Copilasi din 2002 *62* Cu un licurici in suflet

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

salutare la toti si sanatate




Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nicole-primeste si imbratisarile noastre, chiar daca sunt virtuale
Condoleante.

Nina-tare frumoasa e Kiki si parca e mai degajata.Nu se mai vede timiditatea pe chipul ei frumos.

Adela-daca nu zici nimic, noi ne gandim ca deja sunteti 4....

Dau o cupa de sampanie pt ca azi, Mama mea isi serbeaza ziua de nastere.
MAMI

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salutare.

Noi suntem bine, de dimineata am condus-o pe Cristina, sora mea, la autogara... parca a plecat cu tot cu mana mea dreapta... Acum Stefan se uita la Magic English si eu imi dau seama cate a invatat din dvd-urile astea!!! Super! In rest, Matei fugareste o minge, eu nu stiu cum sa-l tarasc la nani ca am avut o noapte nedormicioasa, nush de ce... Cu concediul ne-am hotarat, am vrea sa merge la bulgari la mare... sa vedem daca ne iese!

Sotul meu are iarasi o perioada aglomerata, dar nu se compara cu ce va fi din toamna...

Pa, va pup pe toate.

Ma duc sa vad pozele Ninei.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei
-------------------------------------------------------------------------
"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
Nicole, sincere condoleante ! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe tatal tau !
Sunt alaturi de tine.
Cristina22, si eu cred ca Adela a nascut, ca nu am vazut-o nici la subforumul "Un ochi rade, unul e vant si alte ciudatenii", unde ne-am mai intersectat noi, doua.
Te asteptam cu vesti, Adela !
Despre Cristinuca mea, intre cei din familie pe care ii vede mai zilnic si apropiatii familiei, e degajata. Dar i se schimba fetisoara, intr-adevar. Nu mai e cea a unui pruncusor. Imdeiat are 7 ani si jumatate, se indreapta spre 8 ani, domnisoara mica.
Numai cand doarme o vad tot ca atunci cand era mica, mica.
Cu atata liniste, de cand au plecat nepotelele, ea e cea care ne lumineaza casa. Chiar ii spuneam mamei, ieri, ce noroc, ca o avem pe ea si ce trista trebuie sa fie o casa fara copil in ea.
Nicoleta, de ce nu a mai putut ramane surioara ta, la voi ?

gata, mi s-a incheiat programul, alerg la minunea mea, acasa !
O zi cat mai faina, in continuare, tuturor !






Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

Salutare mamici
Inca nu suntem 4 cu toate ca sotul ar fi vrut mai ales ca ieri a fost ziua lui si ar fi vrut un asa cadou , si avand in vedere ca azi noapte am avut niste contractii mai puternice ...chiar ma asteptam ... dar a fost o alarma falsa . Stefanel al meu considera ca e mai bine acolo la caldurica .
Va pup pe toate si va multumesc ca va ganditi la mine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

Fetele am si eu o rugaminte la voi . Vreau sa ma invatati si pe mine sa postez poze aici . Mi-am facut un cont pe www.webshots.ro dar acolo se vad doar daca sunt conectata. Cum sa fac sa le pun aici ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

NU, Nina, nu putea ramane, fiindca sambata dimineata merge la mare cu sora mea mijlocie... Este prima ei vacanta faina, de mult timp! Si dupa aceea se pare ca se va duce la Pitesti, la matusa mea (si nasa ei). A zis ca, daca mai are timp, mai vine! Sa vedem...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei
-------------------------------------------------------------------------
"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Adela, la multi ani sotului tau !
Ma bucur ca esti bine. Sa ne anunti cand trebuie sa scoatem , sa va facem galerie.
Cu pozele de pe webshots, probabil albumul e pe privat si de aceea numai tu le poti vedea, cand esti loggata.
Intra pe albumul de poze si in dreapta vei gasi "properties" langa un creion desenat, acolo. Da click pe "properties" si apoi poti sa vezi daca albumul e "Public" sau "Privat". Daca vrei sa fie vazut si de alti, selectezi "Public". Oricand poti intra acolo si selecta ce optiune vrei pentru albumul respectiv.
Asteptam pozele !
Nicoleta, e lunga vacanta, sigur va mai merge la voi !
Azi am scapat de ploaie, dar de nori n-am dus lipsa. Poate ploua la noapte.
O seara placuta, alaturi de cei dragi, tutror !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://family.webshots.com/photo/2112906000103379982AHOAKa

Cateva doar... uit mereu sa iau aparatul cu mine!!!

Edit: Nina, superbe pozele! Ce fericita e Dulcica ta cand e cu familionul!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput
Mergi la inceput