King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 120

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Neata fetelor!
Super melodia zilei, si ea imi place tare mult, mai ales finalul refrenului asa sacadat impreuna cu bateria: "you're just another part of me..hi-hiii"



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainex_po spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

imi place ritmul de la piesa de azi si imi place vocea lui asa mult cand canta asta:
"Were sendin out
A major love
And this is our
Message to you"
si mai apoi cu "waiting for you"...


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei



Exaaact! Imi place foarte mult cum suna melodia de azi ,si mai ales partea de care ziceai tu...Si mesajul piesei deasemenea "you are another part of me..." ..pentru cate lucruri avem sa-i multumim lui Michael...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele.M-am intors de la mare, mi-a fost dor de voi si de Michael.
Am gasit ceva pe Youtube, conversatii telefonice ale lui cu o prietena , foarte interesante, la unele faze am ras cu lacrimi....spre finalul primei parti sunt niste faze tari....
Sunt 4 parti, va pun link-ul primeia dupa care gasitit acolo restul.
Veti gasi niste dezvaluiri legate de viata lui alaturi de "tatal"lui, ce gunoi ce facea cu femeile in turnee, iar fratii au hotarat sa nu ii spuna mamei nik.
Viata lui amoroasa( sau ce isi dorea el), mai multe... daca v-am starnit interesul .....enjoy. Cand mia am ceva interesant ....va dau si voua.Astept pareri...dupa
http://www.youtube.com/watch?v=ifEcedw63CY
if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Buna fetele.M-am intors de la mare, mi-a fost dor de voi si de Michael.
Am gasit ceva pe Youtube, conversatii telefonice ale lui cu o prietena , foarte interesante, la unele faze am ras cu lacrimi....spre finalul primei parti sunt niste faze tari....
Sunt 4 parti, va pun link-ul primeia dupa care gasitit acolo restul.
Veti gasi niste dezvaluiri legate de viata lui alaturi de "tatal"lui, ce gunoi ce facea cu femeile in turnee, iar fratii au hotarat sa nu ii spuna mamei nik.
Viata lui amoroasa( sau ce isi dorea el), mai multe... daca v-am starnit interesul .....enjoy. Cand mia am ceva interesant ....va dau si voua.Astept pareri...dupa

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77


si unde-i link-ul???



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Buna fetele.M-am intors de la mare, mi-a fost dor de voi si de Michael.
Am gasit ceva pe Youtube, conversatii telefonice ale lui cu o prietena , foarte interesante, la unele faze am ras cu lacrimi....spre finalul primei parti sunt niste faze tari....
Sunt 4 parti, va pun link-ul primeia dupa care gasitit acolo restul.
Veti gasi niste dezvaluiri legate de viata lui alaturi de "tatal"lui, ce gunoi ce facea cu femeile in turnee, iar fratii au hotarat sa nu ii spuna mamei nik.
Viata lui amoroasa( sau ce isi dorea el), mai multe... daca v-am starnit interesul .....enjoy. Cand mia am ceva interesant ....va dau si voua.Astept pareri...dupa

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77


si unde-i link-ul???



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Viteza e de vina. L-am pus acum la postul initial

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Salutare Michael, fetelor!
Eu azi mi-am dus sotul la aeroport, el a plecat, eu si fata mai stam in Ro inca 5 saptamani, mi-a lasat cale libera la dezmat, a zis ca e sigur ca o sa bubuie boxele prin casa de Michael...

Imi place f mult melodia zilei, e super dansanta.

Vroiam sa va spun ca am luat Jurnalul National azi si nu e cd cu el, de fapt este un album de poze de la cele doua veniri ale lui Michael in Ro in 92 si 96, un album foarte dragut. Nu stiu de ce intelesesem eu ca e de fapt un cd...


Fug dar mai vin, sa nu dansati prea tare in lipsa mea!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

va invit la partea a doua:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140624

Mergi la inceput