Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(36)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, nici nu-mi vine sa cred. Azi am mai implinit o saptamana. Intru in sapt 38 de sarcina . Nici nu m-am gandit asa departe. Acum ma gandesc la Petrean

37+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Moniland

Fetelor, nici nu-mi vine sa cred. Azi am mai implinit o saptamana. Intru in sapt 38 de sarcina . Nici nu m-am gandit asa departe. Acum ma gandesc la Petrean

37+Laura Ioana Irina Maria


Wooow!!... Bravooo!!!
Cand va vad cum depasiti 36 saptamani, creste sufletu-n mine si ma bucur nespus pentru puiutii vostri!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

LA MULTI ANI Ryuji & Naoki!

Ayumi, mai traiesti? Te-asteptam sa ne povestesti cemai fac samuraii mici si sa ne-arati si pozici...

Sa-ti traiasca baieteii, sa creasca mari si sanatosi, sa v-aduca numai bucurii!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Moniland

Fetelor, nici nu-mi vine sa cred. Azi am mai implinit o saptamana. Intru in sapt 38 de sarcina . Nici nu m-am gandit asa departe. Acum ma gandesc la Petrean

37+Laura Ioana Irina Maria


Doamne ajuta!!!Nu mai ai mult! Si eu am emotii cand vad cat de mult ai dus...sper sa am si eu norocul asta!

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3in1 spune:

La multi ani Ryuji si Naoki!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui dalina2x2

LA MULTI ANI Ryuji & Naoki!

Ayumi, mai traiesti? Te-asteptam sa ne povestesti cemai fac samuraii mici si sa ne-arati si pozici...

Sa-ti traiasca baieteii, sa creasca mari si sanatosi, sa v-aduca numai bucurii!!


_
Dalina, mami de minuni gemenute Anita & Miriam (29.06.2006)
Albumele noastre
Suntem maricele


"Nu crede in miracole. Bazeaza-te pe ele!"


si din partea noastra!

Moni felicitari! ma bucur din suflet pt. voi!

laura mi-ai mai crescut moralul legat de papa! ca aici am sinurele retineri!

la noi totul a decurs bine si azi, de maine cred ca le las la program prelungit! parca incep sa-si dea drumul si la gurita si sunt mai grijuli una fata de alta!





PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

buna fetelor..veste buna..s-au publicat normele legii pentru gemeni..parintii aflati in crestere..primesc si ei. Am eu formatul pdf..pentru cine vrea

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

produse naturale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

parintii aflati in crestere acum..vor primi din oficiu fara a depune alte acte(oricum s-a depus la cererea initiala)

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

produse naturale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_izuka spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

buna fetelor..veste buna..s-au publicat normele legii pentru gemeni..parintii aflati in crestere..primesc si ei. Am eu formatul pdf..pentru cine vrea

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

produse naturale


Te rog mult...daca poti trimite-mi si mie pdf-ul(miklosizabell@yahoo.com) ...ma intereseaza sa vad si eu ce scrie...
am vazut pe net ca s-ar aplica incepand cu 1 ian 2009?????...m-as cam mira...dar vom vedea...oricum era si timpul...nu??????
Mersi anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

nu iau de la 1 ianuarie decat studentele..si absolventele ..de cursuri la zi..mamele de gemeni, tripleti, multipleti iau de la data intrarii in vigoare a legii(15 iunie 2009)

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

produse naturale

Mergi la inceput