, cu antrenamentele cu Dan, acum ca e si Dana acasa ne impartim nitel sarcinile.
Georgi, bine ai revenit!imi era dor de tinecand te duci la Liana sa o pupi de la noi!!!sa isi puna netul mai repede.
Mai gagicilor, ca faceti voi? care e treaba cu zestrea? sa stie si baba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ha ha...deci din urari intarziate au ajuns in avans lasa doina...o uram de 2 ori pe toti

cuscra da-te, da-te ca robert oricum nu vrea neveste

pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Sunteti mortale cu copilasii...auziti,voi batetiva pe Robert al MIHAI si lasati-ne noua pe Isa,ca ne place tare...hahahaha...sa vezi ce-mi aud de la MIHA acu'..DANELUTZAAAAAAAAAA,vezi ca fetile fura baiatul ...nu e fata aici sa se apere
Va tzuc pe toate ca tare dulci imi sunteti

MIHA pupa pe DANUTZA si din partea mea!!!

CLAUDELU' cum mai esti?..sper ca bine..da ce tot vorbiti voi doua acolo,tu cu MIKI,ca eu am pierdut si nu prea inteleg...curioasa sunt ,asa ca turnati tot tot

MONICUTZA si distractie faina in vacanta...noi de 1 luna jumate ne plictisim deja unul de altul

Ah,era sa uit sa va zic ca m-am TUNS...va pun si o poza dar zilele astea ca inca nu am salvat nici una pe computer

Gata am fugit..va ,sa auzim numai de bine!!!



Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

neatza buna,Miha tks de cafa
Georgi te-ai ambatat aseara,ai dat quote si nu ai mai scris nimic , sa fie musteata de vina
Mirelus io cu Miki.........balarii de-ale noastre, ca de ne stim cat ne poate capu , sapt viitoare ne intalnim la ziua lui Miki si facem pregatiri pana atunci, tu ce mai faci ?
Doina am facut modificarile derizorii.
Monicule nu ma bagi in seama cu braziliana mica, o poza ceva
Cuscrele , de fapt aici toate is cuscre
na va tzuc pe toate.

22 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatzaaaaa..... Am baut cafeaua de la Mihaela. Servici usor Mihaela .
Restul daca mai vreti cafea sa va faceti
Claudelu m-am imbatat rau fato. Am dat Quote si am scris tot acolo in patratul cu pricina. Ii spuneam cuscrei ca pana vine ea cu ginerelu meu din Brazilia .... imbatraneste fata.
Cuscra pai acum spui ca nu vreti neveste? Dupa ce-mi facusem socotelile ca ia fata mea baiat de la Bucuresti plimbat prin tari straine si cu mama priceputa la bucatarie sa nu se mai streseze ea? Uoffff.....Ii divortam ?
Azi sunt pe metereze pe-acasa. Incerc sa mai descurc nebunia din casa. In primul rand ma bag in sifoniere sa mai expediez niste haine ca zau nu mai am unde sa le pun
Am primit dezlegare de la mustatea sa-mi iau imprimanta azi
Doina o sa o si de la voi. . Uite ca acum daca-s in vacanta trec si pe-aici mai des
Mirela hai cu freza noua. Prajiturile le-am vazut de fiecare data dar nu te-am felicitat pentru ca n-ai dat o bucata sa mananca si gura mea
Miha nu te-ai trezit?
Miki nu vrea mustatea la tine Cica nu-i place unde stai tu

Hai pupare . caut pe net preturi la imprimante sa nu-mi iau teapa


Mergi la inceput