FIV in Ungaria 59

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

andicu la 12 e ora de masa a bubulinei si nu am cum sa intru asa ca incep de pe acum..

Multi ani traiscaaaaa
Multi ani traiscaaaaa
La multi aniiiiiii´
Cine sa traiscaaaaa
Cine sa traiscaaaaa
La multi aniiiiiii´
Filip sa traiscaaa
Mami si tati sa-l iubeascaa
La multi aniiiiiiii



www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

CANDY1902 bafta multa!!
gyonghiiiiinumai apari diloc?te sunam maine!!

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

Candy1902 - multumesc de urari !

Andicu - zic si eu un pic mai repede "La Multi Ani !" sa iti creasca piticul mare, sa fie sanatos si sa te faca cea mai mandra mamica !

Eu bineinteles ca nu m-am rabdat si mi-am facut un test (Z9 cu tot cu ziua in care am avut ET). A fost negativ clar ca buna ziua.

Eu tot simt in zona uterului, un fel de junghiuri. In locuri diferite, si pe suprafete foarte clar determinate. Ce poate sa fie?

Va pup si noapte buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

SA FIE UN CAPITOL CU NOROC !



LA MULTI ANI FILIP ! sa cresti mare, sanatoss si cuminte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

LIANA mersi.

ghionghi nu mai are timp e ocupata cu noiglumeam te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CANDY1902

LIANA mersi.

ghionghi nu mai are timp e ocupata cu noiglumeam te pup




CANDY , ai dreptate , iubita ! dealtfel cine chiar vrea ma poate gasi si pe mess dar chiar si la telefon , multe de zis cred ca nu prea am eu aici doar sa va sfatuiesc sa urmati sfaturile medicilor care va monotorizeaza si ma refer la fetele care vin la Szeged.
TUTUROR .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

liana, mami de Catalina cand ai putin timp o muti pe buluna la mamici...nu de alta dar se pare ca urmezzzzzz sunt cap de lista si asa poate ma mobilizez si ma apuc de terminat tot ce am inceput pana vine buburuza mea...care oricum are termen de livrare dupa 1 august...
oltencutza mica da' si pe cea mare...

alrak, bune vesti, tine-o tot asa...in pauza dintre FIV-uri si eu am urmat tratamente cu diverse buruieni pe care le enumeri tu si cand am fost la consultatie de dinainte de FIV se uita Zadori uimit la ecografie si nu-i venea sa creada cat de bine aratau ovarele mele polichistice...

candy, endomtru 10 in ziua a 5a suna foarte bine !!! eu l-am avut inainte de ET atat, asa ca ai si de ce sa fii optimista, sa auzim numai de bine !!!

delimari, bine ai venit si eu am stat la gyongyi si doru de fiecare data cand am fost la Szeged si ce pot sa spun este ca ne-am simtit acasa, culmea in Ungaria...sunt niste oameni minunati;

dado, totusi cat de negativ a fost testul ??? ce descrii tu acolo este semn ca ceva se intampla...repeta testul sau mergi si fa beta hcg este cel mai relevant. Te asteptam cu beta mare !!!

atelocin, doamna, cata diplomatie !!!

Filip baietel de andicu sa traiesti fericit si sanatos si sa le aduci parintilor numai bucurii !!!


Klu 33+ Theodora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

KLU1973- Testul a fost foarte negativ. Totusi sper ca l-am facut prea devreme. Ziua 9 de la ET (transfer de embrioni de ziua a 3-a). Nu stiu ce sa zic... sanii nu ma dor, in schimb simt tot felul de chestii in uter... si nu e durerea pe care o am inainte de ciclu. Testul de sange il fac luni. Te pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

da KLU imi pun multe sperante in acest fiv si azi totul a mers ok am multi foliculi dar 7-8 sunt de buna calitate sper din suflet sati calc pe urme si sa trec peste tot cea fost urit in viata mea sa ai o nastere usoara si un bb fffffffff sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaia13 spune:

saluuuutttt!!!!!!!!!

scuze ca nu am mai scris dar am vrut sa apar cu vesti bune!!!!!!!!
beta hcg=275.25 in ziua 8 de la ET.

ASA MAI MERGE NU???O SA AVEM !!!!!!!!!!!
DECI IATA CA SE POATE!!!!!!
VA PUP SI VA IUBESC PE TOATE.Pumnii srtansi si pt claudia...mai are un pic si...

Mergi la inceput