Burtici fericite de septembrie-octombrie (86)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Eu ma bag la un dus si apoi la un film cu desene animate..de lung metraj..Imi plac la nebunie..Daca nu adorm pana se termina mai intru så vad daca mai e agitatie pe aici..Ca un ultimele seri era o liniste la ora asta decat eu si Aida hålåduiam pe aici.

Vå pup

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

pai se pare ca nu mai plec we asta , poate celalalt , ca asa e la noi , nu ne putem programa nimic ca vine sefu lu husbant cu idei ...



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Eu nu mai stau mult la povesti, dragele mele..dar ma trezesc de dimineata si citesc tot!!
Vroiam sa mai intreb...abia acum mi-am adus aminte..mergeti pe la cursuri prenatale? eu inca nu, dar as vrea sa ajung la unul de genul (daca nu la gimnastica, macar la un astfel de curs)..cam cand este indicat sa incepi? poate ca deja este momentul..
Stiti de de intreb? am vazut ca o mamica s-a inscris la cursuri Lamaze (cursurile prenatale includ si Lamaze?!..alta intrebare inteligenta) si spunea ca le invata acolo si pozitii care ar favoriza intoarcerea pruncului...nu ma streseaza treaba asta, ca avem doar 26s, dar mai stii, oi avea nevoie de astfel de metode..
Va tzuc si sa aveti noapte buna!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna seara, dragelor!

Yo ma uitam de la inceputul capitolului cam care cand se asteapta sa apara bebeii, etc...si am ajuns la lista cu sarbatoritele lunii...si yo nu-s...Desi sunt, pe 10 iulie

Andrutza 29 + bebelusa mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Off, Andra lasa ca se rezolva! una din fetele experimentate te vor adauga cu siguranta pe lista! o rugam frumos pe ellenuta..daca nu, eu promit ca nu uit sa iti zic la multi ani
Bine ai revenit! "vlem " poze cu frumoasa proaspata duamna!

acum chiar ca ma bag in pat!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Multumesc frumos...da, voi pune poze...momentan iar am fugit din Bucuresti...cand ma intorc, pun.

Va pup dulce!

Andrutza 29 + bebelusa mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui andraiulia

Multumesc frumos...da, voi pune poze...momentan iar am fugit din Bucuresti...cand ma intorc, pun.

Va pup dulce!

Andrutza 29 + bebelusa mea iubita

esti in lista



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

...si eu lucram la lista.. Sper ca nu am stricat nimic...

29+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Cei 4 bebelusi sunt cat se poate de reali, tatal lor scutura din cap si ele radeau de se prapadeau. Acum sunt domnisorele, au 5 ani si le vad din cand in cand la TV, au un reality show. Ovulul fecundat s-a divizat si fiecare s-a divizat la randul lui, asa au iesit 4 fetite identice genetic. Povestea tatal ca din cand in cand primeste felicitari pe strada "You're the man !" la care el raspunde "eu? n-am facut nimic, meritul e al sotiei"

Diana 29 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:



Luto, esti mai bine? sa treaca uratii de virusi

Oare ce papa bun Manga prin Romania? Zicea de o salata de dovlecei...cum o fi aia?

Nu mai stim nimic de Biaz, nici de Monica..... sper ca sunteti bine fetelor

Iulika, la ce desene te uiti? Si mie imi plac mult, nu mai zic la sot .

Diana, mai esti pe fir?

in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput