Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Krelia ai si tu dreptate, dar stii, e atat de greu cand treci printr-o chestie din asta...Toti bebeii pe care ii vad pe strada imi aduc aminte prin ce am trecut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

daca va intalniti, MUSAI sa pozati si borcanu' cu dulceata..ca altfel, nu e poza completa!!

Lidia, nu te inchide in tine, ca te bat!..pai, o iesire la un suc e bine venita.....si se cere, ca doar trebuie sa te umple fetele de pupuri, nu?


krelia 20+ si sufletul nostru, Rares Mihai

Normal k fara borcan e jale

Zambeste, maine poate va fi mai rau. Asa tot timpul vei fi pregatit si nu risti sa fi dezamagit, dak se intampla ceva frumos vei fi surprins in modul cel mai placut, iar dak din contra vei fi tot timpul pregatit si asa vei evita deceptiile .

Ramona +19 Maya Paula

http://community.webshots.com/album/572945398WblguB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

fetelor va ..noi iesim in oras..sa aveti o seara frumoasa!

miany
21+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Ce bine de altii, eu ink sunt la lucru , si mei o pe pepene verde
Abea astept sa ajung aks k nu mai pot


Zambeste, maine poate va fi mai rau. Asa tot timpul vei fi pregatit si nu risti sa fi dezamagit, dak se intampla ceva frumos vei fi surprins in modul cel mai placut, iar dak din contra vei fi tot timpul pregatit si asa vei evita deceptiile .

Ramona +19 Maya Paula

http://community.webshots.com/album/572945398WblguB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

salutare hop si eu la capitol nou.
mai fetele da unde este cap 50 ca eu nu-l vad nici nu am apukat ii vad numarul

20+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006


http://picasaweb.google.com/ciquitita7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Hai ca va intreceti cu gluma! Un capitol jumate de aseara?? Acum am reusit si eu sa ajung la zi. Azi am venit tarziu la serviciu (la 11) ca nu mi-a fost prea bine dimineata si a trebuit sa dorm mai mult. Oricum nu prea am de lucru, asa ca a fost ok. Acum ma simt bine, doar ca ma cam plictisesc si asa m-as duce acasa... Dar incerc sa mai stau vreo doua ore jumate.

Bun venit noilor gravidute. Sarcini usoare si bebei sanatosi!

Am facut aseara papanasi fierti! Si au iesit tare bunuti. Vreau sa fac si prajiti in curand.

Pupici!

Laura 20+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Garner
Am facut aseara papanasi fierti! Si au iesit tare bunuti. Vreau sa fac si prajiti in curand.

Pupici!

Laura 20+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Asta vreau sa fac si eu, dar sa ajung odata akas, k mie foame rau d tot .

Zambeste, maine poate va fi mai rau. Asa tot timpul vei fi pregatit si nu risti sa fi dezamagit, dak se intampla ceva frumos vei fi surprins in modul cel mai placut, iar dak din contra vei fi tot timpul pregatit si asa vei evita deceptiile .

Ramona +19 Maya Paula

http://community.webshots.com/album/572945398WblguB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Lidia, te cred, dar trebuie sa fii puternica, si...de ce nu, sa dai un exemplu, un sfat, celorlalte fete care au trecut prin aceeasi experienta....si impreuna sa reusiti sa va gasiti forta pentru a continua. Caci, de ce ne-a lasat DD pe pamant, daca nu sa lasam si noi, la randul nostru, urmasi?

si eu ma tot gandesc la Alina.a .... si la Alina, albinuta....

PS. cine vrea niste crema de zahar ars?....daca stiam ce simplu e de facut, faceam mai demult...si mai des




krelia 20+ si sufletul nostru, Rares Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

pe maine fetelor..ma pregatesc de

Noapte bune!


Lidia te inteleg daca nu vrei sa ne vedem..
cand ai sa fii tu pregatita!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

21+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Oricum CAMY pana ne vedem trimite-l pe Pustache sa ii dau borcanul
ROXY am si pt tine.

KRELIA iti multumesc pt incurajari.

Mergi la inceput