A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

La asemenea avere (ma refer la bunuri de altfel nu la lichiditati) ar fi cazul sa fie un testament in orice moment al vietii, si ce tare mi-ar placea sa le fi lasat prafu lde pe toba familiei, ca ultima rasplata. Stiu ca sunt rea, dar asa nedrepti au fost....




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby
_
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indu spune:

Desi sunt la lucru si am foarte multa treaba, mai trag din cand in cand un ochi la voi sa vad ce mai povestiti despre Michael; ca si mie o sa imi fie dor de el .
Aseara ma uitam pe tot felul de filmulete cu el.. si era unul in care in treacat era intrebat daca vrea nu stiu ce fel de cosciug.. era colorat.. n-am fost foarte atenta la el. Si Michael a zis ca nu.. si a vrut sa treaca mai departe; la care interlocutorul sau il intreaba ca ce vrea sa se intample cu el dupa ce moare. Si el iarasi n-a vrut sa stea la povesti despre treaba asta si a incheiat-o cu "I want to tive forever!".

Cand ajung acasa o sa caut din nou filmuletul sa-l postez si pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

exact la interviul ala m-am uitat si eu aseara indu...e interviul nemernicului de bashir...iar ma apuca dracii cand ma gandesc cat si-a batut jigodia aia joc de el..michael si=a pus sufletul pe tava, i=a dedicat idiotului atatea luni, si ala si-a batut joc il ultimul hal

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

am inteles ca in seara asta la Tvr este Vrajitorul din Oz cu Michael si Diana Ross de la 21 parca

Ancutza cu bebe Luca Andrei.(28.07.2004)si puiutza Camelia Teodora(05.07.2006)

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

am gasit pe un post anterior vorbe urite atribuite de m.neamtu lui plesu- despre michael-tare dure!!!!!sa nu se uite actiunile caritabile ale lui Michael,faptul ca daca totusi si-a facut rau lui insusi a facut mult bine in exterior.Nu oricine face atitea actiuni caritabile,sa ne amintim de usa-africa,donatiile de atunci,etc.
Si bitman sa-si vada de comportamentul lui.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ultima www.supereva.ro/info.asp?id=1797" target="_blank">casa a lui Michael.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Intr-un interviu acordat publicatiei The Sun, Lou Ferrigno - cel care-l ajuta pe Michael sa se pregateasca pentru concertele de la Londra - povesteste:

"Era uluitor! L-am pregatit fizic mai bine de 15 ani, dar cand l-am vazut cum se misca, acum cateva luni, mi-am dat seama ca niciodata nu a aratat mai bine!"

Tot Ferrigno mai spune ca nu-si aminteste ca Michael Jackson sa i se fi plans vreodata de dureri. Era genul de om care, in pauzele dintre exercitiile fizice, se punea pe scornit noi miscari de dans.

Ce s-a intamplat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Mey astia de la The Sun sunt un fel de Libertatea sau Click de la noi.
Tocmai am vazut la stiri purtatori de cuvant ai spitalului unde a fost declarat decesul si facuta prima autopsie, ca raportul publicat de The Sun contine multe inexactitati si informatii eronate. Si ca starea de sanatate nu ar fi fost asa de jalnica.
Ma rog, sper sa se publice daca nu un raport detaliat (in fond sunt informatii pe care familia are tot dreptul sa le tina private) macar cateva informatii corecte, pentru ca oamenii care l-au stimat sa nu ramana cu cine stie ce impresie creata de un tabloid ca Sun.

P.S. Il vazui si io pe taica-su la stiri, are o privire bovina si o moaca de-ti vine sa-i cari pumni. Ma scuzati de limbaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.aly spune:

Privire de bovina prea putin spus. mie mi-a parut tare libidinos si desgustator. cu ranjetul ala pana la urechi.... cea mai sincera mi-a parut Janet.


Pacat. Mare pacat ca a fost atat de chinuit inca din copilarie si pana in ultima sa zi. Pacat ca a fost atat de sincer si ei si-au batut joc de el.
Cred ca singurii care l-au iubit cu adevarat si dezinteresat au fost copiii si fanii lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Sper sa fie adevarat!

http://www.tabu.ro/articol_4811/michael_jackson_isi_scosese_tatal_din_testament.html (sa vedeti aici moaca lui tacsu )

si video, cu niste imagini induiosatoare cu Michael din acelasi controversat film/ interviu facut de nemernicul Bashir:

http://videonews.ro/action/viewvideo/18042/Testamentul-pe-care-il-lasa-Michael/






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby
_
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"


Mergi la inceput