Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(36)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Claraai niste fetite superbe! Sa-ti traiasca!Mersi pt sfaturile legate de carucioare.

KIKI 28+ si
Poze KIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Elena, ma bucur ca ai piticii ascultatori si au stat atat in burtica.Nu mai e mult pana la marea intalnire!Bafta iti zic de pe acum

KIKI 28+ si
Poze KIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laraa spune:

nu-mi ieseee
[url=http://s453.photobucket.com/albums/qq253/laraa_photos/]gogosicile frumoase[/url]




http://s453.photobucket.com/albums/qq253/laraa_photos/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laraa spune:

DJASKJDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_karina spune:

laraa am trimis pe privat linkul , sper sa fie de ajutor

Karina 29+ cu Eva Maria Sofia Andreea


bucati de fericire


si maine e o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laraa spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_karina

laraa am trimis pe privat linkul , sper sa fie de ajutor

Karina 29+ cu Eva Maria Sofia Andreea


bucati de fericire


si maine e o zi


esti o scumpa si o draguta
am rezolvat-o mpana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

dalina mersi, sa sti ca asa si fac, important e ca s-au acomodat, si din toamna le las direct la program prelungit(am citit ca copilasi obisnuiti la program scurt sunt mai greu de trecut la prelungit) si daca or plnge 2-3 zile, tot trebuie sa se obisnuiasca, alternativa nu am!
Moni nu le-as separa, Ana e mai independenta, e adevarat.. dar nu mi se pare corect! totul e cu dus si intors! plus fizic, nu no mpot lasa pe Eni acasa dormind si sa plec s-o iau pe Ana!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Am intrat in sapt 39. Daca nu le-as stii pe Clara si Bogdana, as zice ca e imposibil. Si eu care ma rugam sa ajung la 34 sapt de cand se diminueaza riscurile pentru prematuri, si apoi la 35-36 cand se nasc gemeni. Am sperat la 37 sapt pentru termenul de gemeni si acum am incheiat si saapt 38 cand era optim. Dar ma gandesc ca au mai crescut, ca au dezvoltarea completa, dar sunt f. atenta cat misca. Azi am simtit-o pe Irinus, si acum incep sa o agit pe Laurici sa stiu ca e bine. Deh... piticii pe creier. Asa ca tot nu stau linistita.

38+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Moniland felicitari ca ai reusit sa duci atata...Doamne ajuta sa pot si eu sa duc pana aproape de 40 saptamani. Si eu ma rog sa duc cel puin 32 cand stiu ca e cat de cat ok pt bebei.Sa ne ti la curent cu starea ta.

PS si eu am impresia ca numai unul misca...si unul f rarabia astept ziua de maine sa ma duc la control.

KIKI 28+ si
Poze KIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui Moniland

Am intrat in sapt 39. Daca nu le-as stii pe Clara si Bogdana, as zice ca e imposibil. Si eu care ma rugam sa ajung la 34 sapt de cand se diminueaza riscurile pentru prematuri, si apoi la 35-36 cand se nasc gemeni. Am sperat la 37 sapt pentru termenul de gemeni si acum am incheiat si saapt 38 cand era optim. Dar ma gandesc ca au mai crescut, ca au dezvoltarea completa, dar sunt f. atenta cat misca. Azi am simtit-o pe Irinus, si acum incep sa o agit pe Laurici sa stiu ca e bine. Deh... piticii pe creier. Asa ca tot nu stau linistita.

38+Laura Ioana Irina Maria

felicitari..vezi ca se poate
eu la final..nu mai simteam un bebel deloc..ca nu mai avea loc de celalalt...

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

produse naturale

Mergi la inceput