Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (148)
Raspunsuri - Pagina 21
musettepink spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui gaia.nevia Si sa va zic ce inebunit e Teo dupa masini Asa ca i-am luat doua pliante si i le-am dat cate unul in fiecare mana, si l-am dus pe unde aveam treaba ... de sapca!... ei bine, acum, dupa masa de seara, stie din pliant toate modelele de Seat si le-a repetat pana a adormit :ibiza, leon, alhambra, altea, cordoba... si io nu mai stiu... Gaia, mumã pentru voi: Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri |




Bravo Teo!


de
Luca
babymom75 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui gaia.nevia Si sa va zic ce inebunit e Teo dupa masini Asa ca i-am luat doua pliante si i le-am dat cate unul in fiecare mana, si l-am dus pe unde aveam treaba ... de sapca!... ei bine, acum, dupa masa de seara, stie din pliant toate modelele de Seat si le-a repetat pana a adormit :ibiza, leon, alhambra, altea, cordoba... si io nu mai stiu... |
Ada, parca zici de Victor al meu. La fel facea si el cand era mai mic. Si nu pleca de langa masina fara sa urce un piculetz si la volan, spre deliciul tuturor celor care-l vedeau asa mic si pasionat.
Nu stiu daca-am mai zis, dar dac-am zis mai repet
. Acum recunoaste masinile dupa linie, fara sa le vada sigla, sau le recunoste si pe cele modificate.Mama lui
Dragos si a lui
Victor
gaia.nevia spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui babymom75 Acum recunoaste masinile dupa linie, fara sa le vada sigla, sau le recunoste si pe cele modificate. |
Exact!!! iti arata un bmw sau un audi si daca e deghizat in corcodus...
Uneori zice ceva de la distanta. Si noi ne chinuim sa ghicim unde e ce a zis el, ca daca a zis, 100% a si vazut-o

Stie si culorile, cand are chef si in Ro si in En, de vreo luna.

v-am trimis tabelul pe e-mail
Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi
si Bebedoi
, poveste despre inceputuri


