Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (54)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Fetele iata o veste buna. Gravidele nu vor plati pt serviciile medicale.
http://www.libertatea.ro/stire/uite-cat-vom-plati-la-medic-246103.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Laurairina (sau proaspata doamna) sotul meu va ajunge pe 14 cred...dar nici asta nu e 100% sigur. Cu eco mi-a spus sa merg atunci... si vedem cum facem cand vine el... poate imi fac un cd cu filmuletul si-l vede si el la comp cand vine... si gata... A vazut ca sunt suparata si a spus ca eventual rezista el pana in august... la urmatoarea. Cat despre ziua de maine... imi spunea si el ca nu stie nici el exact ce are... dar nu e in apele lui.... nu vreau sa-i amintesc de ziua de maine... poate uita... si nu se consuma... dar nu prea cred.


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lidia74 multumim de veste


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

La multi ani Myrella
Sarcina usoara si frumoasa si bb sanatos!!!

Doamnee!!! Ziua asta parca nu mai trece... N-am muncit azi decat o ora si apoi am fost plecata cu sotul la shopping vreo 5 ore . Inapoi la servici si tre sa stau pana la 21:30....dar ma plictisesc de mor... Vreau acasa sa fac bagaje....sa ma pregatesc de plecare

Va

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in
16+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

fetelor am cartea Mama si copilul de Fenwick in format electronic sunt 3 parti.Cum sa fac sa o puteti descarca si voi? e la mine pe mail.
sa o trimit pe adresa de gmail???????????


va pup

19+
roxyaly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxyaly

fetelor am cartea Mama si copilul de Fenwick in format electronic sunt 3 parti.Cum sa fac sa o puteti descarca si voi? e la mine pe mail.
sa o trimit pe adresa de gmail???????????



DAAAA!.... MULTUMIM!


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Partea I a cartii e deja pe adresa comuna.Spor la citit

19+
roxyaly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

vreau si eu sa intru pe adresa comuna,dar nu stiu cum.ma ajutati va rog?

: 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Simina ,este ca avem voie la plaja , atata timp cat ne protejam sub umbrele si nu stam in soarele amiezii??


EXACT!!!!! AVEM VOIE!!
Eu wnd-ul celalalt plec in Turcia pt 10 zile...si-o sa stau toata ziulica pe plaja sau la piscina


TINONINO ai PM



20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

multumesc Simina,trebuie sa trimit mesaj acolo,sau cum intru pe pagina comuna?Scuze,dar nu ma pricep...

: 22+

Mergi la inceput