Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (54)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Citat:
citat din mesajul lui tinonino81

multumesc Simina,trebuie sa trimit mesaj acolo,sau cum intru pe pagina comuna?Scuze,dar nu ma pricep...

: 22+


intri pe adresa de mail de pe gmail.ai parola nu?
si de acolo citesti ca si de pe mailul tau personal.
Aceeasi adresa este si pe picassa nude avem poze


19+
roxyaly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Suuuuuuuuuuuper, Roxyaly, , multumim frumos 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

multumim pentru carte


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

am reusit!Roxyali multumesc mult,toate fetele de aici sunteti extraordinare

: 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Buna fetele...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

21+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

buna ziua,

Eu iar am o stare

Felicitari pentru schimbari de semnatura
LA MULTI ANI, MYRELLA! sA AI O SARCINA USOARA SI BEBE SANATOS

Eu cred ca stiu de ce sunt in satrea asta. Maine fac 6 ani de la nunta... si ma petrec singura singura... Mai e si lumea foarte ocupata si merg sa stau cu tata toata ziua in casa...( el fiind f bolnav...e ca si cum as fi absolut singura) Astfel s-a exclus si varianta in care as putea sa ies cu vreo prietena la suc sa mai uit si eu. Ce sunt azi trista.... sa ma vedeti maine.... Asa mult imi pare ca mai e pana vine sotul asta al meu... UFFF!


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera



sa treaca!
o sa vina el acasa.....offffff..stiu cum este sa nu ai barbatul langa tine...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

21+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Simina ,este ca avem voie la plaja , atata timp cat ne protejam sub umbrele si nu stam in soarele amiezii?? Ca ma freaca la cap cumnatii mei, ca ''nu ai voie sa faci plaja'', ca nu ai voie la plaja... In primu rand ca stau doar dimineata pana maaaxim ora 11 daca e sa stau putin la soare, si daca e sa ne lungim pe plaja stau sub umbrela...Ce e asa de contraindicat????? Ca nu ma simt nici rau, nici nu ma doare burtica, nici nimik!!! Mama lor de clevetitori si invidiosi!
Camy, am vazut ca m-ai certat in legatura cu lucrusoarele pt bb! Pai ce crezi ca eu ma iau dupa gura lor???? Sa trec eu de sapte luni, sa intru in concediu, sa vezi tu ce frumos gugalesc eu dupa carucioare, si rascolesc magazinele dupa diverse...
Pai ce stau in sotul meu sa il trimit sa cumpere?? Cred ca el e in stare sa ia alte bazaconii,desi ii fac listuta...
Ionela nu mai fi suparata...las ca acus acus vine sotiorul si recuperati voi timpul pierdut! Gandeste-te pe partea ailalta, daca nu ar fi sa aiba un serviciu bun, chiar si cu riscu sa va vedeti asa rar, v-ati putea permite pe urma pt bb tot ce iti doresti??? Sunt avantaje si dezavantaje...altii stau bot in bot acasa si nu apreciaza toate momentele ce trebuiesc aniversate...Las ca te mai iei cu noi si sa vezi ce repede trece timpul...Cand ziceai ca vine? Si cum a ramas cu eco? Ai reusit sa te reprogramezi ca sa poata merge si sotul cu tine??

Proaspata Doamna!

Laura, 21+
poze


Bravo!
asa te vreau...
mancate-ar mama de fetita dragalasa!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

21+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Buuuuuuun
AM GASIT CARUCIOR!!!

va spun cum..ca poate asa veti reusi si voi sa faceti...azi am intrat la un BABY SHOP... cum intru o tanti monta un carut CHICCO de care vreau eu....usoooooooooor, frumos, material fain...
Mi-a zis ca-mi aduce ce culoare vreau eu...avea acolo catalog de carucioare...ea facea comanda si in mom en care intra in Ro...la Bucuresti, eu merg las un acont oricat de mic pt carut la magazin si ei mi-l aduc...
Mi-a zis patroana ca il aduc in magazin si ma asteapta sa iau salariul ca sa-l platyesc...deci nu e musai sa merg in ziua aia cand vine sa-l iau..]
Costa 700 ron.
Ideea e ca o sa emrg si la reprezentanta CHICCO ca sa vad cat costa si acolo, poate reusesc sa-l iau mai ieftin..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

21+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Flavius este un miscaret... a ajuns la performanta de misca la fiecare 30 minute..maxim o ora... DRAGALASUL DE EL...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

21+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Camy, da link sa vedem si noi exact carutul, nu de alta da oricum sunt in plop cu ce tre sa aiba si sa nu aiba un carut perfect de urcat la bloc 5 etajee...
Ma bucur ca Flavius a inceput sa se faca simtit asa des!!

Proaspata Doamna!

Laura, 21+
poze

Mergi la inceput