Burtici fericite de septembrie-octombrie (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Mimika ai dreptate o sa vin si eu pana la Izvor cu metroul. E mai aproape. Deci care este punctul de intalnire pana la urma?
+31,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

neata doamnelor!

pana la urma unde ne intalnim? ca eu sunt un pic in ceata! azi e ziua sotului meu si sunt zapacita (de fericire, evident)

Ioana 29+ cu bebe Carol Ioan album Webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Abia am terminat de recuperat aveti spor nu gluma!

Monica la multi ani si tot ce va doriti voi. Bine ai revenit tinem pumnii ca totul sa fie bine.

Crocodana si cele care au venit cu vesti bune de la eco

As fi vrut sa vin si eu la intanire, dar nu pot saptamana asta poate data viitoare?

Laura 24+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Eu nu stiu sa propun decat Cismigiu, la rondul cu flori de la intrare.

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Se pare ca azi toata lumea e ocupata cu cate ceva. Kiki cu calcatul, Dana, Monica cred ca fac piata...Mimika asteapta musafiri.... si eu cu munca la serviciu. Buuuun...

Despre intalnire, pt mine e ok 18.30-19.00 numai sa stiu unde sa vin.. Cred ca mi-ar fi comod Cismugiul pt ca eu lucrez pe langa Gara de Nord si as putea ajunge si pe jos pana acolo daca nu ploua. E drept ca as face cam o ora si nu stiu daca ma tin picioarele dar.... de asta s-au inventat si mijloacele de transport in comun.

Monica 24+ cu Rares Stefan POZA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



eram precisa ca va gasesc la un capitol nou ..

reiau din cap trecut si completez ..

neata burtici

primiti o sau un ?

eu sunt suparata .. am aflat ca fetita prietenilor nostri de la constanta, are tetrapareza spastica .. imi vine sa plang de drama prin care trec ei .. si ma tot intreb de ce? vor veni la bucuresti ptr inca o parere .. voi stiti ceva de asta?

nu stiu daca pot ajunge la intalnire joi .. nu cred ca am cu cine s-o las pe eva si cu ea ... va fi ca si cum n-as fi cu voi caci nu are rabdare sa stea la masa .. si va trebui sa ma tin dupa ea.

mimika dar de ce sa nu scoti grasii afara? eva avea 3 saptamani cand ma scos-o prima oara .. era februarie afara, era frig .. bebicii trebuie scosi afara numai sa nu bata vantul, sa fie ger, sa ploua ..

dana felicitari! o sa vezi ca incet incet nu o sa mai vrei fara masina!

monica imi pare bine ca te vad pe aici. tin pumnii sa fie totul bine, nu are cum sa fie altfel! la multi ani! sa fiti sanatosi si fericiti pana la adanci batraneti!

raluca imi pare rau de accident. bine ca nu a fost ceva mai grav, Doamne fereste!

mie mi-au iesit la nume AMALIA SI ADELISE .. hmm .. tot la anna sophia raman ..

raluk stii cum fac eu .. imi deschid pagina de forum si una ptr a raspunde .. citesc, raspund si tot asa ca altfel uit ..



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008)
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata soare !!!!!!!!!!
eu am scris la capitolul trecut la sfarsit din greseala.....dar nu ceva foarte interesant.....
Creme de la creme ......vine mai tarziu un pic ca acum trebuie sa o zbughesc la lucru dar vin repede, azi am zi scurta.
Va pup si numai bine.

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

No , este de bine..vad ca se stange iarasi gasca ciripitoare
Asteptam cu nerabdare rezumatul Luciei
Cristina si Katty ca voi m-ati intrebat de intinderea musculara..o fi fost carcel, dumnezeu stie! ideea este ca azi noapte in somn m-am intins si am flectat laba piciorului drept..vai ,mama!! efectiv mi s-a intarit gamba! am strigat ca s-a speriat saracul barbat ..si asa adormit cum era, a inceput sa ma maseze..si m-a mai usurat,; ideea este ca si acum simt gamba dreapta putin contractata si un picut dureroasa la mers..ma intrebam oare avem voie sa ne ungem cu Diclofenac/Fastum gel in sarcina?!! sa dau un search pe google..
Ellenuta cati ani are copilasul prietenilor?1 ufff ..ce trist! nu cumva o fi vreun traumatism de la nastere?

Monica sa fiti fericiti si sa va iubiti tot mai mult si mai mult! dar parca ziceai ca vine totusi sotul mai tarziu..poate iti face o surpriza

Eu iar am fost la Cora si mi-am luat vinete..zicea Raluk, o reteta de vinete la cuptor (parca era si ceva branzica pe acolo)..nu prea imi aduc aminte, dar poate caut in capitolele trecute..asta daca nu apari tu Raluca

Dana 27s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Ioanna la multi ani pentru soata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

neata doamnelor!

pana la urma unde ne intalnim? ca eu sunt un pic in ceata! azi e ziua sotului meu si sunt zapacita (de fericire, evident)

Ioana 29+ cu bebe Carol Ioan album Webshots

Sa-ti traiasca sotul din dotare si sa fiti fericiti!




Laura 24+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput