Burtici fericite de septembrie-octombrie (94)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Citat:
citat din mesajul lui pazza

babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=pazza&year=2009&month=10&day=21&babycount=1"

love ya bebel


Ce faci pazza? Scrii codat? Bine ai revenit.





Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Citat:
citat din mesajul lui pazza

babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=pazza&year=2009&month=10&day=21&babycount=1"

love ya bebel


Ce faci pazza? Scrii codat? Bine ai revenit.





Cea mai fericita 30 + cu

Luto, vezi ca am trecut de pe pagina trecuta la celalalt capitol. Ne-a facut aida scurtatura.

Monica 24+ cu Rares Stefan POZA BEBE
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

Citat:
citat din mesajul lui pazza

MangaGirl multumesc mult....
am o mica intrebare.... e normal ca la 25 de saptamani sa fi luat in greutate doar 4 kg?...toata lumea zice ca am burta mica

love ya bebel

eu tot 4 am luat, doar ca mie mi se pare ca am o burta cat toate zilele.
Si am gasit o poza de cand eram gravi cu Alex si arat acum cum aratam atunci la 32 sapt (oare cat m-oi face??? )

Maria
Alex (5 mai 2004) si BB nou 23+
http://cealalta-realitate.blogspot.com/
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput