Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (152)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:



Ce atmosfera de kko si aici ...si afara ...nici nu mai am cuvinte ...

si totusi azi e ziua mea ...pentru cine a uitat

Multumesc tuturor fetelor care si-au amintit ...chiar si pe "furtuna" existenta aici..

de intilneala de miine nici nu mai vorbesc ...nu visez sa ii arda vreuneia din voi de asa ceva ..



LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cit am slabit pina acum ? cu SUPERDIETA ***RELOADED***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Rox am vazut pozele de la mare vreau si eu

M-am amuzat si eu de faza cu kk pe scaunul de masa, dar numai dupa ce am reusit sa spal copilul (pe care l-am bagat cu totul in cada), chiloteii si scaunul de masa, nu va mai zic ca in kk erau numai bucatele de morcov si Mikul incerca sa le prinda in cada cand cadeau de pe el

Vroiam sa ma laud ca sunt singura acasa in seara asta si sa va chem la party in pijama, apoi am auzit niste tuneteeeeee

babymom exact metoda aia o foloseste si sotzul meu, dar il tine pe brat, eu nu reusesc nici macar prin metoda asta uneori sar asa tare ca mi-e sa nu rup arcurile de la saltea

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ankussa spune:


Offf ce sa-i faci MamideStefan daca iubitoarele de patrupede sunt foooarte pacifiste si prefera sa convinga lumea cu astfel de tampenii.
Sa ai o zi frumoasa

Xor stai linistita, cine are de bagat la cap baga (asta ref la superioritatea unor posturi)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

LA MULTI ANI LIDIA[flo] Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de ai tai

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

Lidia imi pare fff rau daca am pus un punctulet negru pe fumusetea acestei zile
La celalalt post ti-am oferit un buchet de ...de data asta, un camp intreg poate mai sterg din punct
Ankussa...sunt sigura de asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

LA MULTI ANI MAMICA SCUMPA DE STEFAN SI IZABELA!!! SA FII SANATOASA SI SA AI PARTE DOAR DE BUCURII!!! si spor la dieta

dieta mea se cheama DAVID!!! stiti ce buna e??se duce min un kil la luna deja is mult mai slaba decat inainte de sarcina si toti prietenii obs asta

babytza tu arati super!!!mama cand am vazut poza in cost de baie m-am simtit deodata grasa soricelul e un dulce,bine ca n-a mancat tot nisipul ca vine acush papaciosu nr 2



ratonelu bun deci suntm 3!!! exclusivist club

noi azi am fost sa repetam analiza copro prima a iesit ok dar el tot diaree are dr zice ca poate-i lambria...nush vedem maine rezultatul,cert e ca saracul copil s-a saturat de orez morcov si mucilagiu...azi i-am dat carnitza a ras-o instant vreo 300g orez cu pui facut de moi



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ankussa


Offf ce sa-i faci MamideStefan daca iubitoarele de patrupede sunt foooarte pacifiste si prefera sa convinga lumea cu astfel de tampenii.
Sa ai o zi frumoasa

Xor stai linistita, cine are de bagat la cap baga (asta ref la superioritatea unor posturi)


Ei, daca pina acum nu pricepeam care-i discordia, (sint convinsa ca Xor a spus in gluma chestia aia cu eutanasierea, de la care s-a iscat toata cearta) de la postul asta al tau mi s-a cam pus pata.
Ce vrei sa spui, Ankussa? Ca printre iubitoarele de patrupede (daca la tine patrupede=ciini) ma numar si eu. Care erau timpeniile?

Nausica si Ania
poze

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui babymom75



Ada, cum il culc pe Dragos? Te-ai sparge de ras daca m-ai vedea. Ti-am spus ca si la noi a fost o perioada in care adormea tare greu, se arunca pe spate din bratele mele, ma impingea, refuza sanul,... ce mai... tot cortegiul bine cunoscut. Atunci am descoperit ca se linistea in wrap, asa ca il plimbam cat era nevoie pana adormea. Dar pt. ca nu aveam chef intotdeauna sa ma "impachetez" am incercat varianta la care suntem acum: ma asez pe salteaua pe care dormim, il pun calare peste mijlocul meu, asa ca in wrap, il tin strans pe pieptul meu, la inceput oarecum fortzat, ca el se impinge, apoi se linisteste si eu incep sa sar asa in fund pe saltea pana adoarme. Pot sa-ti spun ca e si un exercitiu f. bun pt. fesierii mei

Mama lui Dragos si a lui Victor




Mai, sper sa nu te superi, dar am ras cum n-am mai ras de mult!
Esti mortala! Mi te si inchipui sarind pe saltea!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi
Ticker mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

am fost avertizata "mediu" de catre forum pentru postari agresive asupra altui user normal...doar am instigat la "ucidere" nu?!?
Traiasca pilele!! Nu cumva anamona era cea care avea sora moderator? Traiasca superioritatea!!!
Nausica...chiar in gluma a fost spusa, lucru subliniat de maimutoiul asta pus la finalul propozitiei...dar de ce sa nu ne agitam daca putem, nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Xor

am fost avertizata "mediu" de catre forum pentru postari agresive asupra altui user normal...doar am instigat la "ucidere" nu?!?
Traiasca pilele!! Nu cumva anamona era cea care avea sora moderator? Traiasca superioritatea!!!
Nausica...chiar in gluma a fost spusa, lucru subliniat de maimutoiul asta pus la finalul propozitiei...dar de ce sa nu ne agitam daca putem, nu?!


nu pot sa cred ...dupa parerea mea alt user trebuia sa ia avertisment!!!



de David
Poveste

Mergi la inceput