Burtici fericite de septembrie-octombrie (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

eu zic sa nu mai inchizi forumul ca imediat intra americancele

a pus parca mimika un link cu hainute ... il are careva la indemana? ... sau ma duc sa il caut?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC [flo


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Da aici il ai..Mi-am scåldat si eu ochisorii

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

De marti l-am exilat pe sot sa doarma in sufragerie ca nu mai aveam loc de el si acum a adormit la mine in pat (fost al nostru). Imi pare rau sa il trezesc si sa ma vezi ce prost o sa dorm. Ca ma obisnuisem sa alerg in somn prin tot patul. Si chiar nu m-am mai trezit din cauza durerilor de spate. dar ar trebui sa ma bag repede la somn, ca ase pare ca acum dorm si bebelacii. Daca apuca sa se trezeasca....e jale

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

si la mine in burta e petrecere mare, astora nu le e somn niciodata....ca sa imi fie mai usor, eu "dorm" cu ajutorul a doua perne lunguiete, de la sani pana la picioare de o parte si de alta a corpului (ca numai pe o parte pot sta)si imi pun burta pe ele....si un crac pe sotz care doarme ca un nemernic. si ma intorc precum un mic pe gratar....din 5 in 5 minute...acum am deschis o zuma

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (29+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

si la mine in burta e petrecere mare, astora nu le e somn niciodata....ca sa imi fie mai usor, eu "dorm" cu ajutorul a doua perne lunguiete, de la sani pana la picioare de o parte si de alta a corpului (ca numai pe o parte pot sta)si imi pun burta pe ele....si un crac pe sotz care doarme ca un nemernic. si ma intorc precum un mic pe gratar....din 5 in 5 minute...acum am deschis o zuma

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (29+) de 2 putze si


cate nopti am pierdut cu Zuma Ai ajuns la nivelul 13?

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

si la mine in burta e petrecere mare, astora nu le e somn niciodata....ca sa imi fie mai usor, eu "dorm" cu ajutorul a doua perne lunguiete, de la sani pana la picioare de o parte si de alta a corpului (ca numai pe o parte pot sta)si imi pun burta pe ele....si un crac pe sotz care doarme ca un nemernic. si ma intorc precum un mic pe gratar....din 5 in 5 minute...acum am deschis o zuma

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (29+) de 2 putze si


De la spart bile la zuma cu siguranta vor 'adormi' brotaceii tai..si eu mai joc un luxorel si stiu ca nu sta nici o secundå cand joc nu stiu de ce

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Multumim!!...F bune site-urile ...complete...:D

Andrutza 29 + bebelusa mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

zuma moama ce scor urias am facut la el



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

ma bag in pat ca ma doare...dosul de la stat pe scaun.

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika

ma bag in pat ca ma doare...dosul de la stat pe scaun.

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti


Noapte bunå..

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor eu am tocmai am terminat luxor 3.Super tare..

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput