A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Avand in vedere ca eu nu cred ca a putut scrie melodiile astea fara sa simta in realitate ceea ce spunea, ca toate creatiile sale i-au trecut prin filtrul sufletului, cred ca nu a intalnit acea mare pasiune, perechea sa perfecta. Refuz sa cred ca i-a dat Dumnezeu har si a uitat sa il doteze si cu capacitate de iubire...

Inca un "rock" pe sufletul meu, pasiunea aia nu (cred ca) poate fi disimulata:




Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Aissa si mie imi place la nebunie "Give in to me", e pe stilul Dirty Diana, cu atita pasiune si flacara in el.
E o colaborare cu celebrul chitarist Slash, ex Gun's'n Roses, care da nota asta de rock mai suparat melodiilor

Cat despre sentimentele lui, eu cred ca din perfectionism nu a putut avea o relatie de durata, ca vroia sa atinga acea stare/ sentiment pe care doar el si-o imagina ca ar putea exista.



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Te vom iubi mereu...nu vei fi niciodata singur...
"You are not alone"

http://www.youtube.com/watch?v=Uo4lL1jK4vg


Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ma fetelor, cred ca e a suta oara cand ma uit la clipul asta cu dansul lui si nu ma satur.



L-am analizat pe toate partile, Michael danseaza cel mai bine! Si ceilalti sunt buni dansatori, dar el e natural, elastic, fara pic de efort, nimic artifical, vin din el miscarile astea. Si e foarte bun montajul de melodii! Totusi avea miscari foarte sexy, nu cred ca n usimtea asta, si gestul acela specific cu mina la... pantaloni, tot ceva senzual tradeaza, imposibil sa nu fi simtit si asa ceva. Cat de copil ar fi fost interior....




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

"You are not alone" e melodia mea preferata,e o piesa superba...si Michael arata atat de bine in videoclipul asta,mai ales cand zambeste...offf,iar m-apuca plansul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fetelor, eu am sa plec in concediu, iau cu mine cd-urile cu Michael si am sa ilascult. Dar va rog sa nu lasati subiectul asta sa moara, el merita mai mult....

Si ca sa imi iau la revedere pina peste o saptamana, as vrea sa va ofer o melodie a lui, pe care eu o socotesc ca o mini-opera de culoare...dar diafana si plina de emotie. Asculati-o la cuvinte, in special de la minutul 4:55 unde vorbeste Michael si nu canta. Nu mai spun despre cum arata, ca este...desavarsit!!!



Eu ascult melodiile dand click in coltul dreapta jos al ferestrei cu imaginea, si se deschide youtube si apoi apas HQ si se aude bestial. Se mareste, si il vedeti tot ecranul...

Cu Michael in gand si suflet, va pup si ne revedem peste o saptamana!






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

pling iarasi.tocmai ce-am reusit sa ma mai detasez putin (am mai avut doar 2,3 puseuri care mi le-am reprimat rapid) si am ghinionul sa dau peste mesajul lui desprecopii (admin).zilele astea n-am citit mai nimic altceva prin forum, asa ca sansa sa-l gasesc era mica.l-ati vazut? este vorba sa-i scriem ultimele cuvinte lui Michael (daca am inteles bine ca nici n-am putut citi pina la capat).eu nu pot sa-mi iau adio, nici r.i.p. nu am putut sa scriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Nu stiu daca ati vazut asta



Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

uitati ce a aparut acum pe prima pagina de la yahoo :


http://news.yahoo.com/s/ap/20090703/ap_en_ot/us_michael_jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:



Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput