King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 100

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Oficialul din Montreal:



Si tot din Montreal:



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mi-au placut si cele din Romania!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Cory si mie imi place tare mult Dangerous, cum danseaza Michael, cat si ritmul melodiei in sine e deosebit

Angipangi ce aiureli se mai scriu, astia chiar nu mai stiu ce sa inventeze...

Moana stiam melodia, am descoperit-o si eu acum vreo luna (am pus si eu clipul la subiectul initial despre Michael de la "Generale"). Si mie mi s-a parut superb gestul lui Michael, iar melodia, asa siropoasa cum este, totusi e interesanta, versurile mai ales, dar si interpretarea lui.

Nelia din teoriile tale referitoare la doctor, nu7 pot decat sa spun ca si eu am simtit cumva, nu pot sa explic de ce si cum, ca sfarsitul lui Michael nu era prea departe.
Poate am fost influentata si de stirile aparute la inceputul anului cum ca nu ar mai avea mult de trait, ca e foarte bolnav...dar se vedea pe el ca e un om slabit, nu numai fizic, ci mai ales psihic, ca nu mai face fata, ca a cam renuntat Sunt atitea intervieuri din 2003 incoace pe youtube si se vede ca nu mai avea vlaga aceea in el, pe care o avea inainte, se simtea prost fizic, nu mai avea chef...


Azi am revazut pe dvd concertul din '92 si am dat tare boxele (nu a venit politia, norocul meu). Ma uitam cum la inceput, cand a iesit din scena (cred ca stiti toate faza de inceput a concertului) a ramas fix pe scena, si a stat asa aprox 2 minute, in timp ce publicul era in delir. Pai ce alt artist mai poate realiza asa ceva, fara sa plictiseasca publicul, fara sa inceapa aia sa fluiere?
Tare de tot , si ideea, si bineinteles el!




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia foarte dragutz flash-mobul din Montreal! Mi-a placut ca erau multi copilasi, si mi-a placut politistul




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Hai, ca trece ziua si nu am apucat sa spun nimic despre melodia zilei. Nu m-am lansat in comentarii pentru ca fiind una super-super cunoscuta, nu cred ca mai are nevoie de nimic. Totusi, linia melodica nu-mi place si nici postura de dur a lui MJ, dar punerea in scena, coregrafia, miscarile de dans, mai ales barbatii aia care se sincronizeaza perfect, toti inalti, toti bine facuti... super! Mie imi place dansul si tot ceea ce implica dans si e ceva reusit trece pe lista placerilor mele.

Danat, da, relatia lui MJ cu acest doctor e un pic bizara, mai ales faptul ca in ultima perioada era singurul care se afla mereu in preajma lui. Dam si noi cu tasta aici, ca oricum, indiferent care ar fi adevarul, tot aia e. Am mai spus, oricare ar fi adevarul in aceasta poveste, pentru noi, publicul, MJ e mort si ramine nemuritor prin ceea ce a lasat in urma. Dar, trecind peste tot felul de speculatii, oficial nu se stie inca nimic, ceea ce scrie in presa sau se da pe posturi, sint pur si simplu articole sau vesti care au scopul de a vinde ziarul sau a creste audienta. Viu sau mort, MJ a fost si va ramine un produs bine vindut.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Oficialul din Montreal:



Si tot din Montreal:



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU





Superbe NELIA...de fiecare data cand vad imi dau lacrimile,copilasii insa mi-au placut si mai mult asa ca am tras iar o portie de ...o Byonce!

Mi-au placut si cele din Ro,bravo!!!




"Before you judge me, try hard to love me."
Michael Jackson

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Nelia super si flashmob din Montreal! si Beyonce imi place.. sper sa o vad si eu intr-un concert candva..

si pt ca tot au fost flashmoburi zilele astea ma gandeam sa fie melodia zilei Beat it:



mie imi place de mor ritmul!!! as asculta non stop... si din nou dansul - super!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Buna dimineata fetelor - Michael

Nelia,video-urile sunt speechless

Chiar nu a vazut nimeni filmarile de la "rememer the time?"

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Acapella:



Mariachi Style:


Un remix 2008 cu Fergie:


30th Aniversary feat. Slash:





Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Rhoneea nu mai stiu daca am vazut.. de faza cu pasarea si Edy Murphy stiu ca am vazut-o..

stai ca mi-am adus aminte ca intreba cineva ce parfum folosea.. parca era Black Orchid, nu? nu mai stiu sigur..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput