King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am si eu o propunere...



Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Luny, pt azi avem deja melodia zilei, pusa de Nelia, Ghosts.
Dar poti pune maine daca esti prima.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Fetelor,nu v-ati uitat la video-ul pus de mine?
Este o noua melodie(o parte din ea),a aparut acum(dupa moartea lui)

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

o vazusem de dimineata...eu cu vara-mea si cu inca o preietena zici ca suntem duse...numai michael zi si noapte...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Rhoneea, eu am vazut, fusese pus deja link parca de Cory. E foarte faina.

Nelia, tocmai am gasit pe amazon cartea lui Halperin
http://www.amazon.co.uk/Unmasked-Final-Years-Michael-Jackson/dp/1847377955/ref=sr_1_17?ie=UTF8&s=books&qid=1247830315&sr=1-17

Am pus-o deja in cos cand am gasit un mesaj pe forumul amazonului. Iata ce zice acesta:

Ian Halperin claims to be an insider in Michael Jackson's life.
The truth of the matter is he is just an opportunist trying to cash in on Michael Jackson's legacy.
In the run up to this book's release he was responsible for releasing several false stories into the press. He stated that Michael Jackson required an emergency lung transplant. He stated that he was blind in one eye, that he had skin cancer, and that he had an MRSA-type infection.

Of course, these are all false.

Like it's author, this book is going to be full of innacurate information, rumours and innuendo and should be avoided.

In this sad world when publishers are looking for the next sensational revelation, they are all too eager to give anybody a deal to release the stories they want. Judging from the ridiculous stories circulating in the press, integrity no longer exists in the media.



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

si asta suna super bine
http://www.youtube.com/watch?v=6V87yIn_ZZg&feature=related ...tot nou

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Apropo, ce se mai aude cu inmormantarea? Mi se pare ireal cum se petrec faptele, deci astia stau cu elicopterele si filmeaza orice miscare in zilele de dupa moartea lui si la ceremonia din 7 iulie ca imediat dupa ce aceasta se termina sicriul sa dispara si nimeni nu stie nimic?! Inteleg ca familia a mers la un hotel iar masina mortuara care a adus sicriul la Staples Centre a plecat de acolo goala. Ceea ce inseamna ca sicriul ori a ramas acolo pana au plecat fanii si s-a terminat cu nebunia presei ori a plecat cu alta masina, dar unde?
Si cat pot sa-l tina asa, fara sa-l inmormanteze?
Sper ca in viata asta sa ajung sa-i aprind o lumanare si sa-i las o floare acolo unde se va odihni pe vecie.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

aceeasi speranta o am si eu motanik..sa ajung acolo unde e el si sa ii aprind o lumanare

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

aha, nu stiam ca asa-i regula
oricum, melodia e frumoasa, clipul bestial, sper sa va bucure aducerea aminte..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Din cate am citit corpul lui este inghetat pana la finalizarea ultimelor investigatii.

Off Doamne...

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput