Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Co, te-ai tuns lung sau scurt?
Cred ca nu mai ai rabdare pina mergeti in Italia, mai ales ca stii de muult ca mergeti!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Co, merita zoo dupa parerea mea. Nu l-am vazut pe cel din Turda tocmai pt ce am citit despre el, dar la Tg. Mures e intr-o padure, animalele au spatii mari, sunt multe specii si par bine ingrijite. Eu cred ca o sa va placa

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Ioana-rusinica, fa-ne si tu o poza, nu de alta dar eu mooor de curiozitate,hihiCu cat ai gasit masinuta? Nu de alta, ma gandesc incet s-o vand pe a mea si-s curioasa de preturi.Si din ce an e?

Adriana-draga, ce mai incepi din tomana? nu te-ai saturat,hihi?Vai ce carlionti are papusica, imi vine s-o pap...

Ioana,Victo-lasati ca va obisnuiti voi, toate asa am inceput.

Co-o poza cu noua freza, ceva?

Magda-vizonat pozele, tare dragute!

ma duc ca s-a trezit mandra, revin cand pot

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Salutare si de la noi...

am un pic de timp acum, asa ca am intrat sa va citesc...

Adriana, parca esti o adolescenta, iti sta tare bine cu noua coafura... si cretulina e mortala... doar o poza ai pus??? ca n-am vazut mai multe...

Alex, cred ca esti tare mandra de puiuta ta...prima ei serbare...uauuu...felicitari!sa aveti concediu fain si voi! e chiar ieftin in Bulgaria...sper sa va placa...

Elenutza, odihneste-te cat poti, lasa deoparte munca si alte cele...ca nu e cazul acum sa faci prostii...ai grija de voi!

Magda, am vazut si pozele tale cu scumpicu Victoras...ati avut se pare ca o festivitate de neuitat...

Paula, imi pare rau ca e asa nasol la mare...sincer, eu nici nu ma asteptam sa se fi imbunatatit ceva...e adevarat ca n-am vazut marea naostra de ani buni, dar nici nu o voi face curand...da-ne detalii sepre pensiunea aceea draguta din Sibiu...si asteptam poze.. aaa...si multumim de info...trebuie sa le tinem minte ca doamne fereste, nu stii cand ai nevoie...

Ioana(mami de sara), distractie placuta si voua la mare...si eu sper sa nu vii dezamagita, dar...important e sa te odihnesti si sa te relaxezi...si ai grija cu soarele...

Ada, Paula, va tin pumnii in ceea ce priveste acomodarea puilor cu cresa...sper sa le priasca...

Ani, super pozele voastre...abia astept sa mergem si noi...nu mai am rabdare...se pare ca toata lumea vine incantata si multumita de la turci...in alta ordine de idei, cum Dumnezeu s-a intamplat nenorocirea aceea cu fata? incredibil! credeam ca doar astia mici se ineaca...si ca noi astia mari ne descurcam...of doamne...

Ioana(mami de Patrick), arati bine, ce te tot codesti atata...ia pune niste poze cu noua freza... vad ca toata lumea se tunde, si eu o sa merg sapt asta...abia astept... felicitari pentru masinuta! daca te gandesti s-o cumperi... deci sa ne ferim de tine??? e bine de stiut...

Nico, cocnediu placut si voua...si eu as fi vrut in COrfu, dar cred ca la anu..acum am ales Antalya... unde v-ati luat bilete?

CO, vrem poze si cu tine proaspat tunsa...si cu dulceata ta...ce mai face??? ici ochilor albastri...

m-am intins cat o zi de post...asta e...scuzati va rog...

avem si noi pozici recente, pentru cine vrea sa ne vada, cu printisorul la iarba verde...


acum chiar va urez o saptamana faina si sa va mearga toate din plin!

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Meli, din toamna masterat si alte chestii pe care imi doresc sa le mai fac....Plus ca trebuie sa incep si eu sa caut de lucru...etc...



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Andreea, sunt mai multe poze, intra jos , la semnatura.

Fetelor, copiii vostri au personaje preferate? Ca Alexia e absolut obsedata de:
1. Mickey Mouse
2. Winnie Poo
3. Lala (adica Teletubies)
4. "Nia, Cacus, Zitu"(Stefania, Sportacus, Putrezitu din Oraselul lenes)
5. Si mai nou : "Hana Catana"(adica Hanna Montana) si Scobby Doo

Dar e de-a dreptul "addict" de personajele astea, le zareste prin magazine, chiar si in cele mai mici dimensiuni si bineinteles ca ne-am saturat de cumparat Mickey Mouse (abtibilduri) pe care le lipeste prin toata casa. Iar noua ei placa e:

"Ai bani? Cumpala Mickey Mouse/Winnie/etc"



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

adriana draga, eu nu pre cunosc personajele alea multe de care zici tu..in afara de mickey si winnie (dar care nu stiu ce fac prin desene). eu inca nu il pun la tv. decat cd ii tai unghiile, la bbtv.
dar cred ca teletubies e de varsta lui, insa eu nu cred ca prind asa ceva , de fapt nici nu stiu exact.

andreea, pai in afara de ce am scris despre pensiune nu mai stiu ce sa iti zic. o gasesti pe net. e buna ca destinatie de weekend ne gandeam noi.

cd ne vom intoarce mai poposim si la bicaz, si o sa am termen de comparatie.

acuma ma gandesc ca bine am facut ca nu am cheltuit prea multi bani la mare (mi-era mila ;))...ca inca mai avem multe zile din concediu.

eu m-am innoit cu vreo 2 pant si 2 bluzite, ca de...incep serviciul..la care sotul..da da..si inainte sa plecam in concediu ti-ai luat..pai da, dar alea erau rochite pt mare..nu merg si la serviciu ca-s cam scurte si decoltate ;)

multam de urari pt condus!

Co. tu de cd reincepi activ? din oct?

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Cred ca iar vine ploaia!
Paula da, din 1 oct incep scoala. Dar mai intai trebuie sa imi dau demisia de la fac unde lucram pt am trecut la catedra de psiho si st. ed. la UBB...deci va fi ceva de umblat si pt asta. Ma bucur ca m,erge Cari din 1 sept la gradi, asa ca sper sa am timp sa rezolv si chestiunile astea.

Ioana M-am tuns...lung:P...adice ceva mai lung decat Adriana, acelasi stil:P

Andreea pupam si noi dulceata de baiat
Nico Merci Cred ac mergem si noi pan acolo.


Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
CO foarte bine faci ca ti iei masina cu cutie automata ,e mult mai usor de condus
bafta sa gasesti ceva bun
multumim de coplimente
ADA daca mai ai rabdare pana n august poti incerca la mine la salon
VICTO sincer 7 zile de concediu imi sunt suficiente daca as putea le as face in 3 zile la cata treaba am
si eu cred ca vom innopta la o pensiune ....totul depinde numai de piticuta
ADRIANA ai sarit pe trambulina?e superrrrrr fain ,anul trecut la mare am incercat si mi a placut tare mult http://picasaweb.google.com/mamiAlexia/IULIE2009#5355226802122311026
succes in tot ce ti ai propus
matzuca mea nu are inca nici un personaj preferat ...doar oitza
foarte receptiva piticuta ta
ANDREEA
f tare poza http://picasaweb.google.com/eric.rusu2007/EricInIunaCireselor#5354282482682832818





SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

CATEVA POZICI CU NOI

http://picasaweb.google.com/elenus82/SOMESULRECE#



AM UITAT sa va spunn ca sunt tare suparata, am cumparat fortareata de la quelle si ii sparta

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput