Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Elena, nu se poate vulcaniza?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

asa ai primit o Elena ?
f frumoase pozele ,ce dor mi sa petrec un week end la munte ,offfffff
sa stii ca arati super bine ,bravo tie
f faina poza http://picasaweb.google.com/elenus82/SOMESULRECE#5355266073761847986

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut
Mamaaa, cite tractorase are Dragos!! E clar ce vrea sa se faca cind va fi mare! Faine poze!

Eladeeaa, ce frumusel e Eric in continuare, chiar si tuns.

Meli, masina e cam zgiriata pe exterior(din parcari, cu chei sau ceva ascutit, dar se poate umbla cu ea), dar interiorul e fain si motorul pare bun, are 57.000 km, cu 2100 euro o luam, cu negociere de la 2400. Din 2001. Mai mult nici nu voiam sa dau pe masina, ca o iau numai ca sa invat sa conduc ca lumea. Asta a fost o super ocazie, fara sa cautam am gasit-o.

A facut P ieri si azi-noapte temperatura 39... si era cu degetelele in gurita in timpul somnului... oare poate sa faca de la crescut masele asa temperaturta mare. Cred ca ma duc azi la dr...

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Neatza!!!

Ioana, sa stapanesti sanatoasa masina si multa sanatate lui Patrick. In principiu nu prea mai are cum sa faca de la dinti febra dar cine stie. Te asteptam cu vesti.

Co, tu ne-ai dat odata o reteta de cookies(prajiturele cu fulgi de ciocolata)? Sper sa nu ma insel dar parca asa imi amintesc, imi confirmi? M-a apucat talentul de bucatarit...



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

LA MULTI ANI, CRISTIAN (bb de Monica)!!!

Meli, cum merg pregatirile pentru aniversare?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:


LA MULTI ANI, CRISTIAN (bb de Monica)!!!



Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ioana sa ai noroc de masina si sa o folosesti cu placere
nu ii asa pasionat de ele, 2 zile apoi gata, acum se joaca copilasi de aici cu ele

fortareata noastra a incercat C sa o lipeasca dar nu merge ,acum o sa o duca maine la o vulcanizare sa vedem daca se paote daca nu o returnez

alex,adriana

am uitat sa va spun ca vineri am fost in parcul din manasur si ne-am intalnit cu fetite frumoase si scumpe Daria, Timeea , Alexandra SI Luca

ce pacat ca a venit ploaia si ne bagat in casuta

azi am fost tare harnicuti am spat hainite, 2 geamuri la care a contribuit si Dragos

l-am pus la somnic ca ii frant de dimineata de la 8 jumate ii tot afara pana acuma

fug si eu in pat sa dorm un somnik de amiaza, mai ales pe plaia asta ii tare bun

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Elenuta, eu te cert pe tine! Era musai sa speli geamurile alea? Nu se vedea prin ele? Stai si te odihneste, ca e destul si numai cit umbli dupa Dragos!
Nasol cu ala de la Quelle? Cum v-ati dat seama ca e spart, ca l-am vazut umflat in poze, chiar poftisem si eu la el... dar m-am linisiti ca nu are loc in casa, iar la bunici are ce face toata ziua. S-a desumflat in timp?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

hello
Cristian
fetelor va pup pe toate si revin mai tirziu ca am de recuperat o gramada,,ati fost tare harnicute
sper ca aveti numai vesti bune
am avut o gramada de facut de n-am avut timp acum merg sa fac prinzul ca vine sotul la masa,lucreaza aproape de casa si la prinz vine mereu
pe mai tirziu



mami de Giulia-20 iunie'07

Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

salutare si de la noi!

La multi ani Cristian!!!

Adriana-nu prea ne pregatim, e inca tare micuta,nu stie, hihi,atat ca am fost cu ea la fotograf,vroiam niste poze mai ok ca si amintire,hihi.Tot vroiam sa te intreb,tu ce ai terminat?

Ioana-astept freza.Felicitari pt masinuta,vai,ce au scazut preturile.S-o stapanesti sanatoasa!Legat de dinti, eu zic ca poate sa faca, acum 39, hm, e cam mare pt dinti, dar...piti a facut la canini 38,5.acum ii ies ma gandesc molarii2, nu?

Alex-unde va fi salonul?

Elenutza-ai reusit cu vulcanizarea?oare o poti trimite inapoi daca ai deschis pachetul?nu pot sa zica , ca voi l-ati gaurit?ce nasol...

Lore-tu mai esti prin zona?ce mai e cu tine?


Katiapam-inseamna ca-i place mancarica de la sotie,hihi

va pupic fetelor, mai pove, ma duc sa vad ce sa mai adun prin casuca

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput