A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Fetelor una dintre melodiile mele favorite, mai putin cunoscute Little Susie. Puteti trece mai repede peste primul minut si ascultati vocea si versurile. Si videoclipul este superb.

http://www.youtube.com/watch?v=TjGO-u-Z6kU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

i-as scrie lui bitman niste chestii pe siteul holograf, dar mai pe seara ca acu-s pe fuga.
Guestus, ai fost prea elegant in comentariu, al meu a fost sters fiindca faceam o recenzie 'jurnalistilor' de la fituica respectiva. Recenzia nu se referea nici la mama lor,nici la culoarea lor, doar la produsul 'celui mai bine vandut cotidian'.

R.I.P. Michael !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Eu nu ma mai satur sa ma uit la aceasta reprezentatie live, cred ca cea mai buna interpretare a piesei Billie Jean :





Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...


Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Care e site-ul lui bitman? Haideti sa-i facem niste comentarii in grup - asa, cum ii place lui acest cuvant pentru alte evenimente. :)))

sa il intrebam ce legatura este intre activitatea lui sexuala si cea de muzicant holograf? sau activatea lui sexuala e doar legata de dl Danutz serele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Fetelor una dintre melodiile mele favorite, mai putin cunoscute Little Susie. Puteti trece mai repede peste primul minut si ascultati vocea si versurile. Si videoclipul este superb.

http://www.youtube.com/watch?v=TjGO-u-Z6kU

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


iarina mi s-a zbarlit pielea pe mine si de cantec, si de text si interpretare Cita sensibilitate....
Cred ca Michael ar fi putut face o capodopera de muzica de film , asa imi suna mie melodia asta.
Va dati seama totusi, cat de prolific a fost omul asta? cat de mult a ars pentru noi toti? De la 5 ani? Si neincetat pina la 50?
Ce artist de renume a mai compus si cantat atitia ani, in plina glorie, chair daca nu tot timpul pe scena in fata fanilor?




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby
_
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Fetelor una dintre melodiile mele favorite, mai putin cunoscute Little Susie. Puteti trece mai repede peste primul minut si ascultati vocea si versurile. Si videoclipul este superb.

http://www.youtube.com/watch?v=TjGO-u-Z6kU

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


e una din melodiile mele preferate, e superba...

Maine, de la ora 21.00, MTV difuzeaza concertul lui Michael Jackson din 1992, de la Bucuresti, simultan pe Tv si online.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

m-ati terminat!
Mi-am amintit cintecul,il uitasem!(vorbesc de little susie)

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui CamiSol

Eu nu ma mai satur sa ma uit la aceasta reprezentatie live, cred ca cea mai buna interpretare a piesei Billie Jean :





Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...


Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith



CamiSol si eu cred la fel, am urmarit si eu atenta, de cateva ori, aceasta interpretare a lui Billie Jean. Asta e acel concert aniversar pt 30 de ani de activitate (care a avut loc cu 2-3 zile inaintea atacului dela WTC).
E nemaipomenit cum face miscarile, sunetul, studiat totul pina la innebunirea fanilor Era perfectiunea intruchipata, nu exista mediocritate pt el.


P.S. Off-topic - imi place semnatura ta, aia despre viata... Bine ar fi sa ne intre in cap asta tuturor!




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby
_
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Azi am citi in ziarele de aici ca maine sau poimaine ar fi inmormantarea. Ca se iau masuri privind ordinea, ca sunt asteptati sute de mii de oameni si va fi mai ceva ca la Elvis unde ar fi fost cca 70.000 de oameni prezenti. Ca pina la urma nu va fi dus la Neverland, dar nici nu se stie unde...Ati auzit ceva despre asta?





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby
_
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

am tot citit si eu prin ziarele online, nu se stie ce decizie va lua familia in privinta inmormantarii...

era bine daca Michael si-ar fi facut testamentul si ar fi spus care e dorinta lui in egatura cu asta si cu altele... pana acum cica nu ar fi testament, altii spun ca ar fi unul care va fi citit joi pe 2 iulie la tribunal...

Mergi la inceput