Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

salutare gascuta!

ce ziceti de o intalnire in parcul mare, sa zicem miercuri de la 11?cine vine?

noi bine, am fost la felix in weekend,i-a placut la pispirica tare mult, hihi, a fost dragut.

va pup pe toate, sa aveti o saptamana frumoasa!

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare!

chiar slaba miscare...

cine mai stie ceva de Elena??? sa ne zica si noua cum se simte...sper ca e ok...

Ioana, ce mai shopping-uesti? ce fain ca esti singurica...adica sunteti singurei...

noi la bunici, din nou...ne place aici ca suntem la curte...e bine, toata ziulica afara...

revenim! o zi minunata si o saptamana la fel!

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

salutare gagici

am ajus in sfarsit acasuca ,unde e tare bine, sut tare obosita dar am zis sa va scriu putin iar apoi a somnik

suntem bine , crestem insa a fost ceva trecator care sper sa nu se mai repete pana voi naste

revin mai tarziu cu amanute

acab, anamica*(diaa) azi a nascut colega voastra Nina o printesuca de 2,800kg


Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Salutare fetelor!

Adriana, Anca tinem pumnii pentru voi, sa fiti de 10!!!

Ioana ce iti pasa, donsoara:P. Dragut program:)Eu am atata treaba zilele astea:( nu facem schimb de mame saptamana asta:D?

Elena bien ca e bine puiuta! Sanatatea amandorura!!!

Gabi, voi ati plecat deja in concediu? Distractie placuta si fara rau!!!!

Restul gravidutelor? Ce mai faceti? Cum va sunt burticile?

Alex, cum stati cu angajarile? Spor maxim!

Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Hola!
No, ca a trecut si asta!. a fost ok la disertatie (Bex, merci pentru pumnii strinsi). miine aflu si nota. sper sa fie maxima, dar vedem...

Adriana, de acum esti singurica pe baricade, ca eu am terminat!

Elena, stiu de bebelina...am aflat la prinz cind am ajuns la munca de la examen. asa ma bucur...la ce sarcina grea a avuta saracutza...bine ca s-a terminat cu bine. e plin de mamici proaspete la noi la serviciu...o colega a nascut saptamina trecuta un baietel, una face acum 38 de saptamini si asteapta sa vina bubulina pe lume. plus ca mai am doua colege gravidutze...s-a deschis sezonul...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii
S-au dus 17kg...mai sint 10...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Elena, imi pare bine ca n-a fost decit o sperietura! sper sa nu ti se mai intimple niciodata!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii
S-au dus 17kg...mai sint 10...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Co, facem schimb de mame, cum nu, mai bine zis de soacre! Copilu meu la soacra-mea, al tau la soacra-sa

Eladea, mi-am luat pt mine numa, nici nu am intrat in magazinele de copii, iar pt barbat numai la un tricou m-am uitat. Azi a fost ziua femeii pt mine! Si mi-am luat blugi, o rochita si o bluzita draguta M-am dus dupa sandale, dar ce mi-a placut erau 4 milioane si nici alea asa tare. Nu stiu ca parca nu este marfa meseriasa in tot orasu! Trebe sa plec in strainatate E prea mic Cluju pt mine, ca sa o parafrazez pe Monica Columbeanu, care a zis ca e prea mica Ro pt ea...
Eu glumesc, sa nu ma luati drept o pitipoanca!
MA duc sa ma coafez pt miine... la gine

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

am revenit

joi m-am trezit bine dispusa iar cand am ajuns la baie si am dorit sa fac pipi m-a apucat o durere groaznica pe sub burta care nu a cedattimp de o ora si ceva , cu chiu cu vai m-a imbracat C si indoita in doua am mers la urgeta , unde m-a internat pt 3 zie de supraveghere si sa nu fie altceva.

se pare ca marti cand am fost la control bubuina era cu capul in jos iar joi cand am ajuns la clinica era transvers, s-a intors iar din cauza lichidului diminuat am simtit asa profund durerea.

a fost singura durere, altceva nimik, slava Domnului ca nu am piedut lichid, nu am sangerat si nu mis=a deschis colul.

acum sun la repaus total, nu mai am voie sa fac nimik, de cand am ajuns acasa am spat cateva vasute dar pe reprije ca oboseam , chiar sa vreau sa fac ceva si nu pot, asta e

important e sa fim bine si sa duc sarcina pana la bun sfarsit, Doamne ajuta

sanatate multa tuturor gravidutelor

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

alex feicitari pt salon

anca esti o innvingatoare, a cae ai avut pe cap in utimul timp se pare ca ai reusit, Felicitari!!!!!!!!!

ioana,sara ce veste ne-ai dat cu prietena ta, va fi o mamica eroina cu 3 copilasi
sa aiba o sarcina usoara , muta sanatate si nastere a termen
a fost gresala sau si-au dorit ??>???????

fetelor nu stiu ce se intampla cu lumea asta dar tot mai multe nasteri premature sunt , numai ieri au fost 12 premature, plus 3 cezariene........etc

myani nu mai comentez nimik de nimeni in legatura cu dr ginecologi , am ramas fara cuvinte la ce am vazut in spital.
sper sa ai norocul sa iti vina dr M la nastere
cum esti????????

tare greu imi va fi acum in ultimele 2 luni avand in vedere ca voi fi la repaus, nu mai pot pleca nicaieri, nici la tara ca nu stii niciodata ce se poate intampla, darva trece repede sper, ma consolez cu ideea

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

msine vine si D acasuca, merge tati dupa el cand vine de la examen de la Oradea., abia astept

fug in patutca nici pe scaun nu pot sta si tre sa ma intind

va sarut si sa auzim numai de bine



Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput