Colectia de toamna - iarna 2005 (241)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La noi ploua de ieri dupa masa, deja incepem sa ne invartim ca leii in cusca

LMA pentru sarbatoritii de ieri, asa, la spartul targului, ca m-am tot gandit sa scriu ieri si nu am apucat.

Gandacel, super ca v-ati gasit gradi atractiva!


Lavi, bine-ai revenit, te-asteptam cu poze, ca impresiile le-am savurat deja. LMA finutului!

Adelina, sa-ti traiasca nepotica!

Roxi intaresc spusele mele. Esti mama eroina!

DUminica am fost si noi pana la Tg Neamt, prilej cu care am ascultat tot drumul dus intors CD-ul Cleopatrei STratan, ultimul, cel de la 5 ani. Absolut geniale cateva piese. Eu m-am amuzat teribil, versurile sunt excelente. Va recomand sa-l cautati/ascultati.(poate am fost noi ultimii care am facut-o)

Cristina, multumiri inca o data pentru pontul cu cartile de la Adevarul, asteptam saptamanal noile aparitii. Si am devenit si fane Winnie, intre timp


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mihaela_80, chiar ma gandeam la tine de dimineata ca de ce nu mai zici nimic. Sanatate multa Maiei! Sa va re-conectati rapid de tot!

Ilenutza- io cred ca o sa scap de microbul shoppingului abia cand oi mirosi florile de dedesubt. Mi-am luat un costum de blugi - fusta pana la genunchi si sacou, o bluza super cool si o rochie mai eleganta neagra, foarte misto, o sa pot s-o pot si la elegantismul meu de serviciu.Sa amortizezi si tu cu placere "Moni-smele".
Cu MBA-ul...m-a batut si pe mine foarte tare gandul. Dar costa mult si nu stiu zau daca-l poti amortiza. Ideal e sa-l faci daca esti deja intr-o transnationala, daca ti-l platesc ei. Multi practica acest sistem, sau mai bine zis, il practicau inainte de criza.
Costurile la MBA-uri le poti vedea aici: http://www.ase.ro/site/Metodologii_2007/taxe2008-2009/T4.pdf Eu as fi dat la ala de la INDE, dar este si ala, totusi, 2200 euro/an.

Ioana77- si io urasc ploaia...si urasc si mai mult verile ploioase. Parca si acum 2 ani cam tot asa a fost.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Ionut7bianca, bine-ai (re)venit, scrie mai multe despre voi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Dragelor, am mult de lucru, impresii despre vacanta mai detaliez de acasa de maine seara incolo. Daca mai intereseaza pe cineva.

Chiar ca misto perioada de vacante - unul vine, altul pleaca.

Roxi felicitari pt licenta si multa sanatate! Mai auzisem de boala asta.

Cami, Miha, Ioana sanatate copilasilor!

Noki bune idee cu Dika, sa dau si eu pe acolo poate gasesc vreo bluza ca la fuste si pantaloni nu-mi vine croiul lor. Dupa ce ma linistesc cu motul.
M-am dus la Unirii si am cumparat o punga mare de hainute de la Z si Zara (preferatele mele la bebelusi, ar mai fi si Okaidi dar nu am in zona) si niste jucarii de la Diverta. La Z am prins ziua cu reduceri 50% (probabil mai sunt si azi si maine) asa ca am "amortizat la greu", vorba ta. Nu m-am putut deplasa mai departe de Unirii din cauza timpului scurt si ploios, dar eu zic ca e OK.

Catutza si eu abia astept pozele, inca nici n-am reusit sa le descarc pe toate. (s-a umplut partitia de pe HDD, samd)

Ionut7bianca bine ai revenit in !

Miha chiar ca e foarte frumoasa Croatia, noi vom mai merge, Doamne ajuta! sa fim sanatosi si in regula.
Si nu doar ca e frumoasa dar e linistita, nu te agaseaza nimeni, oamenii sunt politicosi, nu sunt insistenti si "lipiciosi" ca in Gracia. Una peste alta, pt noi destinatiile de vacanta la mare sunt Croatia si Grecia, accesibile cu masina in timp rezonabil.

Soferi am avut 2 noi pe Virgil si prietenii nostri pe Dragos . Fiecare masina cate unul. Dar am facut drumul din 2 etape si a fost foarte bine, la 16.30 ora lor am ajuns in Belgrad, ne-am cazat, ne-am odihnit un pic apoi am iesit la plimbare in centru. A doua zi am plecat pe la 7.30 si la 18 am fost in Brela unde am fugit repede la plaja, apoi restaurant, plimbare pe faleza.... le-am resimtit ca pe 2 zile de vacanta, nu ne-a obosit asa tare drumul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lavi, ce informatie pretioasa, asa cu Z-ul...

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Ilenutza, citat "din felicia"

Mara, Camelia ptr gat inflamat este foarte bun si sprayul cu propolis. Noi avem Propol2 de la Aboca. Cred ca merge si la amigdalita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Va multumesc frumos sunteti minunate

lavi, bine ai venit! si eu abia astept sa calatoresc in croatia alaturi de tine

noki, achiesez cu tine ..succes maxim la licenta . cat despre master, cam multisor cu banutii si nici nu pot face la zi.

cornelia, sigur ca da, doar asa ne-am si inteles ca imi dai un semn cand il vrei. te sun azi.

miha/80, sanatate mayei.

cami, super frumose pozele! sanatate dariucii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Lavi si Cami bun venit.
Lavi sa-ti traiasca finutul, sa fie sanatos!
Madau co placut.
Roxi felicitari ptr licenta!
Miha sanatate Mayei.
Nokisor bafta!

va pup!

People who have a sense of worth don't need any other baggage; they can travel anywhere.
And do almost anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Ma bucur sa aud ca prinde metoda cu conectarea. Eu am fost impresionata de articol prin prisma enorm de multelor experiente zilnice, cand am constatat ca cele mai multe crize apar cand am mai multa treaba, sau cand Ana necesita si ea atentie, si nu pot sa-l alint pe Cristi suficient. Asta in pofida parerii comune ca-i prea caut copilului in coarne si de-asta e asa crizat si atasat de mine. Cum s-ar spune, am gasit o baza teoretica pentru experimentele mele practice.
Constat ca sunt destul de AP cand actionez la instinct, dar recunosc ca ma cam stoarce chestia asta, e destul de obositoare. Mai ales cand opinia publica e contra, iti cam pierzi increderea ca faci bine.
Si, la o adica, n-am nici certitudinea ca pe termen lung va fi bine, se pare ca nu reusesc sa merg mai departe de a rezolva problemele punctual, asa cum apar
Gata, ca m-am psihanalizat destul .

Pupam bolnaviorii, sa va faceti bine cat mai curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Filmulet cu bufnita escaladatoare sau CASCADORII RASULUI Enjoy!

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput