Burtici fericite de septembrie-octombrie (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Delia si eu am avut hepatita b.Stai linistita nu are nici o legaturå.

Iulika, cea mai fericitå 30+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

merci Iulika pt agitate . Pe cand ma intorc eu, la voi e trecut de miezul noptii, dar nu raman datoare

in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Delia,tin pumnii la doctor

Nu ma doare pe mine ca e evreiesc sau nu,daca mie imi suna bine.Mi s-a parut doar cam rude modul in care mi-a taiat-o,de parca eram obligata sa-l schimb ca nu-i placea ei

Mihaela 30+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui delia79

merci Iulika pt agitate . Pe cand ma intorc eu, la voi e trecut de miezul noptii, dar nu raman datoare

in curand mamy de Sofia scumpa




Påi poate in Romania e miezul noptii noi suntem cu o ora in urma deci inca nu imi iau pijamalele pana atunci.

Iulika, cea mai fericitå 30+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Iulika baga niste poze

Mihaela 30+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Delia,tin pumnii la doctor

Nu ma doare pe mine ca e evreiesc sau nu,daca mie imi suna bine.Mi s-a parut doar cam rude modul in care mi-a taiat-o,de parca eram obligata sa-l schimb ca nu-i placea ei

Mihaela 30+ cu baby Joshua


Nu mai baga in seama.Pe bune..Este chiar foarte frumos..E copilul tau, e bucata din tine nu au dreptul sa isi dea prea mult cu pårerea..Si la mine mai comentau niste prieteni romani vai ca eu i-as pune nume romanesc ca doar suntem romani. Oki si daca eu sunt mai romanca decat ei si vreau så pun numele asta, UNDE E PROBLEMA LOR??

Iulika, cea mai fericitå 30+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Delia, multa bafta!

25+ , mami de Sarah Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

multumim Aida!!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi


sa fiti iubite
delia tinem pumnii sa vi cu vesti bune

auziti? dar sa vedeti ca noi nu gasim nume la putza ca daca era fata era Rebecca Ioana , dar asa ... tzaca people ce suntem , nu avem nume pt baiat ... ceva idei aveti?



Sa il ajutam pe Sebi


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Delia,tin pumnii la doctor

Nu ma doare pe mine ca e evreiesc sau nu,daca mie imi suna bine.Mi s-a parut doar cam rude modul in care mi-a taiat-o,de parca eram obligata sa-l schimb ca nu-i placea ei

Mihaela 30+ cu baby Joshua


Nu mai baga in seama.Pe bune..Este chiar foarte frumos..E copilul tau, e bucata din tine nu au dreptul sa isi dea prea mult cu pårerea..Si la mine mai comentau niste prieteni romani vai ca eu i-as pune nume romanesc ca doar suntem romani. Oki si daca eu sunt mai romanca decat ei si vreau så pun numele asta, UNDE E PROBLEMA LOR??

Iulika, cea mai fericitå 30+cu Bruce Nicholas



Aaa,stai ca mi-am mai adus aminte de inca un comentariu tot din partea unei romance Ma intreaba fata ce nume vrem sa-i punem(pe fetita ei o cheama Cristiana) si eu nici nu apuc sa deschid gura ca ma acopera zgomotos:'pune-i draga un nume romanesc,autentic-David de exemplu' Yeah right,sa mi-l strige astia pe aici Dabito,ca nu pot oamenii prinunta V-ul..

Mihaela 30+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Cristina ana si eu tot la Murgoci .
Cand am trecut la capitolul nou m-am uitat sa vad cand esti nascuta. Esti mai mare decat mine cu 2 ani, probabil ai fost in generatie cu fratele meu care a terminat tot Murgociul.
Ce frumos.....trebuie neaparat sa mai povestim

Cea mai fericita 29 + cu

Mergi la inceput